Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs35 victory gaming serverime saldırı yapıyor

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

cs35 victory gaming benim serverime saldırı yapıyor panel alıp herkesi banladılar eklentılerımı vs kapattılar gereginin yapılmasını istiyorum. ip giriş çıkışları belli zaten
KANIT 1 ; https://www.youtube.com/watch?v=EifAkNEtzPI
KANIT 2 ; https://www.youtube.com/watch?v=lkKGH4WAbz4
[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Sunucu sahibinin savumasını bekliyoruz , bakalım ne yazacaklar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Red

Mesaj gönderen Red »

birşey yazmazlarsa işlem yapılmayacakmı ?
[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

visnely

Mesaj gönderen visnely »

SELAMIN ALEYKÜM ÖNCELİKLE BİZİM SERVER SALDIRISIYLA HICBIR ALAKAMIZ YOKTUR AKSİ TAKTİRDE SERVER ICI REKLAMLARINDA ADIMI GECMIYOR BU 1 ADAMLAR KENDI ARALARINDA KENDILERINE SALDIRI YAPARAK USTUMUZE SUC ATMAYA CALISIYOR BIZIM 3 TANE İP MİZ VAR BU SUNUCUDA BIZ BU SUNUCUYA REKLAM ATMAYA DEGIL ADAM AKILLI ORNEK BİR SERVER OLMAYA GELDİK NE YAZIK KISKANAN ARKADASLAR VAR HERALDE BU YUZDEN TAM TERSI BEN ARKADASLARDAN SIKAYETCIYIM DAHA 2 GUN ONCE TS MIZE GELIP ANA BACI SOVUP SIZI KAPATIRACAGIZ DIYIP USTUNUZE IFTIRA ATIP BIZI KAPATIRACAKLARSA BEN ADAM DEGILIM KARDESIM ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Red

Mesaj gönderen Red »

BİZMİ DEDİK KAPATTIRICAZ DİYE PANELDE GİRİŞ ÇIKIŞ İPLERİ BELLİ + OYLE BİŞEY DEDİYSEK SS ATARMISNIZ ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Red

Mesaj gönderen Red »

SALDIRI YAPTIK DİYE VİDEODA ITIRAF ETTİNİZ VİDEOYU İZLEYİN ZATEN BİDE BURDA YALAN SÖYLEMEYE UTANMIYORMUSUNUZ ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

visnely

Mesaj gönderen visnely »

PEKİ SERVERIN ADINI DEGISTIRIP KANIT BU OLARAK GOSTERIYORSUN BU PANEL BIZE NASIL GECIYOR BEN BUNU ANLAMADIM ? SIMDI KURAL BIR SENIN SENDEN BASKA KIMSEYE ANA PANEL VERMEMEN LAZIM BU PANEL DIGER ADAMLARIN ELINE GECIP SALDIRI ATIYOR SERVERIN ADI KUFURLU ARGO ICERIYOR VICTORYARMY SALDIRDI SONRA NE ALAKA KARDESIM BIZ KIME SALDIRDIK BUGUNE KADAR SIZ KIMSINIZ SIZINLE BIZIM DERDIMIZ NE OLARAK BIZ BURAYA AILE KURMAYA GELDIK ONUMUZE TAS KOYMAYIN YALAN IHANETE GEREK YOK KUL HAKKI GECER KARDESIM SEN MERAK ETME !

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Öncelikle her iki tarafta kücük harflerle yazsın.

1. cs77'ye saldırı yapan ip adresi
saldırı-ani.jpg
2. Saldırı yapan ip adresi, cs35in paneline girerken [ BU KANIT YETERLİ ]
saldiriyapanadamin-girisyaptigi.png
3. Saldırı yapan iplerin ts3serverlarındaki ( ts93.csduragi.com'da) ip adresleri
ts3baglanti.jpg
4. Buda adamın ayrıca yetkisi
ts3-serdar1.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Red

Mesaj gönderen Red »

peki durum nedir ?
[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

visnely

Mesaj gönderen visnely »

ŞİMDİ ÖNCELİKLE SALDIRI YAPAN ARKADAŞLARIN BİZLE Bİ ALAKASI YOKTUR SERVER SAHİBİ ORTAGI OLARAK BENDEN SİZE GELEN SALDIRI YOKTUR. SİMDİ SALDIRI YAPACAK OLSAM ŞAHSEN NEDEN SIZE SALDIRI YAPAYIM BEN NEDEN CSDURAGINDAKI SERVERE SALDIRI YAPALIM KENDI SUNUCUMA NEDEN SALDIRI YAPALIM ARKADASIM BIZIM SIZLE DERDIMIZ YOK SIZINDE BIZLE BIZIM OYUNCU KITLEMIZ SATEN 45 50 NIN USTUNE BIZIM SIZINLE NE ALAKAMIZ VAR COZEMEDIM BİDE SERVERİ BEDAVAYAMI ALIYORSUNDA HERKEZE PANEL VERIYORSUN KARDESIM SEN SALDIRI YIYORSUN BAKIYORSUN HANGI SERVER IYI USTUNE ATAYIM SUCU AMA SOYLE BISEY VAR KUL HAKKINA GIRME KARDESIM EN FAZLA BU SERVER KAPATIILIRSA SANMIYORUM KI BIZIM USTUMUZE SATEN BI SUC IHANET VB SEYLER YOK BIZ SATEN BU SUNUCUDA 3 TANE SERVERIMIZ VAR CUNKU BIZ SALDIRI YAPSAK BILIYORUZKI 3 DE KAPATILCAK O YUZDEN KARDESIM BIZ BOYLE KOTU SEYLERDEN UZAGIZ AMA SİZ NE YAZIKKI SUC ATMA İFTİRA ATMA BEN COZEMEDIM YA SİZ HANGİ CLANSINIZ ADINIZI DUYMADIM DAHA GELMIS BURDA VICTORYARMY SALDIRI YAPTI YA KARDESIM DERDINIZ BIZMI OLDUK ANLAMADIM KI KARDESIM SIKINTINIZ VARSA SATEN HALLEDERIZ DE SALDIRI MALDIRI BU TUR SUCLAR AYIP KARDESIM YAPMADIM SALDIRIYA KABULLENMEM EGER YAPSAYDIM SATEN KABULLENIR GIDERDIM FORM A BILE CEVAP VERMEZDIM NE YAZAKKI ' 2 YUZLU INSANLAR YUZUNDEN BU DURUMLARA DUSUYORUZ

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli