Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Tatsız yasaklanmamız HK

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
AlperenYilmazx
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen AlperenYilmazx »

Merhaba öncelikle hepinize iyi günler, uzatmadan konuya geçmek istiyorum Sayın [@Bilinmeyen Etiket] biz TeamTR Olarak kalıcımı yasaklıyız, yoksa ufakta olsa bir şansımız varmı bunu bildirirmisiniz lütfen TeamTR serverimizi açıyoruz teamspeak3 sunucumuz aktif şuan gerçekten csdurağı gibi bir ortamda takılmak istiyoruz ayrıca bu soruyu sormamım sebebi çoğu yasaklı özür konusu açıp %90 oranında red almış bizde o arkadaşlar gibimiyiz onu merak ediyorum.

NİCK : IMANSIZ WINSTON HOCA

Rahatsızlık verdiysem şimdiden özür diliyorum iyi günler kolay gelsin.
teamtr.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
En son AlperenYilmazx tarafından Pzr Haz 16, 2019 7:06 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
AlperenYilmazx
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen AlperenYilmazx »

Konuyu yanlış yere açmışım bunun içinde ayrı özür diliyorum kusura bakmayın @Yek'-ta

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

By.King ►EmrullaH◄
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen By.King ►EmrullaH◄ »

Kod: Tümünü seç

Yaz dönemi boyunca hiç bir kullanıcı veya klanın yasağı kalkmayacaktır. Kural ihlali yapı, nede olsa yasağımız kalkar mantığı güdüldüğü için bu yaz sezonunda yasaklıları aramızda görmek istemiyoruz. Bu yüzden bu bölüm kapalıdır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Necati Doğan
Clan İsmi: Ke$`h Gaming
İletişim:

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen Necati Doğan »

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vatanc
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: KULLANMIYORUM

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen vatanc »

AlperenYilmazx yazdı: Pzr Haz 16, 2019 6:55 am Merhaba öncelikle hepinize iyi günler, uzatmadan konuya geçmek istiyorum Sayın [@Bilinmeyen Etiket] biz TeamTR Olarak kalıcımı yasaklıyız, yoksa ufakta olsa bir şansımız varmı bunu bildirirmisiniz lütfen TeamTR serverimizi açıyoruz teamspeak3 sunucumuz aktif şuan gerçekten csdurağı gibi bir ortamda takılmak istiyoruz ayrıca bu soruyu sormamım sebebi çoğu yasaklı özür konusu açıp %90 oranında red almış bizde o arkadaşlar gibimiyiz onu merak ediyorum.

teamtr.png

ömer beyinde dediği gibi 3-5 aya yalvarır demişti o kadar lafının üstüne hala yasagınızın kalkmasını ümit ediyorsunuz yazık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

İmam-POWER

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen İmam-POWER »

vatanc yazdı: Pzr Haz 16, 2019 1:02 pm
AlperenYilmazx yazdı: Pzr Haz 16, 2019 6:55 am Merhaba öncelikle hepinize iyi günler, uzatmadan konuya geçmek istiyorum Sayın [@Bilinmeyen Etiket] biz TeamTR Olarak kalıcımı yasaklıyız, yoksa ufakta olsa bir şansımız varmı bunu bildirirmisiniz lütfen TeamTR serverimizi açıyoruz teamspeak3 sunucumuz aktif şuan gerçekten csdurağı gibi bir ortamda takılmak istiyoruz ayrıca bu soruyu sormamım sebebi çoğu yasaklı özür konusu açıp %90 oranında red almış bizde o arkadaşlar gibimiyiz onu merak ediyorum.

teamtr.png

ömer beyinde dediği gibi 3-5 aya yalvarır demişti o kadar lafının üstüne hala yasagınızın kalkmasını ümit ediyorsunuz yazık.
Ömer abi geleceği filan mı görüyor acaba? :D Ne dediyse çıkıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen omertas14544 »

Daha iki gün önce serverlere girip "Panelinizi 50 kişi girmeye çalışıyor dikkat edin" diyorsunuz şimdide burda özür konusu. :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vatanc
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: KULLANMIYORUM

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen vatanc »

İmam-POWER yazdı: Pzr Haz 16, 2019 1:06 pm
vatanc yazdı: Pzr Haz 16, 2019 1:02 pm

teamtr.png

Ömer abi geleceği filan mı görüyor acaba? :D Ne dediyse çıkıyor.
aynen öyle , hayranım Ömer beye :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Jess

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen Jess »

Şu ana kadar forum içerisinde hiçbir yasaklı kişi/klan/sunucu konularına bir kere bile olsun yorum yapmadım, karışmadım, alakam dahi olmadı. Beni ilgilendirmediğinden dolayı boş yorumlar yapmadım, yapmam da. Bu konuyu açan kişinin oyuncu adı ve yaptığı saldırılar haricinde kim, ne, nereli olduğuna dair zerre bir fikrim bile yok. Ancak beni her ne kadar alakadar etmese bile bir iki düşüncemi belirtmezsem içim rahat etmeyecek. Konuyu açan kişinin şu vakte kadar sunucu hizmeti almış ve alacak olduğum CSDurağı geneline yapmaya çalıştığı saldırıları, telif atma çabaları, şahsa ve dini değerlere ettiği hakaretleri ve küfürleri hala aklımda. Bu yaptıklarını klasik bir ergen davranışı olarak da görmüyorum, sanki kanlısı veya hasmını görmüş de o derece elinden geldiği bütün zararı vermeye çalışmış gibiydi. Yaptığı bütün bu saçmalıklardan sonra gelip özür konusu açması galiba gördüğüm en büyük yüzsüzlüklerden biri.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen omertas14544 »

Jess yazdı: Pzr Haz 16, 2019 1:21 pm Şu ana kadar forum içerisinde hiçbir yasaklı kişi/klan/sunucu konularına bir kere bile olsun yorum yapmadım, karışmadım, alakam dahi olmadı. Beni ilgilendirmediğinden dolayı boş yorumlar yapmadım, yapmam da. Bu konuyu açan kişinin oyuncu adı ve yaptığı saldırılar haricinde kim, ne, nereli olduğuna dair zerre bir fikrim bile yok. Ancak beni her ne kadar alakadar etmese bile bir iki düşüncemi belirtmezsem içim rahat etmeyecek. Konuyu açan kişinin şu vakte kadar sunucu hizmeti almış ve alacak olduğum CSDurağı geneline yapmaya çalıştığı saldırıları, telif atma çabaları, şahsa ve dini değerlere ettiği hakaretleri ve küfürleri hala aklımda. Bu yaptıklarını klasik bir ergen davranışı olarak da görmüyorum, sanki kanlısı veya hasmını görmüş de o derece elinden geldiği bütün zararı vermeye çalışmış gibiydi. Yaptığı bütün bu saçmalıklardan sonra gelip özür konusu açması galiba gördüğüm en büyük yüzsüzlüklerden biri.
Kesinlikle katılıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala