Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

BeyazRuh Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

MustafaBaskan

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen MustafaBaskan »

Herkes bir an sinirlenip küfür edebilir, o anki sinirle yapılmaması gereken şeyler yapabilir. Önemli olan hatanın farkına varmandır. Sen hatanın farkına varmışsın ve yaptığın şey için özür diliyorsun. Sanal alemdeyiz, kimse birbirini canlı bir şekilde görmüyor o an ne yaşadığını, nasıl sinirlendiğini hiçbirimiz onun kadar iyi anlayamayız. Tek taraflı bakmayın, lütfen empati kurun.

Anlık sinirle benimde çok yaptığım hata oldu. Seni anlayabiliyorum, umarım yasağın kaldırılır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
beyazruhyasakk
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen beyazruhyasakk »

AlperYilmazOfficial yazdı: Cmt Eyl 26, 2020 3:24 am w*bailesi denen tonca dolandırıcı olduğuna dair kanıtlarını yaydığımız forumunu zıpzıpladığımız, sponsorluk için yalaklandığı firmalara sövüp 2 gün sonra pişman olup tekrar yalayan youtuber youtuber diye ahkam kesip 2-3 tane veled-i zina youtuberlari cs serveri satıcam ayağına reklam yaptırtacağını sanıp benim anlık el koyup kanallarını kapattığım vede 150 tlye eklenti satıp 2 gün sonra primi azaldığı için forumda paylaşan o çöpforumda bence takılmamalısın.
Ücretli üyelik hele ki hiç almamalısın, seni tanımıyorum ama yasağının kaldırılması taraftarıyım umarım yasağın kalkar dostum.

söylediklerimi umarım ciddiye alır ufakta olsa dinlersin, tekrardan başarılar diliyorum hakkında hayırlısı olsun güzel kardeşim : )
düşünceleriniz için teşekkür ederim dediğim gibi artık bir public sunucusu açıp kendi halimizde takılmayı hedefliyoruz bakalım inşallah yasağımızda kalkarsa hedefimiz bu yönde

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen ` White* »

EnesReiS` yazdı: Cum Eyl 25, 2020 4:13 pm Şunu dile getirmek istiyorum,normalde ben 1 şans verilmeli diye taraftarıydım bunlar için ama bir anlık kararımı değiştirdim. Neden soracaksanız bunların we*ailesi ile bağlantıları var hemde baya ayrıca bu clanın sahibi onların platformlarında yüksek rütbeli bir dereceye sahip. Bana inanmıyorsanız araştırın hatta burada ss'te atabilirim.

Bu clan hakkında her hangi bir garezim yok, ama bu konuda bu firmayla düşman olan platformla birlik kuran bir clanın yasağı kaldırılmaması taraftarındayım.
Eminim sizin kadar birşey yapmamışlardır. Direk gibisiniz, top size vurdukça geri geliyorsunuz.

Meğer, herkes sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi burda laf ediyor. Yok o forum, yok orası yok burası. Sizler yeni forum açıp oralardan yaptığınız paylaşımları veya diğer hostlardan csduragina yaptığınız tutumu hatırlıyorum. Lütfen daha gerekli konularda yorumununuzu barındırın, buğz ile yaklaşmayın.

Beyazruh klanı, hatası çok. Doluluk için çok şeye başvurdular, her topa dokunmak istediler. Topu kaybetmeyi göze alırken riske girdiler. Sonucu olarak yasaklandılar.

Son karar Ömer Bey'in, kalksın veya kalkmasın demiyorum, lâkin en günahkâr müslüman bile affediliyorken, anlık nefsine yenilen biri neden affedilmesin?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

First World War'z

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen First World War'z »

AlperYilmazOfficial yazdı: Cmt Eyl 26, 2020 3:24 am w*bailesi denen tonca dolandırıcı olduğuna dair kanıtlarını yaydığımız forumunu zıpzıpladığımız, sponsorluk için yalaklandığı firmalara sövüp 2 gün sonra pişman olup tekrar yalayan youtuber youtuber diye ahkam kesip 2-3 tane veled-i zina youtuberlari cs serveri satıcam ayağına reklam yaptırtacağını sanıp benim anlık el koyup kanallarını kapattığım vede 150 tlye eklenti satıp 2 gün sonra primi azaldığı için forumda paylaşan o çöpforumda bence takılmamalısın.
Ücretli üyelik hele ki hiç almamalısın, seni tanımıyorum ama yasağının kaldırılması taraftarıyım umarım yasağın kalkar dostum.

söylediklerimi umarım ciddiye alır ufakta olsa dinlersin, tekrardan başarılar diliyorum hakkında hayırlısı olsun güzel kardeşim : )
Laf atan arkadaşımız da sanki çok uslu :D :D :D :D :D :D :D :D
sikayet-bolumu/yasakli-kisilerin-platfo ... 33636.html

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Kararsz
Server Ip/DNS: 213.238.173.24
Clan İsmi: Hestia Gaming
İletişim:

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen Kararsz »