Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

BeyazRuh Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
beyazruhyasakk
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen beyazruhyasakk »

Merhabalar öncelikle siz demeden ben diyeyim kürkçü dükkanına geri döndük bu galiba 2. yasaklanmamdı son yasaklanmamda başka bir forumun eklentilerini savunmuştum ve sunucum sıfırlanmıştı bende o anlık sinirle başka bir whatsapp grubunda ömer telliye küfür etmiştim bunlarda sslenip ömer telliye atıldı yasak yedim yaptığımdan pişmanım artık yavaş yavaş büyüyoruz eğer yasağım açılırsa bir public server açıp kimseye ellemeden ilerlemeyi düşünüyorum forum hesabı bile açmayacağım kimseyle muhattap olmamak için yanlış anlamayın herşeye atlayan biriyim o yüzden kimseyle muhattap olmak istemiyorum.clanım adına ve kendi adıma özür dilerim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
beyazruhyasakk
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

BeyazRuh Özür Konusu

unutmuşum bunlarıda ekleyeyim hemen

Yasaklanan clan veya kişinin ismi, kullandığı nicki : BeyazRuh
Panelde kayıtlı olan e posta adresi : mertcankavuk@outlook.com
Forum üzerindeki yasaklanma linki : konu silinmiş direk forumdan galiba bulamadım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Aresoa

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen Aresoa »

Kimlerin Yasakları kalktı bence bir şans daha verilmeli benim şahsi düşüncem

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vatanc
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: KULLANMIYORUM

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen vatanc »

yasakları kalkmalı, 1 şans daha verilmeli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen EnesReiS` »

Şunu dile getirmek istiyorum,normalde ben 1 şans verilmeli diye taraftarıydım bunlar için ama bir anlık kararımı değiştirdim. Neden soracaksanız bunların we*ailesi ile bağlantıları var hemde baya ayrıca bu clanın sahibi onların platformlarında yüksek rütbeli bir dereceye sahip. Bana inanmıyorsanız araştırın hatta burada ss'te atabilirim.

Bu clan hakkında her hangi bir garezim yok, ama bu konuda bu firmayla düşman olan platformla birlik kuran bir clanın yasağı kaldırılmaması taraftarındayım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
beyazruhyasakk
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

BeyazRuh Özür Konusu

EnesReiS` yazdı: Cum Eyl 25, 2020 4:13 pm Şunu dile getirmek istiyorum,normalde ben 1 şans verilmeli diye taraftarıydım bunlar için ama bir anlık kararımı değiştirdim. Neden soracaksanız bunların we*ailesi ile bağlantıları var hemde baya ayrıca bu clanın sahibi onların platformlarında yüksek rütbeli bir dereceye sahip. Bana inanmıyorsanız araştırın hatta burada ss'te atabilirim.

Bu clan hakkında her hangi bir garezim yok, ama bu konuda bu firmayla düşman olan platformla birlik kuran bir clanın yasağı kaldırılmaması taraftarındayım.
evet öncelikle düşüncen için teşekkür ederim 1.evet sunucu sahiplerimin w*b ailesinden ücretli üyeliği var bu yüksek bir derece değil para verip alabildiğin bir derece şuan diğer firmada eklentilerini kullandığımızdan belirli miktar para yatırmıştık fazla para kalıncada böyle bir üyelik almak istedik onun harici herhangi bir birleşmiş birşeyimiz yok bunu bende atabilirim sizin atmanıza gerek yok kabul ediyorum. ama genede düşünceniz için teşekkürler amacımız sadece BeyazRuh adını artık biraz daha ileriye taşıyıp PRO Moduna taşımak dediğim gibi kimseyle tartışmak istemediğim için forum hesabı bile açmayacağım amacımız sadece Kendi Halimizde Rankımızı kasıp güzel bir ortam oluşturmak

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

Ortada bir anlık öfke ile yapılmış yanlış bir hareket var bu çok doğal bir şey ben tanımam kendilerini , benim tarafımdan da yasağın kalkmasında bir mahsur yok yukarda kimlerin yasağı kalkmış diye bir yazı gördüm , doğru kimlerin yasağı kalktı 1 şans daha verilebileceğinin tarafındayım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen EnesReiS` »

FatihBey21512 yazdı: Cum Eyl 25, 2020 4:28 pm Ortada bir anlık öfke ile yapılmış yanlış bir hareket var bu çok doğal bir şey ben tanımam kendilerini , benim tarafımdan da yasağın kalkmasında bir mahsur yok yukarda kimlerin yasağı kalkmış diye bir yazı gördüm , doğru kimlerin yasağı kalktı 1 şans daha verilebileceğinin tarafındayım.
haklısın,herkesin yasağı kaldırılmış olabilir onların da hakkı. Benim onlarla herhangi bir kötülüğüm veya dediğim gibi bir garezim yok ama sadece gördüğüm ve olan biteni söylemekteyim.

Ss'leri sunacağım eğer bir reklam felan görürseniz ona göre yanlışım varsa silebilirsiniz.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
beyazruhyasakk
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

BeyazRuh Özür Konusu

EnesReiS` yazdı: Cum Eyl 25, 2020 4:37 pm
FatihBey21512 yazdı: Cum Eyl 25, 2020 4:28 pm Ortada bir anlık öfke ile yapılmış yanlış bir hareket var bu çok doğal bir şey ben tanımam kendilerini , benim tarafımdan da yasağın kalkmasında bir mahsur yok yukarda kimlerin yasağı kalkmış diye bir yazı gördüm , doğru kimlerin yasağı kalktı 1 şans daha verilebileceğinin tarafındayım.
haklısın,herkesin yasağı kaldırılmış olabilir onların da hakkı. Benim onlarla herhangi bir kötülüğüm veya dediğim gibi bir garezim yok ama sadece gördüğüm ve olan biteni söylemekteyim.

Ss'leri sunacağım eğer bir reklam felan görürseniz ona göre yanlışım varsa silebilirsiniz.
eğer böyle birşey gerçekten sıkıntıysa şuan gerekli kişilere yazdım üyeliklerimi iptal ediyorlar ve parayla aldım bu üyeliği bana verilen birşey değil ama yasak olduğunu bilmiyordum kaldırtıyorum üyeliklerin hepsini.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vatanc
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: KULLANMIYORUM

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen vatanc »

EnesReiS` yazdı: Cum Eyl 25, 2020 4:37 pm

hatırladığım kadarıyle W***lesi denilen platformda bu pirimum üyerlik falan ücretli veriliyor herhangi bir yönetimi veya başka birşeyi mecvut değil

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli