Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kablonet Ping Sorunu

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Eagle*

Kablonet Ping Sorunu

Mesaj gönderen Eagle* »

Merhabalar.

100 mbps download / 20 mbps upload paketi ile bağlanan bir kablonet kullanıcısıyım. Kendim aynı zamanda sahada arıza personeli olarak da çalışıyorum. Hem müşteri, hem çalışanım özetle. 9. IP'de serverimiz [ HTRK ] var. yakın bir zamana kadar hiçbir sorun yokken 10-15 gündür aşırı pingle bağlanıyorum sunucuya. Bütün CSD serverlarında durum aynı. 55-60'ın altına inmiyor. "Sağlayıcıyla görüşün" falan gibi bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyorum. yukarda da belirttiğim gibi firmada zaten sahada arıza servisi olarak çalışıyorum .Teknik konulara hakimim. Önceden olmayan bir sorun ne oldu da bir anda ortaya çıktı anlamış değilim. OYT serverlarında 20-22 pingle oynayabiliyorken burada böyle bir durumla karşı karşıyayım. Tracert işlemini de yaptım. sorun CSD tarafında gibi görünüyor. İnternette araştırdığımda daha önceki tarihlerde başkalarının da bu sorunu yaşadığını gördüm. Çözüm bekliyorum. :roll:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

commandertzx61
Server Ip/DNS: cs6.csduragi.net
Clan İsmi: SBW Family
İletişim:

Kablonet Ping Sorunu

Mesaj gönderen commandertzx61 »

Server sahibiniz CSD Whatsapp hattı ile bir iletişime geçsin. Belki oradan size bir bilgi verilebilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

cuLpabLe
Server Ip/DNS: cs.biralem.net
Clan İsmi: BirAlem Gaming
İletişim:

Kablonet Ping Sorunu

Mesaj gönderen cuLpabLe »

Bizim sunucuda aynı şekilde pinglerde bir süredir artış gözlemliyorum. Sürekli değişkenlik göstersede eskiye nazaran yükselme var.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

majuare06

Kablonet Ping Sorunu

Mesaj gönderen majuare06 »

Aynı sorundan bende muzdaribim, sadece cs duragi serverlerinde 50-60 arası sabit ping değeri alıyorum. Diğer sunucu sağlayacılarında ping oranım 15-20 arasında.
Sorunun "comnet" ile alakalı olduğunu düşünüyorum ve oyun arkadaşlarım adına,kendimde olmak üzere sorunun en hızlı şekilde çözülmesini talep ve arz ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

musafilizz

Kablonet Ping Sorunu

Mesaj gönderen musafilizz »

Csduragi serverlerinde oynarken sadece 50-60 ping arası alıyorum değer olarak diğer sunucularda arkadaşın dediği gibi ping değeri çok azalıyor csduraginda böyle sadec ins cozulur kısa sürede.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Kablonet Ping Sorunu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Kablonet ve superonline tarafında problem yaşıyoruz, veri merkezine durumu ilettik düzeltmeleri için bekliyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Eagle*

Kablonet Ping Sorunu

Mesaj gönderen Eagle* »

Eagle* yazdı: Cmt Şub 10, 2024 8:06 pm Merhabalar.

100 mbps download / 20 mbps upload paketi ile bağlanan bir kablonet kullanıcısıyım. Kendim aynı zamanda sahada arıza personeli olarak da çalışıyorum. Hem müşteri, hem çalışanım özetle. 9. IP'de serverimiz [ HTRK ] var. yakın bir zamana kadar hiçbir sorun yokken 10-15 gündür aşırı pingle bağlanıyorum sunucuya. Bütün CSD serverlarında durum aynı. 55-60'ın altına inmiyor. "Sağlayıcıyla görüşün" falan gibi bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyorum. yukarda da belirttiğim gibi firmada zaten sahada arıza servisi olarak çalışıyorum .Teknik konulara hakimim. Önceden olmayan bir sorun ne oldu da bir anda ortaya çıktı anlamış değilim. OYT serverlarında 20-22 pingle oynayabiliyorken burada böyle bir durumla karşı karşıyayım. Tracert işlemini de yaptım. sorun CSD tarafında gibi görünüyor. İnternette araştırdığımda daha önceki tarihlerde başkalarının da bu sorunu yaşadığını gördüm. Çözüm bekliyorum. :roll:
17.02.2024 tarihi ile sorun giderilmiş. 15-25 arası değerler alınıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala