Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Eldiven eklentisi beta

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Eldiven eklentisi beta

Mesaj gönderen Yek'-ta »

2-3 gündür ara ara bir eklenti geliştirmekteyim, Beta sürümüne sokunca göstereyim dedim. Daha evvelden MRGaming için aynı anda farklı silah modelleri sağlayan bir eklenti geliştirmiştim. Silahı satın aldığınız vakit silah model menüsünden neyi seçtiyseniz silah modeli öyle geliyordu ve yere düştüğü vakit alan kişide de o model durmaya devam ediyordu. Bu sefer sınırları zorlamak istedim, tek v_ modeli ile birden fazla modeli kullanmayı denedim ve başarılı oldum.
Test amaçlı sadece eldiven eklentisi olarak geliştirdim, daha da geliştirebilir isem hem silah modelini hemde eldiveni farklı farklı şekilde değiştirmeyi yapacağım. Eklentiyi paylaşmayacağım fakat modelleri incelemeniz için şimdiden paylaşabilirim.
M4A1 modeli üzerinden bu eklentinin faydalarını yazayım.
Oyunun default m4a1 modeli 368 Kb.. Ben 5 eldiven kullanmak istiyorum, her birini farklı model dosyası olarak hazırlasaydım bu boyut 1,84 MB olurdu. Fakat bu eklenti ile hem 5 modeli ayrı ayrı indirtmiyorum, hemde kullanmış olduğum model 824 Kb. oluyor. Eklentiyi istediğim şekilde de geliştirebilir isem 3-4 MB lık bir M4A1 modeli içerisinde 6 silah modeli 5 eldiven modeli olacağını var sayar isek 30 farklı silah görünüşü elde ederiz. Yani 30 model yüklemek yerine 1 model ile işi bitirebiliriz.

Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

mr1mr2
İletişim:

Eldiven eklentisi beta

Mesaj gönderen mr1mr2 »

Adam yapmış helal olsun , Başarılar csd için inanilmaz gelişmiş bir eklenti olur bu ...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

Eldiven eklentisi beta

Mesaj gönderen Gozyasi` »

:D :D
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Eldiven eklentisi beta

Mesaj gönderen ulyoS »

Paylaşmaman çok yerinde bir karar olmuş, ne kadar paylaşmayı sevsekte düşman klan veya forumlar bu eklentiyi kendileri yapmış gibi lanse ederek güncelleyerek adını karalayabilirler. Mantıklı bir çalışma, bahsettiğin gibi olursa servere girişlerde eskisi kadar çok (1-5 dk arası) beklemeyeceğiz demek oluyor bu. Buradaki dostlarımız için panele kurulması taraftarıyım ini şeklinde gireriz böylece CSD server sahipleri bu eklentiden yararlanmış olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

blackhawkklan
Server Ip/DNS: cs10.csduragi.net
Clan İsmi: BlackHawk '
İletişim:

Eldiven eklentisi beta

Mesaj gönderen blackhawkklan »

Yek'-ta yazdı: Cum Eki 26, 2018 2:13 am 2-3 gündür ara ara bir eklenti geliştirmekteyim, Beta sürümüne sokunca göstereyim dedim. Daha evvelden MRGaming için aynı anda farklı silah modelleri sağlayan bir eklenti geliştirmiştim. Silahı satın aldığınız vakit silah model menüsünden neyi seçtiyseniz silah modeli öyle geliyordu ve yere düştüğü vakit alan kişide de o model durmaya devam ediyordu. Bu sefer sınırları zorlamak istedim, tek v_ modeli ile birden fazla modeli kullanmayı denedim ve başarılı oldum.
Test amaçlı sadece eldiven eklentisi olarak geliştirdim, daha da geliştirebilir isem hem silah modelini hemde eldiveni farklı farklı şekilde değiştirmeyi yapacağım. Eklentiyi paylaşmayacağım fakat modelleri incelemeniz için şimdiden paylaşabilirim.
M4A1 modeli üzerinden bu eklentinin faydalarını yazayım.
Oyunun default m4a1 modeli 368 Kb.. Ben 5 eldiven kullanmak istiyorum, her birini farklı model dosyası olarak hazırlasaydım bu boyut 1,84 MB olurdu. Fakat bu eklenti ile hem 5 modeli ayrı ayrı indirtmiyorum, hemde kullanmış olduğum model 824 Kb. oluyor. Eklentiyi istediğim şekilde de geliştirebilir isem 3-4 MB lık bir M4A1 modeli içerisinde 6 silah modeli 5 eldiven modeli olacağını var sayar isek 30 farklı silah görünüşü elde ederiz. Yani 30 model yüklemek yerine 1 model ile işi bitirebiliriz.

Başarılı ve yararlı Olacağına inanıyorum Teşekkürler...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Eldiven eklentisi beta

Mesaj gönderen Yek'-ta »

alpersoylu34 yazdı: Cum Eki 26, 2018 10:10 am Paylaşmaman çok yerinde bir karar olmuş, ne kadar paylaşmayı sevsekte düşman klan veya forumlar bu eklentiyi kendileri yapmış gibi lanse ederek güncelleyerek adını karalayabilirler. Mantıklı bir çalışma, bahsettiğin gibi olursa servere girişlerde eskisi kadar çok (1-5 dk arası) beklemeyeceğiz demek oluyor bu. Buradaki dostlarımız için panele kurulması taraftarıyım ini şeklinde gireriz böylece CSD server sahipleri bu eklentiden yararlanmış olur.
ini dosyasına bağlamayı düşünmüyorum, çünkü bunun modellerini hazırlamayı herkes yapamaz. Birde eskisi gibi tasarım yapabilecek bilgisayarım yok, silah modellerinin m4a1 olsun, awp olsun bu modellerin farklı tasarımlı halleri var fakat mp5 için hazır tasarım yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Eldiven eklentisi beta

Mesaj gönderen ulyoS »

Anladım, modelden hiç anlamam ben de..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Eldiven eklentisi beta

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

Düşünce Gayet Güzel 👍

Şu vize sınav haftasından sonra bende çok tatlı bir eklenti paylaşacağım inşallah 😊

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

seating

Eldiven eklentisi beta

Mesaj gönderen seating »

Merhaba modellerin kol kısımlarını tek SMD haline getirmeyi nasıl yapıyoruz acaba ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Eldiven eklentisi beta

Mesaj gönderen burakxd383 »

bknz. Arexios gaming csgo modu eldiven sistemini anımsattı

Link: