Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

TS3 Yedek Atma Sorunu

Team Speak 3 hataları, server durumları ve bilgi paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
KronoS!

TS3 Yedek Atma Sorunu

Mesaj gönderen KronoS! »

Merhabalar, TS3 sunucusuna yedek attığımda (hangi yedeği atarsam atayım) şu sorunu yaşıyorum. Sunucu sahibine "Yetki Kodu Kullan" yetkisini verdiğimde tüm permlere bu yetkiyi veriyor. Başka bir permden bu yetkiyi kaldırınca tüm permlerden kaldırıyor. Bu neyden kaynaklanıyor olabilir, bilgisi olan var mı?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

NumanKaya

TS3 Yedek Atma Sorunu

Mesaj gönderen NumanKaya »

merhaba sorunu çözdünmü ts3 adresinizi atarsaniz yardımcı olurum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
KronoS!

TS3 Yedek Atma Sorunu

Mesaj gönderen KronoS! »

NumanKaya yazdı: Pzt Ara 13, 2021 8:00 pm merhaba sorunu çözdünmü ts3 adresinizi atarsaniz yardımcı olurum.
Şirket sahibiyle görüştüm de Yatqa üzerinden yetki ayarlaması yapmam gerekiyormuş. Bu konuda bilginiz var mı nasıl yapacam?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

NumanKaya

TS3 Yedek Atma Sorunu

KronoS! yazdı: Sal Ara 14, 2021 5:01 pm
NumanKaya yazdı: Pzt Ara 13, 2021 8:00 pm merhaba sorunu çözdünmü ts3 adresinizi atarsaniz yardımcı olurum.
Şirket sahibiyle görüştüm de Yatqa üzerinden yetki ayarlaması yapmam gerekiyormuş. Bu konuda bilginiz var mı nasıl yapacam?
ts3 hangi hostingden aldınız acaba steam eklersen ayarlarım.
https://steamcommunity.com/id/10suzolmas

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
KronoS!

TS3 Yedek Atma Sorunu

Mesaj gönderen KronoS! »

TS3'ü aldığım serveri iptal ettim, şimdi düzgün çalışan bir TS3 serveri alabilecek şirket arıyorum. Uygun fiyatlı ve güvenilir şirket önerileriniz var mı?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

TS3 Yedek Atma Sorunu

Mesaj gönderen ShooTeR »

Tamamss yazdı: Cum Ara 17, 2021 3:41 pm
KronoS! yazdı: Cum Ara 17, 2021 3:09 pm TS3'ü aldığım serveri iptal ettim, şimdi düzgün çalışan bir TS3 serveri alabilecek şirket arıyorum. Uygun fiyatlı ve güvenilir şirket önerileriniz var mı?
Reklam gibi olmasın ama piyasada en büyük teamspeak3 ve sinusbot tedarikcisi kendileri 9 aydır kullanıyorum sorunsuz fiyatlarıda çok uygun, ******* yazarak bulabilirsin.
Yasaklı sitenin adını burdan direk açık olarak değilde keşke ömden falan yazsaydınız :/

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

TS3 Yedek Atma Sorunu

Mesaj gönderen ShooTeR »

TS mevzusuna gelirsek x bir hosttan 1 saatlik makina alıp shotscripti kurup bi deneyin bakalım, shotscript teaspeaki 3.1.10 üstü girişe açık olacaktı patch gelince

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

NumanKaya

TS3 Yedek Atma Sorunu

KronoS! yazdı: Cum Ara 17, 2021 3:09 pm TS3'ü aldığım serveri iptal ettim, şimdi düzgün çalışan bir TS3 serveri alabilecek şirket arıyorum. Uygun fiyatlı ve güvenilir şirket önerileriniz var mı?

ben 2010 yılından beli climbhost çalişiyorum hiç bir sorun yaşamadım tavsiye ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
KronoS!

TS3 Yedek Atma Sorunu

Mesaj gönderen KronoS! »

NumanKaya yazdı: Cum Ara 17, 2021 6:48 pm

ben 2010 yılından beli climbhost çalişiyorum hiç bir sorun yaşamadım tavsiye ederim.
Takibimde olan bir şirketti, hakkında olumsuz yorum duymadım. Ordan satın almayı düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

TS3 Yedek Atma Sorunu

Mesaj gönderen ShooTeR »

KronoS! yazdı: Cmt Ara 18, 2021 3:38 pm
NumanKaya yazdı: Cum Ara 17, 2021 6:48 pm

Takibimde olan bir şirketti, hakkında olumsuz yorum duymadım. Ordan satın almayı düşünüyorum.
Tsniz blackliste girerse bir defalığına müşteri memnuniyeti açısından ip değişimi sağlıyorlar ancak tekrarlanması durumunda herhangi bir işlem yapılmıyor, bilginize.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala