Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Ts3 Mic Açma/Kapatma Kim Yaptığını Bulma

Team Speak 3 hataları, server durumları ve bilgi paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
OxYgeNN

Mesaj gönderen OxYgeNN »

İyi günler, ts3 sunucumda birisinin mikrofonu açılıp kapandığında, 'Talk power revoked - Talk power granted' yazıyor ama kimin açıp kapattığını göremiyorum. Eskiden sonda kimin tarafından yapıldığı yazıyordu. O hangi ayar bulamadım yardım edebilecek var mı ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

Eski sürüm de ki güzelliklerden bazıları yeni sürüm de yok yeni sürüm kullanıyorsan 3.1.10 indir geri gelir zaten herkes artık teaspeak kullanıyor bir sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

FatihBey21512 yazdı: Prş Kas 11, 2021 7:01 pm Eski sürüm de ki güzelliklerden bazıları yeni sürüm de yok yeni sürüm kullanıyorsan 3.1.10 indir geri gelir zaten herkes artık teaspeak kullanıyor bir sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum.
Eski sürümde de gözükmüyor o senin kullandığın eklenti ile alakalı bir durum hatta hiç bir sürümde gözükmez

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

Özcan Örs yazdı: Prş Kas 11, 2021 8:01 pm
FatihBey21512 yazdı: Prş Kas 11, 2021 7:01 pm Eski sürüm de ki güzelliklerden bazıları yeni sürüm de yok yeni sürüm kullanıyorsan 3.1.10 indir geri gelir zaten herkes artık teaspeak kullanıyor bir sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum.
Eski sürümde de gözükmüyor o senin kullandığın eklenti ile alakalı bir durum hatta hiç bir sürümde gözükmez
Benim anladığım server chat kısmında ki raporlarda çıkan mesaj o zaman bu arkadaş başka bir şeyden bahsediyor ben yanlış anlamışım sorry.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala