Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Eklenti onay

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : OPC Line
Gönderilme zamanı: : Cmt Nis 03, 2021 2:00 pm
Oylama: :
Status: : Yeni

Konu Sahibi
Talep BOTU
Mesajlar: 467
Kayıt: Çrş Eyl 09, 2015 3:29 pm

Eklenti onay

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Selamunaleyküm benim sorunum eklenti onay kısmı....
Gerçekten paylaşılan eklentilerin onaylanma süreci çok uzun. Ben bu durumdan çok muzdarip oluyorum. Eklenti yapıyoruz ama maalesef ki onay işlerine bakan kimse yok. Biliyorum herkes işinde gücünde. Tek bu forum yok. Ama ben ve eklenti yapan paylaşan arkadaşlar da benim durumundan rahatsızdır. Bir eklenti paylaştığımızda onaylandı veya onaylanmadı diye geri bildirim erken olsa bizde ona göre yanlışımıza veya doğrumuza bakarız. Ben şahsen eklenti işleriyle mutlu olan bir insanım.
Peki ne yapılmalı : 1337 grubuna Ömer Abininde diğer gönüllü destek ekibinin de layık gördüğü kişiler getirilmeli. İlla ben değil x y z kişileri.... Şuanda forumda yetkili kişiler forum açıldığından beri yetkili kişiler değil sonradan yetki almış kişiler. Demekki burada bu forumda ona layık kişiler var demek oluyor. Uzun oldu kusura bakmayın ama birinin bunu dile getirmesi gerekiyor. Saygılarımla

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala