Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSD Tracker hkk.

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : Özcan Örs
Gönderilme zamanı: : Prş May 23, 2019 1:39 pm
Oylama: :
Status: : Yeni
Kullanıcı avatarı

specified
Server Ip/DNS: csX.csduragi.com
Clan İsmi: FCS Gaming
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen specified »

AlperYilmazOfficial yazdı: Pzr May 17, 2020 1:00 am
specified yazdı: Cum May 08, 2020 5:05 am
Yek'-ta yazdı: Cum May 08, 2020 2:32 am

Baaak, ters düşeriz, yapmaaaa, yanarız
Senaryoyu yazıyorum, bakın. Alpereni dürtükleyin..
Alperen toplayacak clandakileri herkese afk bıraktıracak, csdtrackerı kastıracak kastıracak. Sonra foruma gelip TeamTR CSDTracker 1. si krallar imparatorluklar vs. yazacak. Bakın burası çokomelli! Diğer clanlar afk bıraktırarak 1. oldular vs. falan fişman yazacak. Sonra Ömer TELLİ ye bir ton şikayet gidip CSDTrackerdan TeamTRyi alacak. Sonra Alperen bozulacak bu duruma, sinirlenecek, öfkelenecek, sonra CSDurağına saldırmaya kalkışacak.
Bu senaryo şaşmaz. At fava, görürsünüz.
Sistem yazılır, yönetilir, ama ne Ömer TELLİ bununla uğraşmak ister ne başka birisi. Açmak isteyen açsın, desteklerim. Ömer TELLİ de açar ise derim ki ben ilgilenmiyorum, ben bir tek foruma bakarım arada o kadar.
Bu arada siz modlara göre ayrılsın diyorsunuz ama, adam pro sunucu, sunucu ismine jail, bayrak kapmaca, zombie yazıyordu zamanında.
Bu yorumundan hissettiğim bu veya bunun gibi olaylarda alperenin csdurağına saldırdığı. Ve bu yorumdan anladığım: alperenin banının tekrar tekrar kalkması. Bu ne kadar doğru ne kadar yanlış tartışılır. İsim pek önemli değil hadi X diyelim. Bu X kişisi işine gelmeyen her fırsatta saldırıp banı 3-5 ay sonra açılıyorsa bunun sebep senaryoları çok değil: Ya topluluğu büyüktür kitleyi kaçırmak istemezler anlarım, Ya torpillidir 1 mesaja ban açılıyordur, ki dünyadaki bütün devletlerde bile torpil dönüyorken bunuda anlarım, Ya önüne gelen ban açılıyordur, böyle birşey olmadığını biliyorum ama senaryo işte :D ama bunuda anlarım. Ama bu senaryolardan gerçekten anladığım tek şey hepsinin yanlış oluşudur. Çünkü sistem yanlış. Şuan hala aynımı bilmiyorum ama yapılan yorumlara göre banlar atılıp kaldırılıyordu. Çoğu oyunda bulunan "Oyuncu mahkemesi" burdada olmalı. Herneyse bunlar apayrı konular, çok dağıtmayalım.

Bu oyunda kaypak, kibirli insandan daha çok iyi insan tanıdım. Toplu buluşmalardan tut, 2 hafta önce evlenen çiftimiz bile var. Ben bu oyun topluluğuna bu kadar olumsuz bakamıyorum nedense. Bilmiyorum belki ben denk gelmedim jail oynamadığım için, ama jail sunucusu olan tanıdıklarımda var hiçbiri bu X topluluğuna girmiyordu.
Bu sistemde katı kurallar konulmalı, tek uyarı hakkı olmalı. 2.de geri açılmamak üzere sistemden kaldırılmalı. Düzen bozan sunucu sahiplerine ayrı işlemler uygulanmalı. Ayrıca afklara çözüm olarak default bi eklenti yapılabilir sunuculara. Bu saydıklarının çözümünün olmadığını düşünmüyorum.

Hee önceki yorumundaki panel, gelen saldırıları önleme önceliklerine kesinlikle katılıyorum bunu yazmayı unutmuşum.
JB[EREN]JB yazdı: Cum May 08, 2020 4:45 am
[ `ScornfuL ~ GaminG ] PRO - 213.238.171.7 - Pro.ScornfuLGaming.COM - Surf-gg-jail-zm-dm-csd-flag-bhop-fun-game
Gametrackerda modlara ayırma diye bir olay yok, çok fazla sunucu olduğu için sunucu adından ve ipsinden filtrelendirme yapılıyor, csdtrackerda böyle birşey söz konusu değil. Çünkü sadece kendi bünyesindeki ipler listelenecek ve gametrackerdaki filltreleme değil mod filtrelemesi yapılabilir. Örneğin claim yapan account toplu mod seçimi değil tek mod seçimi yapmasına olanak sağlanır. Bununda çözümü var
Boşa hayallere kapılma reis, sen ilk önce clanını bi topla +10 kişilik teamspeak3 sunucunu üst sayılara çıkar, afk attırmadığımı tüm herkes bilir :D
AFK KİCK Pluginimizi ömer abim görmekte, dediğim gibi hayallerle yaşanı gerçekler üzermiş, üzüleceğini şimdiden sanada belirtiyim.
hakkımda konuşmak pek bana koymaz seni tanımam etmem, pekte umursamam, keyfine bak lütfen ben hiç birinizin hakkında yorum atmadım ve atmıyacağım.
Ben 84. gibi geri iplerde dünya 1. yaşarken, altımda eziliyordunuz, ve o zamanlar 3-4 tane ipm bulunmaktaydı, lütfen kimsenin hakkını yemeyelim, istersem afk attırırım istersem sadece kendim girerim ?
kendine iyi bak, lütfen boş yorum yapmayalım ;)
"Bu yorumundan hissettiğim" diyerek @Yek'-ta nın yorumumu alıntılayarak başlamışım, "İsim pek önemli değil hadi X diyelim. " diye de devam etmişim.
Güzel yazıyosun da okuma yok galiba kardeşim, sen bi çık tekrar oku benim yorumumu. Bu yazdıklarının hiçbirini üstüme almıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen ulyoS »

Ben oyumu artık gelmemesi taraftarı kullanıyorum, bıraktığımda 26 sayfa yorum yoktu ve böyle bir kaos yoktu. Çocuklaşıp kavga etmeyin başka başka konulara girmeyin. CSDTracker konusu idi bildiğin savaş konusu olmuş.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Konu ne zaman temizlenecek? ZArchiver diye birisi 5-6 hesap açıp evet'e basmış. Yorumlar boş.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Yav gerçekten yazık karşımda ki adamlara bakıyorum çocuk desem değil büyük desem öyle de gözükmüyor. Dünden beridir yazışmaları okuyorum sanki konunun ismi CSDTracker değil de DövüşTracker ipini koparan gelmiş yani kardeşim kavganız varsa gidin özelden kavga edin burdan etmeyin konumu kirtletiyorsunuz. Biz bir çok klan ile şu olay gelsin diye uğraşıyoruz siz daha berbat hale getiriyorsunuz. Ne kavganız var ise zaten açıldığı vakit kazanarak yaparsınız. Bot meselesi dönüyor buna kimse karışamaz herkesin kendi bileceği iş. Csdtracker açılınca bot atılırsa da zaten kim ne mal olduğunu elbet bilecektir herkes kendi karakterini ortaya yansıtır o zaman gerçek server hangisi bot server hangisi. Artık boş konuşmaları istemiyorum konumda olursa da yetkililerin müdahale etmesini istiyorum artık gereksiz konuşmaları silsin çünkü konu farklı yerlere gitti 1 yıllık emeğimiz çöpe gidecek ve ben buna izin veremem

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Tekrar diyorum lütfen mevzularınızı kendinize saklayın. Daha fazla kirletmeyin yorumu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

benim hakkımda boş konuşmaz isen zaten sana yorum atmam, yüzüme gelince alper kanka nasılsın, arkamdan boş beleş konuşuyosun ?
kimseyle polemiğime girmem çünkü kimseyi umursamıyorum, alakam olmadığı halde bile bu konuya beni katıyorsunuz ?
sevdiğim ve saydığım dost clanlarım belli, gerisini asla ve asla umursamam, kimin ne yaptığı ap açık ortada herkes rica ediyorum işine baksın, eskisi gibi clan yönetmeyip 7/24 forumda polemik yaratacaksanız ben yokum kendi işime bakıyorum bakmayada devam edicem.
söz verdiğim abim ve 1-2 kardeşim var o yüzden asla kendimi riske atmak istemiyorum, ama hakkımda konuşan olursa ağzının payını her türlü alır, susacak asla değilim, ama üslubuyla veririm cevabımı.
Botcu clanlarla muhattap değilim, bizde Türktelekom gibi Modem ip ve şifre alıp rdpye koyup bot atmayı bilirdik ama atmıyacağız, kimin ne yaptığı belli, herkes işine baksın, yakında görüşürüz dostlaaaaar ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

CSD Tracker hkk.

AlperYilmazOfficial yazdı: Çrş May 20, 2020 4:07 am benim hakkımda boş konuşmaz isen zaten sana yorum atmam, yüzüme gelince alper kanka nasılsın, arkamdan boş beleş konuşuyosun ?
kimseyle polemiğime girmem çünkü kimseyi umursamıyorum, alakam olmadığı halde bile bu konuya beni katıyorsunuz ?
sevdiğim ve saydığım dost clanlarım belli, gerisini asla ve asla umursamam, kimin ne yaptığı ap açık ortada herkes rica ediyorum işine baksın, eskisi gibi clan yönetmeyip 7/24 forumda polemik yaratacaksanız ben yokum kendi işime bakıyorum bakmayada devam edicem.
söz verdiğim abim ve 1-2 kardeşim var o yüzden asla kendimi riske atmak istemiyorum, ama hakkımda konuşan olursa ağzının payını her türlü alır, susacak asla değilim, ama üslubuyla veririm cevabımı.
Botcu clanlarla muhattap değilim, bizde Türktelekom gibi Modem ip ve şifre alıp rdpye koyup bot atmayı bilirdik ama atmıyacağız, kimin ne yaptığı belli, herkes işine baksın, yakında görüşürüz dostlaaaaar ;)
Alper uzatmaya gerek yok kardeşim seni tanımıyorum ama saygı gösterdiğim bir kisiliksin. Kim kimin ne olduğunu iyi biliyor iyi olanı da görüyoruz kötü olan i da görüyoruz. Konu kapanmıştı sen ne kadar uzatır isen afedersin yılanların öcüne dönecek o yüzden gelsin tracker herkes rekabetini orda yapar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

CSD Tracker hkk.

AlperYilmazOfficial yazdı: Çrş May 20, 2020 4:07 am benim hakkımda boş konuşmaz isen zaten sana yorum atmam, yüzüme gelince alper kanka nasılsın, arkamdan boş beleş konuşuyosun ?
Bir saniye şimdi baktim da ben mi senin hakkında boş yorum yapıyorum? Ağzıma alper lafını almayan birisiyim seni tanımam etmem hakkında yorum mu yapacağım o kadar gereksiz değiliz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

Özcan Örs yazdı: Çrş May 20, 2020 4:13 am
Bir saniye şimdi baktim da ben mi senin hakkında boş yorum yapıyorum? Ağzıma alper lafını almayan birisiyim seni tanımam etmem hakkında yorum mu yapacağım o kadar gereksiz değiliz
senin hiç bir yorumunu okumadım bile, kimden bahsettiğimi herkes anlamıştır :shock:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

CSD Tracker hkk.

AlperYilmazOfficial yazdı: Çrş May 20, 2020 4:14 am
Özcan Örs yazdı: Çrş May 20, 2020 4:13 am
senin hiç bir yorumunu okumadım bile, kimden bahsettiğimi herkes anlamıştır :shock:
Ne bileyim hacım yukarı da benim hakkımda boş konuşmaz isen yorum atmam diyince otomatik üzerime aldım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli