Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

VDS - Bot atma hk. (cs25)

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
vburakustunel

Mesaj gönderen vburakustunel »

Merhaba, konuyu aslında buraya açmak istemiyordum. Kendileriyle düzgünce ts3 sunucularına gidip konuşmak istedim. Eşit rekabet olsun, sunucunuza bot atmayın diye. Fakat "kimse bizi sorgulayamaz" denilerek sunucularından kalıcı banlandım. (Hiçbir hakaret, kötü söz kullanmama rağmen.) Bizim oyuncularımız geceleri afk atarak clan için bir şeyler yapmaya çalışırken, cs25 aslında var olmayan oyuncularla doluluk alarak bizi rank olarak geri düşürmektedir. Eğer o güzel ortamı sağlayamıyorsanız, oyuncular sunucunuz için afk bırakmak istemiyorsa lütfen bu şeyleri denemeyin. Demek ki bir şeyleri başaramıyorsunuz... Daha fazla bir şey demeyeceğim, ortada yasak bir şey var ve bunu minimum 2 haftadır yapıyorlar.
Tekrar söylüyorum; buraya konu açıp konuyu uzatmak istemezdim, fakat ts3deki arkadaş beni boş yere banladı.
Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

1000DAYS

Mesaj gönderen 1000DAYS »

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

vburakustunel yazdı: Çrş Eki 12, 2022 1:16 pm Merhaba, konuyu aslında buraya açmak istemiyordum. Kendileriyle düzgünce ts3 sunucularına gidip konuşmak istedim. Eşit rekabet olsun, sunucunuza bot atmayın diye. Fakat "kimse bizi sorgulayamaz" denilerek sunucularından kalıcı banlandım. (Hiçbir hakaret, kötü söz kullanmama rağmen.) Bizim oyuncularımız geceleri afk atarak clan için bir şeyler yapmaya çalışırken, cs25 aslında var olmayan oyuncularla doluluk alarak bizi rank olarak geri düşürmektedir. Eğer o güzel ortamı sağlayamıyorsanız, oyuncular sunucunuz için afk bırakmak istemiyorsa lütfen bu şeyleri denemeyin. Demek ki bir şeyleri başaramıyorsunuz... Daha fazla bir şey demeyeceğim, ortada yasak bir şey var ve bunu minimum 2 haftadır yapıyorlar.
Tekrar söylüyorum; buraya konu açıp konuyu uzatmak istemezdim, fakat ts3deki arkadaş beni boş yere banladı.
Resim
Demek ki dikkate alınacak kadar ciddi bir rakip değiller bırakın kendi aralarında oynasın dursunlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
vburakustunel

Benim sunucumdaki oyuncular gerçek diyen arkadaş, girip biraz kontrol et. Botlar kafayı yemiş durumda 🤠 Ayrıca komutçunun sondaki sitemi...
https://www.youtube.com/watch?v=z0B41MIVKP4

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

c9685243

Mesaj gönderen c9685243 »

insanlar bot atmaktan ne zevk alıyor bilmiyorum. Takıntılı biri olarak eskiden gametracker önem verirdim. Halen veririm.
Normal dolulukta oynamak kadar zevklisi yok serverimde 10-15 kişi hepsi aktif oynasa bile yeterli benim için

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
vburakustunel

c9685243 yazdı: Çrş Eki 12, 2022 8:19 pm insanlar bot atmaktan ne zevk alıyor bilmiyorum. Takıntılı biri olarak eskiden gametracker önem verirdim. Halen veririm.
Normal dolulukta oynamak kadar zevklisi yok serverimde 10-15 kişi hepsi aktif oynasa bile yeterli benim için
Doğrudur reis bizde gt önem vermesek zaten geceleri afk attırtmayız oyuncularımıza. Ayrıca bu konuyu paylaştıktan sonra sunucuma aralıklarla durmadan vuruluyor acaba kimleri kudurttuk :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

c9685243

Mesaj gönderen c9685243 »

vburakustunel yazdı: Prş Eki 13, 2022 6:40 pm
c9685243 yazdı: Çrş Eki 12, 2022 8:19 pm insanlar bot atmaktan ne zevk alıyor bilmiyorum. Takıntılı biri olarak eskiden gametracker önem verirdim. Halen veririm.
Doğrudur reis bizde gt önem vermesek zaten geceleri afk attırtmayız oyuncularımıza. Ayrıca bu konuyu paylaştıktan sonra sunucuma aralıklarla durmadan vuruluyor acaba kimleri kudurttuk :D
Bir ban sistemi yaptır paralı birine, ban attığında pc format atmadan cs 0 fps filan olsun eski oynadığım server da vardı hiç bir server da yoktur bu eklenti.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

c9685243 yazdı: Prş Eki 13, 2022 8:45 pm
vburakustunel yazdı: Prş Eki 13, 2022 6:40 pm
Bir ban sistemi yaptır paralı birine, ban attığında pc format atmadan cs 0 fps filan olsun eski oynadığım server da vardı hiç bir server da yoktur bu eklenti.

:D :D :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli