Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Tuzaga ben düştüm siz düşmeyin

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
mert3825

Mesaj gönderen mert3825 »

S.a iyi akşamlar bir durumdan bahsetecem ben bir arkadaştan mod almıştım moduda verdi fakat bu arkadaş bana yardım etmedi bu konuyu açmamın sebebi ben bu tuzaga düştüm siz düşmeyin diye modu satın aldıgım kişinin discord ismi : !KISAMAVILARK#7506 servera bile ben yükledim bir eklenti hata vermişti yardım istedim akşam halledicem dedi aradan 3 gün geçti hala cevap bekliyorum modla beni baş başa bıraktı bildiginiz siz bu tuzaga düşmeyin diye söylüyorum
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen burakxd383 »

yeni türemelerden piyasada var olan bir modu satın almasaydınız keşke ne isterseniz forumda yardımcı olacak insanlar vardı :D neyse geçmiş olsun, üzüldüm sizin adınıza

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

noway12

Mesaj gönderen noway12 »

mert3825 yazdı: Cmt Eyl 25, 2021 10:56 pm S.a iyi akşamlar bir durumdan bahsetecem ben bir arkadaştan mod almıştım moduda verdi fakat bu arkadaş bana yardım etmedi bu konuyu açmamın sebebi ben bu tuzaga düştüm siz düşmeyin diye modu satın aldıgım kişinin discord ismi : !KISAMAVILARK#7506 servera bile ben yükledim bir eklenti hata vermişti yardım istedim akşam halledicem dedi aradan 3 gün geçti hala cevap bekliyorum modla beni baş başa bıraktı bildiginiz siz bu tuzaga düşmeyin diye söylüyorum
kardeş adam ordan buradan dilene dilene topladığı modu sana 150 liraya satmış ya gerçekten ona helal olsun . Yani nasıl bu kadar saf olabiliyorsunuz anlam veremiyorum. O modun neyine 150 tl verdin ? Mod zaten internette var o elemanda dilene dilene birkaç bir şey daha eklemiştir bu kadar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Kardeşim konuyu buraya geç açmışsın arkadaşın dediği gibi hangi modu istersen zaten çoğu yerde gelişmiş modlar mevcut burdan dahi yazsaydın yardımcı olacak bir çok insan vardı geçmiş olsun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

@KISAMAVILARK
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen @KISAMAVILARK »

Benim sagdan soldan toplamam yok eski dostum jenesse vardı eskiden birlikteydik mod ondan kalma arkadaşta isteyince ben de attım. Kimseyi tokatladigim yok . Şu 1 hafta özel işlerim vardı bilgisayara geçemedim arkadaş hemen kaçtık sanmış ajsjdjdj neyse anlayan anladı baba . Varsa aynısını yapın atın bis konuşmayın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

@KISAMAVILARK yazdı: Cmt Eyl 25, 2021 11:44 pm Benim sagdan soldan toplamam yok eski dostum jenesse vardı eskiden birlikteydik mod ondan kalma arkadaşta isteyince ben de attım. Kimseyi tokatladigim yok . Şu 1 hafta özel işlerim vardı bilgisayara geçemedim arkadaş hemen kaçtık sanmış ajsjdjdj neyse anlayan anladı baba . Varsa aynısını yapın atın bis konuşmayın
Hangi mod bilmiyorum ama forumda üzerine uğraşıp belki daha iyisini ve güzelini yapabilecek kişiler var bundan emin olabilirsin ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

mert3825 yazdı: Cmt Eyl 25, 2021 10:56 pm S.a iyi akşamlar bir durumdan bahsetecem ben bir arkadaştan mod almıştım moduda verdi fakat bu arkadaş bana yardım etmedi bu konuyu açmamın sebebi ben bu tuzaga düştüm siz düşmeyin diye modu satın aldıgım kişinin discord ismi : !KISAMAVILARK#7506 servera bile ben yükledim bir eklenti hata vermişti yardım istedim akşam halledicem dedi aradan 3 gün geçti hala cevap bekliyorum modla beni baş başa bıraktı bildiginiz siz bu tuzaga düşmeyin diye söylüyorum
Sizin durumunuza gelirsek aldığınız mod tahminimce escape falan, 150 lira mod satın almak pek akıl karı ve mantıklı değil. Hele hele 1.6 freni patlamış araç gibi yokuş aşağı giderken...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
mert3825

noway12 yazdı: Cmt Eyl 25, 2021 11:07 pm
kardeş adam ordan buradan dilene dilene topladığı modu sana 150 liraya satmış ya gerçekten ona helal olsun . Yani nasıl bu kadar saf olabiliyorsunuz anlam veremiyorum. O modun neyine 150 tl verdin ? Mod zaten internette var o elemanda dilene dilene birkaç bir şey daha eklemiştir bu kadar
hocam o mod nerede ücretsiz varsa linkini atarmısınız rica etsem

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
mert3825

Özcan Örs yazdı: Cmt Eyl 25, 2021 11:40 pm Kardeşim konuyu buraya geç açmışsın arkadaşın dediği gibi hangi modu istersen zaten çoğu yerde gelişmiş modlar mevcut burdan dahi yazsaydın yardımcı olacak bir çok insan vardı geçmiş olsun
aynen haklısınız

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

@KISAMAVILARK
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen @KISAMAVILARK »

mert3825 yazdı: Pzr Eyl 26, 2021 1:22 am
noway12 yazdı: Cmt Eyl 25, 2021 11:07 pm
hocam o mod nerede ücretsiz varsa linkini atarmısınız rica etsem
Bu modu hiç bi yerde ücretsiz bulamasiniz belki 0 dan yaparlarsa 1 2 haftada yaparlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli