Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

TengriJail Reklamları ve Kurdukları Sistem

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Levelsiz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CS37.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: JackDaniel's
İletişim:

Mesaj gönderen Levelsiz »

Arkadaşlar malumunuz jailbreak server sahipleri olarak 2-3 gündür tengrijailin reklamını yapan adamları banlamakla uğraşıyoruz. Banla banla bitmiyorlar. Hepsinin ip'si birbirinden farklı yani hepsi farklı adamlar. Reklam yapmayın dediğimizde sv sahibi bize ''biz reklam için adam göndermiyoruz asla, ip'sini verin kontrol edelim'' diyor, aslında haklı kendisi göndermiyor kurduğu pluginler onun işini yapıyor. Reklamcıların ip'sini versenizde farketmez adamlar zaten clan üyesi değil, ts'de hiç barınmamış oluyorlar.

Resim

Benim iki tane serverım var eşzamanlı olarak cs43'te bir tane bu reklamdan adam vardı, cs93'e gittim iki tane bu nickle adam vardı ve normal oyununu oynamaya çalışan insanlardı bunlar. Reklam vs. amaçları yoktu.

• 1 )Userlere cs84.csduragi.com nicki bulaştırıyorlar.
  • 2) cs84.csduragi.com Reklam bind bulaştırıyorlar.
  • 3) Tengrijailden çıkan user başka sv gidiyor.
  • 4) Nicki reklamlı ve bind tuşu reklamlı olduğu için gittiği her yerden banlanıyor veya reklam engelleme plugini sebebiyle oto kickleniyor/banlanıyor
  • 5) Üzerine reklam flood yapıldığı için, gidilen svde flood ayarı yoksa attackta yapılmış oluyor, mis.
  • 6) Her yerden banlandığı için user mecburen cs84'e geri dönüyor. Böylece hileyle user toplamış oluyorlar.
Yönetimin bu insanlara dur demesi gerekir. Hile yoluyla user toplamaya çalışan ve tüm jail serverlarının düzenini bozan ve huzursuzluk çıkaran bu yapı uyarılmalıdır. Bu iş artık çığrından çıktı ve biz de karşılık vermek zorunda kalacağız. Ayrıca dur denilmezse aynı sistemi bizimde kurmamıza teşvik edilmiş olacaktır.

Saygılarımla, [@Bilinmeyen Etiket]
En son Levelsiz tarafından Pzr Mar 25, 2018 1:58 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo
Clan İsmi: Azerbaycan

Mesaj gönderen Leooo »

Katılıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

tengrijail
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs84.csduragi.com
Clan İsmi: Tengri

Mesaj gönderen tengrijail »

@Levelsiz Neden hep sizin gibi küçük clanlar bizi çekemiyor neden leader atlanta veya incredibLe gibi klanlarla bi sorunumuz yok ? bizi küçük bi clan sanıyorsunuz lakin değiliz. 7-24 aktif kurucu kitlesine sahibiz. bu başarıyı elde etmemizin sebebide budur zaten.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo
Clan İsmi: Azerbaycan

Mesaj gönderen Leooo »

tengrijail yazdı: Pzr Mar 25, 2018 2:03 am @Levelsiz Neden hep sizin gibi küçük clanlar bizi çekemiyor neden leader atlanta veya incredibLe gibi klanlarla bi sorunumuz yok ? bizi küçük bi clan sanıyorsunuz lakin değiliz. 7-24 aktif kurucu kitlesine sahibiz. bu başarıyı elde etmemizin sebebide budur zaten.
Adamlar şikayetini bildiriyor siz burada haksızlık yapıyorsunuz oyuncuların ismini ipiniz yapıyorsunuz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

tengrijail
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

@Leooo kimseye haksızlık yaptığımız yok bindleme olayı filanda yok yasaklı bir pluginde yok serverimizde gelip inceleyin cs84.csduragi.com @Levelsiz konu boş konudaki geçenlerin yüzde 100ü hayal ürünüdür. @Taha Demirbaş @PaZee @Yek'-ta [@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Levelsiz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

tengrijail yazdı: Pzr Mar 25, 2018 2:03 am @Levelsiz Neden hep sizin gibi küçük clanlar bizi çekemiyor neden leader atlanta veya incredibLe gibi klanlarla bi sorunumuz yok ? bizi küçük bi clan sanıyorsunuz lakin değiliz. 7-24 aktif kurucu kitlesine sahibiz.
Ben diyorum antartika, sen diyorsun .....
Ben durduk yere neden seninle uğraşayım? Şu cevabın bile bu sistemi kurduğunuzu kanıtlar niteliktedir. Büyük olduğunuzu bu sistemleri kurma gereksinimi duymuş olmanızdan anlayabiliyoruz. Bu hileye başvurmadan önce biz 30 çekerken sizin sv'niz 15-20 çekiyordu. Ne dersen de, CsDurağı'ndaki her clan sizin ne kadar kalitesiz olduğunuzu iyi biliyor. Bende yeni yeni tanıyorum. Hileleriniz de olmasa useriniz yok.

Ayrıca ''Tengri'' adını kullanırken artık iki kere düşünün, ben yakıştırmıyorum.
En son Levelsiz tarafından Pzr Mar 25, 2018 2:17 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

tengrijail
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

@Levelsiz öyle bir sistemi nasıl kurucam gözünü seveyim gel bak cs84e varmı öyle birşey kendin inanıyormusun yazdıklarına. bizim serverimiz kurduğumuz günden beri 32 kişi siz bizi kendi serverinizle karıştırmayın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Levelsiz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

tengrijail yazdı: Pzr Mar 25, 2018 2:12 am @Levelsiz öyle bir sistemi nasıl kurucam gözünü seveyim gel bak cs84e varmı öyle birşey kendin inanıyormusun yazdıklarına. bizim serverimiz kurduğumuz günden beri 32 kişi siz bizi kendi serverinizle karıştırmayın.
Bu konu tartışmaya açık değildir.
Tüm jail server sahiplerini getirelim yüzleştirelim. Herkes sizden şikayetçi. Bizim yönetim ekibimiz sizin ts'nize geldiğinde bütün clanlardan sv sahiplerinin şikayet için geldiklerini görmüşler. Forumlardaki son konularda da herkes bu şikayetinden bahsetmiştir. Saldırı alıyoruz konunuza iyi bakarsınız ve DDos hakkındaki son konuları bir okuyun derim. Hepsinde sizin bu sisteminiz aleyhinde mesajlar mevcuttur.
Yetkililerin gereğini yapacaklarını umuyorum.

+ Şimdi şikayet konusunu açtım, hemen pluginleri kaldırırsınız. Yarın görmeyiz cs84'leri. Pazartesi devam.
En son Levelsiz tarafından Pzr Mar 25, 2018 2:29 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

tengrijail
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

@Levelsiz halen serverde olmayan bir sistemden bahsedip duruyorsun sen hayaller dünyasındamı yaşıyorsun ? bizden şikayetçi olan bir klanda mevcut değil bizi çekemeyen klanlar mevcut olduğu doğrudur demekki çok şey başarmışızdır diye düşünüyorum 1 ay önce tsmize gelip alt klan olmak istiyoruz diyen çoğu insan biz kabul etmeyince şuan forumda bize düşman olmuşlar buna sadece gülüyorum onlar kendilerini çok iyi biliyor zaten.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Levelsiz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

tengrijail yazdı: Pzr Mar 25, 2018 2:25 am @Levelsiz halen serverde olmayan bir sistemden bahsedip duruyorsun sen hayaller dünyasındamı yaşıyorsun ? bizden şikayetçi olan bir klanda mevcut değil bizi çekemeyen klanlar mevcut olduğu doğrudur demekki çok şey başarmışızdır diye düşünüyorum 1 ay önce tsmize gelip alt klan olmak istiyoruz diyen çoğu insan biz kabul etmeyince şuan forumda bize düşman olmuşlar buna sadece gülüyorum onlar kendilerini çok iyi biliyor zaten.
Sizin adınız kirli artık. Daha fazla barınmamalısınız. Hemen üslubunu bozup ''sen''li ''ben''li konuşmaya da başladınız. Yorumları CSD jail server sahipleri yapar, kararı da CSD yönetimi zaten verir. Uzatmaya gerek yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli