Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Şikayetim Var - Csdurağı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Şikayetim Var - Csdurağı

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Devir vb. işlemler için bizden başka bu tarz kimin katı kuralları ve yaptırımları varda kalkıp bazı şeylere dur vakti gelmedi mi tarzı bir konu açıp bizden adaletli olmamızı mı bekliyorsunuz ?

WP hattımız sunucu satış işlemleri, hesap problemleri ve anlık olarak gerçekleşen sunucu problemlerine müdahale edilmesi için kullanılan bir iletişim kanalı.
Devir şikayetleri ile ilgili gelen her mesaja, buradan bu konu ilgilenilmiyor lütfen forum -> devir şikayetleri bölümüne kanıtlarınız ile konu açın deniliyor. Denilmesine bile gerek yok zaten forumda devir şikayetleri bölümü bu konu için var anlayamadığınız nokta tam olarak neresi ? Devir şikayetlerine konu açınca tabirinizle ne diye kim vurduya gidesiniz bu ne saçmalıktır.

Onlarca clan devirden kapatıldı yasaklandı, onlarcası adı değiştirip devir işlemi yapmaya çalıştığı için engellendi.
Bu olaylara bizim kadar hassas yaklaşan kim varda siz kalkıp tümü bold mesaj atarak piyasanın bilir kişisi modunu üstlenip buraya bu konuyu açıyorsunuz ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Şikayetim Var - Csdurağı

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Link: