Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

servere girer girmez otomatik ts3 bağlanma

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
tovanja34

Mesaj gönderen tovanja34 »

herkese merhaba;
servere girer girmez direk /ts3 yazmadan giriş ekranı geldiği zaman otomatik ts3 girme plugini var mı , ben baktım bulamadım açıkcası, varsa bulabilir misiniz ? bana şimdiden teşşekkür ederim . :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

tovanja34 yazdı: Cmt Haz 13, 2020 1:57 pm herkese merhaba;
servere girer girmez direk /ts3 yazmadan giriş ekranı geldiği zaman otomatik ts3 girme plugini var mı , ben baktım bulamadım açıkcası, varsa bulabilir misiniz ? bana şimdiden teşşekkür ederim . :)
sa yazınca aleyküm selam yazıp ts3 baglanmak ıster mısınız dıye soran eklenti var. İşine yararsa bulabilirsin forumda

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
tovanja34

DarkThrone yazdı: Cmt Haz 13, 2020 1:58 pm
sa yazınca aleyküm selam yazıp ts3 baglanmak ıster mısınız dıye soran eklenti var. İşine yararsa bulabilirsin forumda
şöyle söyleyim mesela el başı direk ts3 girilsin mi ? evet hayır diyorya o pluginl lazım bana oda olur yani ama bulamadım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

tovanja34 yazdı: Cmt Haz 13, 2020 1:59 pm
şöyle söyleyim mesela el başı direk ts3 girilsin mi ? evet hayır diyorya o pluginl lazım bana oda olur yani ama bulamadım
Umarım budur ve işinize yarar.
eklentiler-pluginler/otomatik-cevap-ver ... 42715.html

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
tovanja34

DarkThrone yazdı: Cmt Haz 13, 2020 2:03 pm
tovanja34 yazdı: Cmt Haz 13, 2020 1:59 pm

Umarım budur ve işinize yarar.
eklentiler-pluginler/otomatik-cevap-ver ... 42715.html
buda değil girer girmez mesaj atmadan servere solda ts3 girilsin mi ? evet hayır şeyi yani bişey yazmadan otomatik

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

Oyuncuları neden istekleri dışında ts3'e bağlamayı düşünüyorsunuz ki? Ben user olsam ve bir sunucuya bağlandığımda onun ts3 sunucusuna direkt bağlanmak istemem şahsen.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
tovanja34

Colditz yazdı: Cmt Haz 13, 2020 6:33 pm Oyuncuları neden istekleri dışında ts3'e bağlamayı düşünüyorsunuz ki? Ben user olsam ve bir sunucuya bağlandığımda onun ts3 sunucusuna direkt bağlanmak istemem şahsen.
Adam çekmek için lazım ve ne yapacağımı sana mı sormam lazım , var mı ? Yok mu ? Boş yapmak için yapmayın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

tovanja34 yazdı: Cmt Haz 13, 2020 8:37 pm Adam çekmek için lazım ve ne yapacağımı sana mı sormam lazım , var mı ? Yok mu ? Boş yapmak için yapmayın
Boş falan yapmıyorum. Bu olayın "bind" komutunu oyuncuya "zorla" yollamaktan farkı yok. Bilgisayarında ts3 kurulu olup oyun dışında kullanan birinin, isteği dışında, ts3'ünü "ZORLA" açtıran bir eklentinin sunucuya kurulmaması gerektiği düşüncesindeyim sadece. Kullandığınız üslup hiç hoş değil. Sadece düşüncemi belirtiyorum.
Adam çekmek dediğin yaptığın özgün eklentilerle ve kullandığın modu nasıl değerlendirdiğine bağlı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

cihan3112

Mesaj gönderen cihan3112 »

Colditz yazdı: Cmt Haz 13, 2020 8:51 pm
tovanja34 yazdı: Cmt Haz 13, 2020 8:37 pm Adam çekmek için lazım ve ne yapacağımı sana mı sormam lazım , var mı ? Yok mu ? Boş yapmak için yapmayın
Boş falan yapmıyorum. Bu olayın "bind" komutunu oyuncuya "zorla" yollamaktan farkı yok. Bilgisayarında ts3 kurulu olup oyun dışında kullanan birinin, isteği dışında, ts3'ünü "ZORLA" açtıran bir eklentinin sunucuya kurulmaması gerektiği düşüncesindeyim sadece. Kullandığınız üslup hiç hoş değil. Sadece düşüncemi belirtiyorum.
Adam çekmek dediğin yaptığın özgün eklentilerle ve kullandığın modu nasıl değerlendirdiğine bağlı.
katılıyorum sana.Kimse girdiği swnin ts sine girmek zorunda değil.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MEHMETBABAPRo

Mesaj gönderen MEHMETBABAPRo »

bence baya iyi olmuş ayrıca boş bir plugin değil çünki hala ts3 bağlanmayı bilmmeyenler var onlar sa yazdıgı anda ts3 geelebiliyolar farklı açıdanda bakman lazım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli