Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs 1.6 Server Kiralama Saati

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Jesus Christ

Mesaj gönderen Nejat Doğan »

Cs 1.6 Server Kiralama Saati Eski Sistem Oylaması Getirebilirmisiniz Anketi, Çünkü İşe Başladım Akşam 18.00'da gidiyorum. ve gece 2,3,4 gibi çıkıyorum. ben şimdi ip alamıcakmıyım ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Kişiye göre değiştirilmiyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özcan Örs yazdı: Pzt Tem 05, 2021 8:41 am Kişiye göre değiştirilmiyor
insanları çok yargılıyorsun yargılama nasıl insan olduğunu biliyoruz senin gibiler yüzünden forumdan 2 yıl sebepsiz uzaklaştırıldım. bilip bilmeden o dediğiniz söyler beni benden alıyor. bir daha beni eleştirme

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

İsteğinizi talep doğrultusunda açarsanız, belki bir ihtimal birşeyler değişebilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Nejat Doğan yazdı: Pzt Tem 05, 2021 2:29 pm
insanları çok yargılıyorsun yargılama nasıl insan olduğunu biliyoruz senin gibiler yüzünden forumdan 2 yıl sebepsiz uzaklaştırıldım. bilip bilmeden o dediğiniz söyler beni benden alıyor. bir daha beni eleştirme
Kardeşim benle bir derdin var ise ts1.timailesi.com bekliyorum burdan anlat bana forumda söylemek ile olmuyor çünkü demek ki karın ağrın varmış geçen de bir yorum atıp geri silmişsin görmedim bir şey de demedim ama var ise sorunun buyur gel ben burdayım söyleyebilirsin sorununu, benim o cümleyi kurma nedenim ise sana göre ayarlamaz kimse, sistem değişmiş sonuçta herkes gayet memnun eski sistem de insanlar sabahın köründen başlar akşama kadar bile nöbet tutanını gördüm senin ki olmayacak duaya amin demek gibi bir şey ama gene de şansını dene

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

Özcan Örs yazdı: Pzt Tem 05, 2021 2:40 pm
Kardeşim benle bir derdin var ise ts1.timailesi.com bekliyorum burdan anlat bana forumda söylemek ile olmuyor çünkü demek ki karın ağrın varmış geçen de bir yorum atıp geri silmişsin görmedim bir şey de demedim ama var ise sorunun buyur gel ben burdayım söyleyebilirsin sorununu, benim o cümleyi kurma nedenim ise sana göre ayarlamaz kimse, sistem değişmiş sonuçta herkes gayet memnun eski sistem de insanlar sabahın köründen başlar akşama kadar bile nöbet tutanını gördüm senin ki olmayacak duaya amin demek gibi bir şey ama gene de şansını dene
Katılmıyorum kesinlikle. Eski sistem gayet iyiydi. Yine herkes nöbet tutuyordu ama herkeste ip alabiliyordu. Şahsen ben cs13ü öğle vakti şans eseri aldım. Şuanki sistemde almam imkansız ötesi. Method kullanan mı dersin makro vs vs çokta anlamam bu işlerden ama kesinlikle eski sistem daha iyiydi. Kimseninde memnun olduğu yok. Ben şahsen 2. Bir ön ip almayı düşünüyorum. Ama cesaret edipte parayı panele atmaktan çekiniyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

OPC Line yazdı: Pzt Tem 05, 2021 10:27 pm
Özcan Örs yazdı: Pzt Tem 05, 2021 2:40 pm

Katılmıyorum kesinlikle. Eski sistem gayet iyiydi. Yine herkes nöbet tutuyordu ama herkeste ip alabiliyordu. Şahsen ben cs13ü öğle vakti şans eseri aldım. Şuanki sistemde almam imkansız ötesi. Method kullanan mı dersin makro vs vs çokta anlamam bu işlerden ama kesinlikle eski sistem daha iyiydi. Kimseninde memnun olduğu yok. Ben şahsen 2. Bir ön ip almayı düşünüyorum. Ama cesaret edipte parayı panele atmaktan çekiniyorum.
Ama samet şöyle bir şey var kalkıp vakti olmayan insan nasıl alacak ip yi adam çalışırken bir eli telde bir eli de işte olacak hali yok ama herkesin bir saat arasında alması gayet iyi olmuş dediğin makro vs bunları Hiç bir türlü çekemiyorlar sadece hikaye yani konuşanların hepsi kuru sıkı ama şunu diyelim özetle 2 şekilde de isine gelen ve gelmeyen kişiler var vakti olan için eski vakti olmayan için yeni sistem makul ama gene talep açsınlar belki olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özcan abi kusura bakma'da bundan 2 sene önce forumda başka bir isim bulup kayıt olmuştum. yeni hesap açmak eski hesabı kullanmamak şartı ile kullanılıyordu. bende öyle yaptım. kimseyle kavga etmem ben, 2 sene forumda sebepsiz yasaklandigim icin server alma korktuğum oldu forumda yasakliyim diye 2 sene csduragi firmasindan ip alamadim. on ip arka iplerde 2 sunucu alip takildim az çok. insanlar bana eskiden csduragi forumdan yasaklaninca guzelce itiraflar atiyordu. insanlari yargilamak cok kolay hayatta. eski sistem koca gun f5 olaylari yalan oglen 1,11 gibi f5lesek 30 31 37 gibi ipler dusuyordu 2 gun alan olmazdi. makro methodlar bilmem ama iki gun once ip almak denerken soyle dusundun acaba telefon interneti ile modem interneti ile panele giriliyormu ayni anda oyle olursa bir kurucu gidip panele 10 kisi aktarsa 10 kisi panelden girse o ip alınırmı bunu dusundum. bir ip icin 50 kisi beklecegini sanmam hele bu zamanda 10 kisinin bir ip bile beklemesi sacma geliyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

Merhaba zamanında benimde böyle sorunum vardı whatsapp üzerinden yazdım fakat Özcan'ın dediği gibi kişiye göre değiştirelemeyeceği söylendi. Bende birisine video çekerek nasıl kiralayacağını gösterdim ve saat 9 da arkadaşım kiraladı.
10 Kişi 1 panele girip bekleyemez merak etmeyin aynı anda kiralamak istediğinizde ip uyuşmazlığı diyip panelden atıyor denedim ben :)
Onun dışında eski sistemde de gün içinde çalışan arkadaşlar vardı sabah 8 4 çalışan adam ne yapıcak bütün iş vakti panelde mi bekleyecek. Eğer mümkünse güveneceğiniz kimse yoksa saat 9 gibi tuvalet sigara veya normal bir molanıza gidin 10 dakika içinde ip ler düşecektir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

DarkThrone yazdı: Sal Tem 06, 2021 5:10 pm Merhaba zamanında benimde böyle sorunum vardı whatsapp üzerinden yazdım fakat Özcan'ın dediği gibi kişiye göre değiştirelemeyeceği söylendi. Bende birisine video çekerek nasıl kiralayacağını gösterdim ve saat 9 da arkadaşım kiraladı.
10 Kişi 1 panele girip bekleyemez merak etmeyin aynı anda kiralamak istediğinizde ip uyuşmazlığı diyip panelden atıyor denedim ben :)
Onun dışında eski sistemde de gün içinde çalışan arkadaşlar vardı sabah 8 4 çalışan adam ne yapıcak bütün iş vakti panelde mi bekleyecek. Eğer mümkünse güveneceğiniz kimse yoksa saat 9 gibi tuvalet sigara veya normal bir molanıza gidin 10 dakika içinde ip ler düşecektir.
benim işim 10 dakika sigara molası olmuyor aga .D oturmamam lazım. neyse bir gün düşer ip

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli