Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs 1.6 Server İlk Ödemyie Zam Getirebilirmisiniz ?

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Jesus Christ

Mesaj gönderen Nejat Doğan »

Dün akşam işte telefondan panele girdim cs19.csduragi.com için 5 kişi bekliyordu. Alma şansım gene olmadı :D ilk ödeme fiyatlarını artırabılırmısınız pro,dm modlarının ip beklemekten sıkıldım. :roll:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Nejat dostum vallahi bak bazen beni çok çelişkide bırakıyorsun senin ne alıp veremediğin var bu fiyatlarla ya :D Ya kardeşim çok paran varsa git bir servere ortak ol yoksa bu gidişle kafayı yicen bizi de delirticen :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

Nejat Doğan yazdı: Cum Tem 09, 2021 3:15 pm Dün akşam işte telefondan panele girdim cs19.csduragi.com için 5 kişi bekliyordu. Alma şansım gene olmadı :D ilk ödeme fiyatlarını artırabılırmısınız pro,dm modlarının ip beklemekten sıkıldım. :roll:
6 aylık 1200 veya yıllık 2400-3000 ipsine göre değişiyor. Senin iş şuna döndü “Çok isteyen değil bedelini ödeyen alır” 😂😂

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

OPC Line yazdı: Cum Tem 09, 2021 3:50 pm
Nejat Doğan yazdı: Cum Tem 09, 2021 3:15 pm Dün akşam işte telefondan panele girdim cs19.csduragi.com için 5 kişi bekliyordu. Alma şansım gene olmadı :D ilk ödeme fiyatlarını artırabılırmısınız pro,dm modlarının ip beklemekten sıkıldım. :roll:
6 aylık 1200 veya yıllık 2400-3000 ipsine göre değişiyor. Senin iş şuna döndü “Çok isteyen değil bedelini ödeyen alır” 😂😂
cs1.csduragi.net alcam düşücek galiba 2400 tl değer mi bilmem

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özcan Örs yazdı: Cum Tem 09, 2021 3:17 pm Nejat dostum vallahi bak bazen beni çok çelişkide bırakıyorsun senin ne alıp veremediğin var bu fiyatlarla ya :D Ya kardeşim çok paran varsa git bir servere ortak ol yoksa bu gidişle kafayı yicen bizi de delirticen :D
abi 2 yıldır ip yok elimde ön ip arka iplerde çürüdüm. ilk kadro kurduk arka ip'de ortağım dolandırıp adamları çalıp saldırı attı sunucu kapattım. ikincisi ortam vardı. farklı kişiler bir sunucu ortaklık teklifi ettim o da dolandırdı. 280 tl en sonunda akıllanıp csdurağı geri döndüm. şans işi artık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Yusuf Can Avcı

Mesaj gönderen Yusuf Can Avcı »

hocam 19u ben aldım o anda elimde iş vardı inan ki 5-6 saniye geç bastım tuşlara ona rağmen aldım böyle fırsat bir daha gelir devamlı f5 yap hızlı olmaya çalış alırsın mutlaka özellikle pahalı iplerde az kişi bekliyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Yusuf Can Avcı

Mesaj gönderen Yusuf Can Avcı »

bir de bilgisayardan yapsan şansın yükselir telefondan çok zor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Yusuf Can Avcı yazdı: Cmt Tem 10, 2021 2:52 pm hocam 19u ben aldım o anda elimde iş vardı inan ki 5-6 saniye geç bastım tuşlara ona rağmen aldım böyle fırsat bir daha gelir devamlı f5 yap hızlı olmaya çalış alırsın mutlaka özellikle pahalı iplerde az kişi bekliyor
hayırlı olsun güzel kullanırsınız umarım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Yusuf Can Avcı yazdı: Cmt Tem 10, 2021 2:53 pm bir de bilgisayardan yapsan şansın yükselir telefondan çok zor
5,6 saniye beklemişssin iyi gene ben uzatcaklar sandım bir baktım düşecek ip listesine yok öteki sayfa aa dedim sonra hatırladım düşerken 10 sn bekleniyor normal düşen sayfada o arada küllükleri temizliyordum. baktım gametracker almış zeyrek gaming :D hayırlısı daha büyük ipler için atılcan 1 ay sonra düşerse .net iplerden onlardan almayı düşünüyorum 2400 tllik olan iplerden

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli