Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Reklam Hk.

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Reklam Hk.

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Merhaba Beyler,

Bu Konunun herhangi bir yaptırımı olmadıpını biliyorum zatem yaptırım da istemiyorum.

SANCAKTR JailBreak Server sahibi buradaysa lütfen konu altında sakin olsun sadece isteğim var sizlerden.

Konuyu buraya açmamın sebebi ts3 adresine gittiğim zaman çocuk gibi kandırmaya çalıştıkları için buraya açıyorum.

Sancaktr server açtıktan sonra her gün yaklaşık 6 7 tane Cs67.Csduraği.com[SancakTR] nickiyle adam b anlıyorum. Bunun plugin olduğunu biliyorum ama bu plugin gereksiz bir plugin. Tüm userlarınıza çıkarken böyle bir nickname veriyor bizzat denedim gördüm.

Ama sorduğum zaman sadece İstedikleri userlara verdiklerini ve hiçbir server da oynamamaları çin böyle bir nickname veriyoruz ve girdiği server dan ban yiyor sayın Ömer TELLİ'De Bu durumdan haberdar ve kullanabilirsiniz dediler.

Şimdi Eski klan sahibi arkadaşlarım bilirler bunu rencide etmek için asla söylemiyorum lütfen beni yanlış anlamayın.

Sancaktr yanılmıyorsam geçtimiz dönemlerde sanırsam cs29' da aynı şekilde plugin kullanıyordu bunun üzerinde forumda açılmış 50+ konu olduğuna eminim.

Her 2 türlü savunmada bence sakıncalı Cs1.6 da lüx olsun diye User kaybetmeye gerek yok adam girdiği her server dan ban yiyecek ve belki oyunu silicek

Sizden ricam plugininizi ip olarak değilde (nickdgs) (yasaklıoyuncu) en kötüsü Sancaktr olarak değiştirirmisiniz. En kötü dilerseniz kendim yapar atarım size plugini

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Reklam Hk.

Mesaj gönderen ulyoS »

silinmis-konular/cs29-reklam-t8593.html

Yine aynı eklenti, yine aynı klan. Her seferinde aynı muhabbet.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Reklam Hk.

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

ulyoS yazdı: Cmt Nis 25, 2020 11:31 pm silinmis-konular/cs29-reklam-t8593.html

Yine aynı eklenti, yine aynı klan. Her seferinde aynı muhabbet.
Şaşırdığım Yer Ömer bey buna izin veriyor sizene demeleri oldu. Sanmıyorum Ömer beyin buna izin verdiğini ama haklı çıkmaya çalışmaları çocuk kandırıyor gibi oluyor kırıcı bir haraket. Eklenti kalsın sadece dediğim gibi sadece ip yle değişiceğine Sancaktr yazsınlar ip yazmaya ne gerek var.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Reklam Hk.

Mesaj gönderen DarkThrone »

Konuyu up lıyorum kimse kusura bakmasın. Csduragi bir şey yapmıyor biliyorum ama yazmak zorundayım.

Ben cs111.csduragi.net sahibiyim adam akıllı serverimde 12 15 arasıra 20 23 kişi takılıyorum. Ben klanı ilk açtığımda kesinlikle hiç kimseye reklam atılmayacak dedim. Ama 1 haftadır cs67.csduragi.com isminde birisi gelip reklam atıyorum artık bıktım. En sonunda yonetım ekıbımden 3 kısıyı aldım cs67 gittim. 10 Dakika boyunca reklam attım. İsmimi değiştirdim aynı isimle girdik steam olduğum içinde ne gag nede ban atabildiler. Komutcu komutu bıraktı. Admınler ct geçip sövmeye basladı. Hiç kimse kusura bakmasın 1 değil 2 değil bıktım sizden. Hiçbir server reklam atmıyor. Sürekli cs67 geliyor. Madem reklam atıyorsunuz Komuta geçip ts3 gel diyip küfürler edip AĞLAMAYACAKSINIZ!.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
İletişim:

Reklam Hk.

Mustafa Kemal1 yazdı: Cmt Nis 25, 2020 10:17 pm Merhaba Beyler,

Bu Konunun herhangi bir yaptırımı olmadıpını biliyorum zatem yaptırım da istemiyorum.

SANCAKTR JailBreak Server sahibi buradaysa lütfen konu altında sakin olsun sadece isteğim var sizlerden.

Konuyu buraya açmamın sebebi ts3 adresine gittiğim zaman çocuk gibi kandırmaya çalıştıkları için buraya açıyorum.

Sancaktr server açtıktan sonra her gün yaklaşık 6 7 tane Cs67.Csduraği.com[SancakTR] nickiyle adam b anlıyorum. Bunun plugin olduğunu biliyorum ama bu plugin gereksiz bir plugin. Tüm userlarınıza çıkarken böyle bir nickname veriyor bizzat denedim gördüm.

Ama sorduğum zaman sadece İstedikleri userlara verdiklerini ve hiçbir server da oynamamaları çin böyle bir nickname veriyoruz ve girdiği server dan ban yiyor sayın Ömer TELLİ'De Bu durumdan haberdar ve kullanabilirsiniz dediler.

Şimdi Eski klan sahibi arkadaşlarım bilirler bunu rencide etmek için asla söylemiyorum lütfen beni yanlış anlamayın.

Sancaktr yanılmıyorsam geçtimiz dönemlerde sanırsam cs29' da aynı şekilde plugin kullanıyordu bunun üzerinde forumda açılmış 50+ konu olduğuna eminim.

Her 2 türlü savunmada bence sakıncalı Cs1.6 da lüx olsun diye User kaybetmeye gerek yok adam girdiği her server dan ban yiyecek ve belki oyunu silicek

Sizden ricam plugininizi ip olarak değilde (nickdgs) (yasaklıoyuncu) en kötüsü Sancaktr olarak değiştirirmisiniz. En kötü dilerseniz kendim yapar atarım size plugini
Bu konunun cs 1.6 genel açılması lazım herkes görsün hepimiz gidip reklam atalım bunların adam olacağı yok bize yaptıklarını kendileri yaşasınlar.

SancakTR ts3 ip sine gitmek için forumda sancaktr yazdım ve önüme bu konu geldi daha bugün açılmış bende yukarı taşıdığımı düşünüyordum. Diyecek bir şeyim yok. Ama dediğiniz gibi bir eklentiyse biz banladıkça oyuncu kaybına da sebep oluyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Reklam Hk.

Mesaj gönderen ulyoS »

Merhabalar, az önce sunucuma RubGaming-Oyuncu7 adında adam girdi, CSDuraginda böyle bir sunucu var mı diye baktığımda

Kod: Tümünü seç

cs19.csduragi.com 213.238.173.19:27015 Remember Us Brother Ts3:rubgaming.klani.net
Adresinin, rub kısaltmasına sahip olduğunu gördüm. Yönlendirme hizmeti alan sunucuların bunu kullanması yasak dediniz, biz kurduğumuz an kaldırdık. Geçen gün hiç denemeden direk o eklentiyi deaktif ettik. Ancak bu arkadaşların yönlendirmesi var mı bilgim yok ve bu eklentiyi sanırım ya kullanıyorlar ya da oyuncu Nicki değişiyorlar kontrol edilmesini talep ediyorum. [@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

H I T L E R

Reklam Hk.

Mesaj gönderen H I T L E R »

bunlar adam olmaz bizim sunucya 3 4 kişi gelip küfür edip sizin klanızı kapatcaz diyip atar yapan gençler salcaksınız :)
En son H I T L E R tarafından Cmt May 02, 2020 3:05 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Reklam Hk.

Mesaj gönderen ulyoS »

Ancak harbiden yeterli, gün içerisinde de böyle nickli insanlar geliyormuş. Sunucumuzda yönlendirme mevcut bu yüzden bu tür insanlar hep geliyor, biliyorum hiç bir şekilde reklamcı değiller ancak AYIP, user olarak gelen insanın haberi olmuyor ve ban yiyor. Yönlendirmeye zararlar, bu insanlar.
Adsız.png
CS29 Atalanta gaming, panelleri kontrol edilir ise oyuncu nicki değişen eklenti var mı merak ettim doğrusu..
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
İletişim:

Reklam Hk.

ulyoS yazdı: Cmt May 02, 2020 3:05 am Ancak harbiden yeterli, gün içerisinde de böyle nickli insanlar geliyormuş. Sunucumuzda yönlendirme mevcut bu yüzden bu tür insanlar hep geliyor, biliyorum hiç bir şekilde reklamcı değiller ancak AYIP, user olarak gelen insanın haberi olmuyor ve ban yiyor. Yönlendirmeye zararlar, bu insanlar.

Adsız.png

CS29 Atalanta gaming, panelleri kontrol edilir ise oyuncu nicki değişen eklenti var mı merak ettim doğrusu..
Oda sıkıntı işte adam alttan konusma yazıyor ısım ıp oldugu ıcın ban atmak zorunda kalıyoruz dırek reklam olarak algılayıp sonra oyuncu kaybı oluyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli