Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Plugin İstek düzeltmeleri.

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Gawiscanse
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Gawiscanse »

3-5 Eklenti İsteğim ve düzenlemesi icin yardımınız lazım bize :) yeni başladığımız için sunucu degısıklıgı yaptık fakat panel konusunda bıraz zorlanıyoruz ekteki skytokenban plugını confıng e cfg yı yukledık fakat bu plugını yuklıyemıyoruz izin verilmiyor sunucuya bunu cfg file 4 olarak okunması yasakmıs csduragında bunu whatsappdan csduragı destek ıle ıletısımde "
CSDuragi: cfg_file4 bir değişken ise
CSDuragi: değişken isminden dolayı kabul etmiyorsa
CSDuragi: mcfg_file4 yaparsınız sizde :)
CSDuragi: mfg_file4 f1l34 gibi isimler koyabilirsinizda " yazmıstı duzeltıcek varsa oncelık budur rica ediyorum

2. İstek panelden kendıme sunucu sahıbı verıp tum yetkılerı tıkledıgımde oyunda hayla ADMIN Yazıyor tag basında ? bunu admın yerıne sadece tum herkesın esıt olacak sekıle sadece admın-slot yanı hepsı yetkılılerın sadece yeşil yazmasını ıstıyorum

3. adminlerımızın yanı " a " yetkısı olan panelden servera otomatık gırıs yapmasını ıstemıyorum a yetkısı oyuna gırdıgınde ip ye yanı direk spec de kalmasını ıstıyorum
4. oyuncuların otomatık takıma gırmesını ayarladık fakat admınlerde gırıyor bu rahatsız edıcı, bunları es gecerek oyuncular oyundayken spec gecebılıyor oyndayken nasıl engellerız?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Gawiscanse
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Gawiscanse »

SORUNLAR COZULMUSTUR KONU SILINEBILIR TŞK.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli