Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Panele Uyarı olarak düşülen konu??

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
network18

Mesaj gönderen network18 »

Merhabalar. bu başlık buraya açtığım 3. başlık. Daha öncede açtığım başlıklarda da belirttiğim gibi serverden çıkan herkesin nicklerini server reklamı olarak yapan serverler var. panele bu konuda uyarı düşüldü ama hala devam etmekte ayrıca yeni serverler de aynı işlemi yapmaktadır.
csd18 ve vlad hala devam ediyor. Bu serverlere ne zaman işlem yapılması planlanıyor bilgi alabilir miyiz? nickleri değiştirmekten bıktık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen Gozyasi` »

Nick değiştirme sistemini bende kullanıyorum. Hem reklamlı ve küfürlü nicklere karşı bir önlem hem de deafult nicklerin rank sıralamasına girememesi için işime yarıyor. Sende bu eklentiyi kullanıp bahsettiğin nickleri engellersen tek tek uğraşmaktan kurtulabilirsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
network18

niye kullanayım ki panele bu konu hakkında yaptırım var diye not düşüldü hala niye izin veriliyor anlamadım? ben bunu öğrenmek istiyorum. biz bu kurala uyuyorsak niye başkaları uymuyor onu merak ediyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
İletişim:

network18 yazdı: Pzr Oca 02, 2022 2:49 pm niye kullanayım ki panele bu konu hakkında yaptırım var diye not düşüldü hala niye izin veriliyor anlamadım? ben bunu öğrenmek istiyorum. biz bu kurala uyuyorsak niye başkaları uymuyor onu merak ediyorum.
Oyuncu nicklerini server ip si yapanlara müdahale edilmesin demiyorum. Sen "nickleri değiştirmekten bıktık" yazdığın için diyorum ki tek tek uğraşma, bu eklenti faydalı sende kullan.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
network18

tamam nickleri ne olarak değiştiriyorsun peki? şimdi ben bu eklentiyi kullanacağım diğerlerine uygulanmayan yaptırım ışık hızı ile bana uygulanacak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
İletişim:

network18 yazdı: Pzr Oca 02, 2022 2:54 pm tamam nickleri ne olarak değiştiriyorsun peki? şimdi ben bu eklentiyi kullanacağım diğerlerine uygulanmayan yaptırım ışık hızı ile bana uygulanacak.
"Oyuncu-[01]" gibi yapabilirsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
network18

en sonunda kuracağım galiba ben de.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yaptırım uygulanmadığını nereden biliyorsunuz ?
Bu işi yapan bir sunucu var ise, şu şu ip bu işlemi yapıyor buyurun buda kanıtları dersiniz incelenir gereken yapılır.

Söylenmekten başka bir şey yapmaz üzerine de "ben yapsam yaptırım olacak" derseniz burada dikkate alınmazsınız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli