Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Oyuncu Forumumuza Ekip Arkadaşları Arıyorum

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
breezy

Mesaj gönderen breezy »

Oyuncu forumumuz için Gamer Ekip Arkadaşları arıyoruz.
Bundan önce yaptığımız başarılı işler gibi MaxiGamer.net üzerinde de aynı başarıyı yakalayacağız. O yüzden aktif bir ekip arıyoruz
Aradığımız Yetkiler:
- 2 Süper Moderatör
- 3 Moderatör
- 2 Deneme Moderatör
Onun dışında Tasarımcı, Yazılımcı, Seo Uzmanı arkadaşlara özel yetki verilecektir.

Ekip Arkadaşlarımızdan isteklerimiz;
- Cs 1.6, Oyun, yazılım, tasarım veya off-topic kategorilerinden en az birinde aktif olmalılar.
- Whatsapp kullanmalıdır.
- Mümkünse Discord kullanmalıdır çünkü Discord sunucumuzda da aynı yetkileri verilecektir.
- Aktif olarak içerik paylaşmalılar.
- Forum mantığından anlamalılar.

Özellikle Counter-Strike 1.6 kategorisinde aktif olabilecek isimler arıyoruz. Ekip arkadaşımız olan MultiPower (Ata) ile beraber Cs 1.6 kategorisinde aktiflik gösterecektir.
Yeni bir forum olduğumuz için ücretli yetkili aramıyoruz. Şu anlık gönüllü Ekip Arkadaşları arıyoruz. Fakat bizimle beraber çalışarak forumdaki başarılarınızı referans gösterebilir aynı zamanda kendinizi geliştirebilirsiniz.
Aile ortamı oluşturmak istediğimizden dolayı her üyenin kendi aralarında sohbet edebileceği ve yardım isteyebileceği gibi ekip arkadaşlarımızda bizlerden yardım veya destek çekinmeden isteyebilirler.
Şimdiden başarı dileyen herkese çok teşekkür ederim.

İletişim & Bilgi için
MaxiGamer.net/ https://discord.gg/maxigamer

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Reklam Yapmak yasaktır.

Link: