Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kredi Çekmek

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Kredi Çekmek

Mesaj gönderen Adventist »

merhabalar bankadan 12 ay size özel kampanya ile kredi çekebiliyormuşum. kredi çeksem evime makbuz gelir mi ? ya da banka kartım olarak kredi kartımı kullanabilirmiyim. ya da kredi kartı ayrımı yolluyorlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Kredi Çekmek

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Merhaba kredi çeker isen direk otomatik banka hesabına düşüyor zaten herhangi bir makbuz gelmez. Banka hesabın varmı? Veya banka kartın?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Kredi Çekmek

Özcan Örs yazdı: Çrş Şub 09, 2022 4:30 pm Merhaba kredi çeker isen direk otomatik banka hesabına düşüyor zaten herhangi bir makbuz gelmez. Banka hesabın varmı? Veya banka kartın?
var abi garanti aradılar size özel kampanyamız var demekki kredi verebiliyorlarmış bana :D Nejat ben abi yasak kalktı. ön ip düşerse direk alıyorum pro :Q

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Kredi Çekmek

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Adventist yazdı: Çrş Şub 09, 2022 5:12 pm
Özcan Örs yazdı: Çrş Şub 09, 2022 4:30 pm Merhaba kredi çeker isen direk otomatik banka hesabına düşüyor zaten herhangi bir makbuz gelmez. Banka hesabın varmı? Veya banka kartın?
var abi garanti aradılar size özel kampanyamız var demekki kredi verebiliyorlarmış bana :D Nejat ben abi yasak kalktı. ön ip düşerse direk alıyorum pro :Q
ALLAH belanı ya kahkaha attım şuan :D Yav kardeşim boşver vazgeç bu sevdadan bırak o işleri gerek yok daha yaşın genç para verme, hadi verdin yönetmek kolay değil okula gidiyorsun ama ne diyim sen takmışsın kafaya hakkında hayırlısı olsun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Kredi Çekmek

Özcan Örs yazdı: Çrş Şub 09, 2022 5:42 pm
ALLAH belanı ya kahkaha attım şuan :D Yav kardeşim boşver vazgeç bu sevdadan bırak o işleri gerek yok daha yaşın genç para verme, hadi verdin yönetmek kolay değil okula gidiyorsun ama ne diyim sen takmışsın kafaya hakkında hayırlısı olsun
abi instagram bakarmısın :Q

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Kredi Çekmek

keşke paneldeki yasak kalksada girebilsem panele :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Kredi Çekmek

Özcan Örs yazdı: Çrş Şub 09, 2022 5:42 pm
anında kredi veren hangisi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Kredi Çekmek

ziraat başvurdum olursa server alcam :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Kredi Çekmek

ama yasağım kalktı panele giremiyorum :(

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Kredi Çekmek

yanlış
En son Adventist tarafından Çrş Şub 09, 2022 8:01 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli