Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs65 Csdurağı serverlerine saldırı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

Merhabalar.
Cs65 sahibi RedJB denilen vasıfsız 2019 türemeleri sağa sola saldırarak oyuncu çekmektedir ve bunu yaparken youtube video atıyorlar.

Videodaki clan benim yedeğimi kullanarak clan açıyor hiç bir problem yok ve RedJB ekibi o clana saldırarak oyuncu çekiyor ve bunu 1 kez değil 3. 4. kez uyarılmasına rağmen uyarmama rağmen halen yapmaktadır.

Video : https://www.youtube.com/watch?v=vVjiVBSGu7o
2. Video : https://www.youtube.com/watch?v=R6hv8JAP_U4

Ayrıca arkadaş PKKLI 1.6 gruplarımızdan bu arkadaşı postaladık, postalayınca AYYILDIZ TİM sözde hesabını hacklemiş :D bu şekilde yalan uyduran bu beyni küçük vasıfsız eleman csdurağı iplerine korkusuzca kafasına göre saldırarak küçük çocukları tehdit ederek haraket etmektedir.

Facebook mesajlarıda şu şekildedir ;
zeze2.png
zeze1.png
Youtube kanalına bakarsanız saldırı attığına dair tonlarca video var ne kadar sahte olsada yapıyor ;
zezetüreme.png
Şikayet bölümü kapalı olduğu için buraya açtım, konuyu umarım ömer abi görür [@Bilinmeyen Etiket]

Arkadaş clan ismini değiştirmiş ama halen başında aynı arkadaşlar bulunmakta bilginize.

Server ip : Cs65.Csduragi.COM
cs65.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.70/97
Clan İsmi: The Avengers

Mesaj gönderen baskanbey38 »

Yeterli Kanıtlar :=)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

Yahu şu ts3 saldırısı yapanlara o kadar gülüyorum o kadar gülüyorum ki. Klan yeni açılmış gidiyor ts3 ünü ben ayarlıyabilirim vs. diyor. Hatta Yalvarıyor. Kendine özel yetki veriyor 1 ay sonra Hoop HACKTEAM HACKLENDINIZ ADAM OLACAKSINIZ!!!!. Ya da para atıp yetki alır aynı muhabbet.

Şuan en kötü firmalarda bile yedek var adamın yapacağı şey 1 düğmeye basmak yedeği kur bu kadar yani. Herhangi bir yere Saldırı yaptığını zanneden kişiler... Size Çok üzülüyorum cidden kendinizi bir şey sanıyorsunuz :(. Elinize de bir şey geçse. Çoçuksunuz. Bu hareketi 30 yaşında biri yapsa yine çocuk...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
İletişim:

DarkThrone yazdı: Prş Eki 15, 2020 10:56 pm Yahu şu ts3 saldırısı yapanlara o kadar gülüyorum o kadar gülüyorum ki. Klan yeni açılmış gidiyor ts3 ünü ben ayarlıyabilirim vs. diyor. Hatta Yalvarıyor. Kendine özel yetki veriyor 1 ay sonra Hoop HACKTEAM HACKLENDINIZ ADAM OLACAKSINIZ!!!!. Ya da para atıp yetki alır aynı muhabbet.

Şuan en kötü firmalarda bile yedek var adamın yapacağı şey 1 düğmeye basmak yedeği kur bu kadar yani. Herhangi bir yere Saldırı yaptığını zanneden kişiler... Size Çok üzülüyorum cidden kendinizi bir şey sanıyorsunuz :(. Elinize de bir şey geçse. Çoçuksunuz. Bu hareketi 30 yaşında biri yapsa yine çocuk...
onlar sanalın sahipleri d-dostum sakın laf yapma yoksa sanada uğrayabilirler :o :o

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

police başkan denilen arkdaş :) cs160 sw açmıştm buna verdim iglen diye saldırdı çıktı :) ama ifşasını atıcam bana makina ver diye dilendi neyse ama şey imansız yasakalnması tarafatıyım da bi attıgın teamtr saldırdıgı vidyo csd degil oyt

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
İletişim:

baskanbey38 yazdı: Prş Eki 15, 2020 10:59 pm police başkan denilen arkdaş :) cs160 sw açmıştm buna verdim iglen diye saldırdı çıktı :) ama ifşasını atıcam bana makina ver diye dilendi neyse ama şey imansız yasakalnması tarafatıyım da bi attıgın teamtr saldırdıgı vidyo csd degil oyt
dostum benim oyt yedeğim o 7 ekimde farklı bir clan benim yedeğimi kullanarak clan açıyor bu arkadaşlarda saldırı atıyor bu kadar basit.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

AlperYilmazOfficial yazdı: Prş Eki 15, 2020 11:01 pm
baskanbey38 yazdı: Prş Eki 15, 2020 10:59 pm police başkan denilen arkdaş :) cs160 sw açmıştm buna verdim iglen diye saldırdı çıktı :) ama ifşasını atıcam bana makina ver diye dilendi neyse ama şey imansız yasakalnması tarafatıyım da bi attıgın teamtr saldırdıgı vidyo csd degil oyt
dostum benim oyt yedeğim o 7 ekimde farklı bir clan benim yedeğimi kullanarak clan açıyor bu arkadaşlarda saldırı atıyor bu kadar basit.
Ya kanka Şimdi Ona bakılırsa yanıma clan alıyorum 2 3 tane adamlar bizim bebeleri banlıyor sw saldırıyor size geliyor gelip sana bişi diyormuyum :) insan oglu cig süt emmiş ama bunlar yeter dedirtti

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

'Umut KÜKRER ⚡
Server Ip/DNS: CS60.COM - CS16.NET
Clan İsmi: Destroyer

Mesaj gönderen 'Umut KÜKRER ⚡ »

Bende yasaklanmaları taraftarıyım yaklaşık 3 4 aydır bu arkadaş böyle kanıtlarda yeterli bu tarz insanlar yüzünden CS 1.6 piyasası bitiyor son söz Ömer Abinin iyi forumlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

pkklı bu i*ne. açtığımız topluluk grubundan vs. yasakladım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

AlperYilmazOfficial yazdı: Prş Eki 15, 2020 10:58 pm
aşıretiz dio gardaş qwE:qwEqw. aşiretiyin de ** wqeQ:WeQ:W seninde qq.:.Wqwq:ew:wE: puahahah

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli