Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs26.Csduragi.COM [ DEVİR EDİLMİŞTİR ]

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

ulyoS yazdı: Sal Tem 07, 2020 12:37 am
DarkThrone yazdı: Sal Tem 07, 2020 12:34 am Aynı zamanda adam full panel vermekten bahsedıyor. Ana panel konusu ortada yok. Full panel yetkı karsılıgında bagıs ıstıyor benım anladıgım bu.
Ayrıca ona bakarsan "Girmeyeceğim tepe tepe kullanın" da demek istiyor. CS22'de bizim, Full panel verdik ama biz giriyoruz bakıyoruz toplantılarımıza katılıyoruz bu arkadaş adını değiştirmeyi falan fistan da diyor.
Geçmişte bu olayları çok yaşadık. Ömer Bey basit şekilde ip kontrollerini saglayıp konuya cevap verecektır. İyi Forumlar :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

brsbzkrtt

Mesaj gönderen brsbzkrtt »

Ve yorumlara ithafen şunu eklemek isterim ki clonfish programın aktif kalmış :) videonun 1.55 ine gelirseniz görürsünüz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

ulyoS yazdı: Sal Tem 07, 2020 12:33 am Alperen seni severim, bilirsin. Dostluğumuz çok eskiye dayanır senin ile. Ancak geçenlerde Ömer Bey bir konuda şöyle bir yorum yapmıştı ; "Size vermedikler için mi bu konuyu açma gereksinimi duydunuz?" ben ne kadar sizi sevsem ve böyle bir deviri zaten yapmayacağınızı, bilsem de açıklama ve sizin sunucunuzda geçiyor olması sıkıntı..
videonun başını atıyımmı, ahmete bandi al diye yazıyorum kanka dur onuda atıyım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
İletişim:

videonun başında ahmete bandi al diyorum çünkü ilk başta üst panel değil, ana panel mevzusu konuşuldu ahmet yarım yamalak aldığı için bende para mevzusunun geçtiği yeri al at dedim.
Kaosla zaten bu konunun alakası yok kendileri bana bile yazdılar. Thugsarmynin sahiplerinin rahat durmadığını ömer abi ip kontrolü yaparak hangi ip hangi cs ipsine gidip neler yapmış ömer abi çok net görür.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MustafaBaskan

Mesaj gönderen MustafaBaskan »

AlperYilmazOfficial yazdı: Cmt Tem 04, 2020 2:21 am Şunuda eklemek istiyorum, devir konusu için bildiriye gittiğim zaman kickleyip teamspeak3 sunucularına Şifre koydular :D
Blacklist atmak durumunda kaldım bu şekilde kaçarak elinize hiç bir şey geçmeyecektir.
thugs.png
Burda teaspeak sunucusuna en kolay yoldan blacklist atıp hava atmaya çalışarak bir şey başardığını mı sanıyorsun?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

Mesaj gönderen EnesReiS` »

MustafaBaskan yazdı: Sal Tem 07, 2020 12:27 pm

Burda teaspeak sunucusuna en kolay yoldan blacklist atıp hava atmaya çalışarak bir şey başardığını mı sanıyorsun?
farkındaysan alper black list kosunusunda şekil yaptım demedi,gerçekleri bi nemin ortaya sürmeye çalışıyor sadece.

Burada kimseyi kışkırtma veya savunma taraftarı değilim yanlış anlaşılmasın. Server devir işleminde açık açık kurallar belirtilmiş yetkililer kısa sürede müdahale eder.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Başka kanıt var mı ? Videoda ki hiç bir şey kanıt niteliği taşımıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
İletişim:

Ömer TELLİ yazdı: Sal Tem 07, 2020 5:39 pm Başka kanıt var mı ? Videoda ki hiç bir şey kanıt niteliği taşımıyor
ThugsArmy videoyu 20 yoldan teliflemeye çalışıyor ts3 gelip küfür edip kaçmalarıda cabası.
Ayrıca asla bu fake bir video yaparak başkasını yasaklatmaya çalışamam en büyük risk her zaman ben olurum, videoda konuşulan aslında şu, sen bana 400 ver sende al swyi kullan kardeşim demek oluyor.
başka kanıt varmı bakacağım ömer abi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
İletişim:

MustafaBaskan yazdı: Sal Tem 07, 2020 12:27 pm
AlperYilmazOfficial yazdı: Cmt Tem 04, 2020 2:21 am Şunuda eklemek istiyorum, devir konusu için bildiriye gittiğim zaman kickleyip teamspeak3 sunucularına Şifre koydular :D
Blacklist atmak durumunda kaldım bu şekilde kaçarak elinize hiç bir şey geçmeyecektir.
thugs.png
sen allah kitap sövmeyi bırak olm, annen dedelerin torunu değilmi yazık etme kadına, yasağını kaldırdın sw açmayı bırak açılan swlere yine küfür etmeye gidiyosun :D
hadi abisinin gülü sizinle uğraşacak zamanım yok, açtığım projelere bak sizi artık umursuyormuyum anlarsın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
İletişim:

brsbzkrtt yazdı: Sal Tem 07, 2020 12:52 am Ve yorumlara ithafen şunu eklemek isterim ki clonfish programın aktif kalmış :) videonun 1.55 ine gelirseniz görürsünüz
clonfish aktif değil orda fkesefskfkfkseef ara beni telefonla clonfish felan varmı görürüz kanka :D
youtubeda vesaire sesimi herkes biliyor, 26yı devir ettiniz savunmasını clonfish denen çocuk programı üzerinden yapmayın kfewskfsef

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli