Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs26.Csduragi.COM [ DEVİR EDİLMİŞTİR ]

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

Merhabalar ThugsArmy denilen clan Cs26'yı Csdurağına ödeme yapmadan devir almıştır, öncesinde 26nın sahibi bize gelerek teklif etmiştir biz tabikide kabul etmedik ve kanıtladık acaba bizden sonra devir edilirmi diye çünkü bize geldiği gün 19 günü vardı.
Diğer Gün ThugsArmynin eline geçtiğini gördük fakat konuyu açamadık sebebide Videoyu alan AhmetCann kardeşimiz ameliyat oldu elinden.

Devir yapıldığına DAİR KANIT ;

https://www.youtube.com/watch?v=YW7rx-K6iyo

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

Şunuda eklemek istiyorum, devir konusu için bildiriye gittiğim zaman kickleyip teamspeak3 sunucularına Şifre koydular :D
Blacklist atmak durumunda kaldım bu şekilde kaçarak elinize hiç bir şey geçmeyecektir.
thugs.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

EfsaneTURK

Mesaj gönderen EfsaneTURK »

Öncelikle merhaba, ben ThugsArmy clan sahibi Ali ARSLAN cs26 hakkında herhangi bir satın alım bulunmadı. biz bu servera geçerken sercan abi 26'nın sahibi ben daha serverla ilgilenemicem dedi yönetmek istiyorsanız Birleşelim Yönetin dedi ve bize ana panel dahi hiç birşey verilmedi biz sadece alt panelden server yönetiminden sorumluyuz. Bizden herhangi bir şekilde para talebinde bulunmadı isterseniz panel giriş çıkışını kontrol edebilirsiniz.Bu Videoya gelecek olursak burda bizle alakalı devir kanıtı niteliği taşıyan bir kanıt yoktur çünkü böyle birşey yoktur.Bundan sonra Klanları suçlayacağınız zaman bizle alakası olmayan şeylerle değilde Somut delillerle gelmenizi diliyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ThugsArmy Ailesi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

EfsaneTURK

Mesaj gönderen EfsaneTURK »

ve şunuda eklemek isterim ki;
Hızlı bir şekilde büyümemizi çekemeyen bazı klanların bize yaptığı bir tuzaktır.

SAYGILARIMLA
ThugsArmy

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Merhaba,
Hemen, hemen 1 hafta önce Thugs Army klanı ile birleşme kararı aldık beraber Cs37 ipsini KaoS ismi ile yürütmek İçin bu konulardan haberim yok Doğrudur veya Değildir. Bize Yaptırım olmaması adına WhatsApp üzerinden iletişime geçmeye çalıştık ancak dönüş alamadık. Ömer Abi Konuyu inceledikten sonra haklı/haksız karara varıcaktır. Gönlüm konunun bir yanlış anlaşılma olmasından yana. Şimdi biz sadece birleştik güme gitmek istemiyoruz doğru ise Ömer abi bir açıklama yaparsa içimize su serpilir, işte eğer Konu doğru çıkarsa sizde etkilenirsiniz vs diye biz birleşmeyi iptal ediceğiz.

Kendi halimizde etliye sütlüye karışmadan keyfimizi almaya çalışıyoruz. bir açıklama yaparsanız sevinirim
İyi oyunlar, iyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

AlperYilmazOfficial yazdı: Cmt Tem 04, 2020 2:21 am Şunuda eklemek istiyorum, devir konusu için bildiriye gittiğim zaman kickleyip teamspeak3 sunucularına Şifre koydular :D
Blacklist atmak durumunda kaldım bu şekilde kaçarak elinize hiç bir şey geçmeyecektir.
thugs.png
BlackList atmak zorunda kaldım derken ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

Alperen seni severim, bilirsin. Dostluğumuz çok eskiye dayanır senin ile. Ancak geçenlerde Ömer Bey bir konuda şöyle bir yorum yapmıştı ; "Size vermedikler için mi bu konuyu açma gereksinimi duydunuz?" ben ne kadar sizi sevsem ve böyle bir deviri zaten yapmayacağınızı, bilsem de açıklama ve sizin sunucunuzda geçiyor olması sıkıntı..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

Aynı zamanda adam full panel vermekten bahsedıyor. Ana panel konusu ortada yok. Full panel yetkı karsılıgında bagıs ıstıyor benım anladıgım bu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

DarkThrone yazdı: Sal Tem 07, 2020 12:34 am Aynı zamanda adam full panel vermekten bahsedıyor. Ana panel konusu ortada yok. Full panel yetkı karsılıgında bagıs ıstıyor benım anladıgım bu.
Ayrıca ona bakarsan "Girmeyeceğim tepe tepe kullanın" da demek istiyor. CS22'de bizim, Full panel verdik ama biz giriyoruz bakıyoruz toplantılarımıza katılıyoruz bu arkadaş adını değiştirmeyi falan fistan da diyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

okanyurtkuran52

Mesaj gönderen okanyurtkuran52 »

Merhaba,
Her klana gidip kiranizi öderim diyen sizler gelip burda bazi kalnlar birleşiyor diye sizden daha büyük bir topluluk olusturması gücenize gidiyor. Sizden daha kalabalık daha iyi olcuak diyemi bunlara yalan yanlış bilgilerle ortaya atiyrosunuz Alperencim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli