Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs25-30 Arası İpler Hakkında ;

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
hakggdost

Mesaj gönderen hakggdost »

öncelikle kolay gelsin ömer abi, şunu söylemek istiyorum;

bundan 1 hafta öncesine kadar 28. ipi yasak listesine düştü sebeplerini bilmiyorum, bu yüzden dolayı panele 500 tl para attım, sırf 25 30 arası ip beklediğim için sonunda düşüyor zannetim mavi arkaplanda süresi yaklaşan server listeine düşen serverler kesin düşüyor diye biliyordum, 28de mavi arkaplanla süresi yaklaşan serverlere düştü
fakat
28.ipi için yasak bugün kaldırıldı düşmeye tam 3 saat kala, onca gün onca saat beklediğimiz ipiyi son gün kaldırmak tüm umutlarımızı çökertti, ve bu yüzden hakkımızın yenildiğini düşünüyorum yapılan hatadan sonra geri düzeltilip affedilmesi, yaptığı hataya rağmen 28.ipinin yasağının kaldırılması belki 50 kişiyi belki 100 kişiyi kısacası ip bekleyen herkesin moralini bozdu ve ts3 aleminde baya konuşulmaya başlandı. ayrıca yapılan şeyin hatalı olduğunu düşünüyorum çünkü son dakikaya kadar bekleyip son dakika yasağın kaldırılması tüm hazırlıklarımızı ve masraflarımızı boşa çıkardı. birtek bizim değil tüm herkesin.
+
25 30 arası ipilerin bazıları dolmamakla beraber sunucularındaki user sayısı 15 kişiyi geçememektedir ts3lerinden bahsetmiyorum bile özel üyelerle vs botlarla dolduruluyor.
hakkımızın yenildiğini düşünerek ve sizlerin fikirlerini merak ettiğim için, hemde ömer abiye seslenmek amaçlı bu konuyu açtım, 25-30 arası iplerin sahipleriyseniz bile kötü amaçla yazılmadı, anlayış gösterirseniz sevinirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Maest

Mesaj gönderen Maest »

cidden benim hakkımda yenildi bende panele para attım o kadar masraf boşa gitmiş oldu hakkımızın yendiğini düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Adventist »

hiç kimsenin hakkı yenilmiyor size zorla para yüklettirmiyorlar panele kardeşim, arkası mavi alanlı belki wp üzerinden ip uzatmıcaz demiş olabilirler. niye ön yargıyla yaklaşıyorsunuz her olaya anlamış değilim açıkcası

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
hakggdost

Mesaj gönderen hakggdost »

Adventist yazdı: Cmt Şub 19, 2022 9:27 pm hiç kimsenin hakkı yenilmiyor size zorla para yüklettirmiyorlar panele kardeşim, arkası mavi alanlı belki wp üzerinden ip uzatmıcaz demiş olabilirler. niye ön yargıyla yaklaşıyorsunuz her olaya anlamış değilim açıkcası
kardeşim öyle ip uzatmıcaz diye birşeyle mavi arkaplanlı düşmüyor bilmiyorsun galiba kesin yasaklanmış olan ipler düşüyor .d haberin olsun öğrenmiş oldun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Kesin yasaklanmış ve kesin düşecek iplerin altında sebepleri yazmakta.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli