Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Alt kullanici Para aktarimi

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
ZIPZINK

Mesaj gönderen ZIPZINK »

Arkadaşlar selamlar şöyle bir fikirde bulunacağım alt kullancılara sunucuya para aktarımı getirebilirmiyiz mesela hesabımda para var alt kullanici sunucuya kredi atabilsin düşünebilirmiyiz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

ZIPZINK yazdı: Cmt Nis 09, 2022 3:20 pm Arkadaşlar selamlar şöyle bir fikirde bulunacağım alt kullancılara sunucuya para aktarımı getirebilirmiyiz mesela hesabımda para var alt kullanici sunucuya kredi atabilsin düşünebilirmiyiz?
Getirileceğini sanmıyorum bununla alakalı çok fazla talep konusu açıldı ve reddedildi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DostlarAilesi

Mesaj gönderen DostlarAilesi »

ShooTeR yazdı: Cmt Nis 09, 2022 4:11 pm
ZIPZINK yazdı: Cmt Nis 09, 2022 3:20 pm Arkadaşlar selamlar şöyle bir fikirde bulunacağım alt kullancılara sunucuya para aktarımı getirebilirmiyiz mesela hesabımda para var alt kullanici sunucuya kredi atabilsin düşünebilirmiyiz?
Getirileceğini sanmıyorum bununla alakalı çok fazla talep konusu açıldı ve reddedildi.
Veya daha farklı birşey olabilir. Örneğin adminlik satışları yapabilecek bir entegrasyon yapılsa mantıklı olabilir. Bilmiyorum nasıl olabilir ama ücret yatırdıklarında panele geçmesi gibi birşey, benim böyle bir talebim yokta arkadaşın isteğine göre yazdım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DostlarAilesi

Mesaj gönderen DostlarAilesi »

DostlarAilesi yazdı: Cmt Nis 09, 2022 4:56 pm
Veya daha farklı birşey olabilir. Örneğin adminlik satışları yapabilecek bir entegrasyon yapılsa mantıklı olabilir. Bilmiyorum nasıl olabilir ama ücret yatırdıklarında panele geçmesi gibi birşey, benim böyle bir talebim yokta arkadaşın isteğine göre yazdım.
Hem adminlik satışı altında panele ücret yatırmış gibi olurlar,

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

DostlarAilesi yazdı: Cmt Nis 09, 2022 4:56 pm
Adminlik ücretlerinin panele geçmesi mantıksız neden mantıksız, kira ücreti fazlası satılan adminlik ücretlerinden gelen parayı belki başka bir yere kullanacak sunucu sahibi belki acil paraya sıkışacak onu kullanacak ihtiyacı olacak ?
Saysam birden fazla sebep var zaten sunucular otomatik ödeme entegrasyonunu kendi sitelerine ekleyerek satış yapabiliyorlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ZIPZINK

Mesaj gönderen ZIPZINK »

Böyle bişi getirilse çok iyi olur ömer bey düşünülse iyi olabilir ortaklık gibi bişi yani sunucuya kredi aatbilsse iyi okur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ZIPZINK

Mesaj gönderen ZIPZINK »

Güncel

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Maliyesel durumlardan ötürü ne yazık ki böyle bir şey mümkün değildir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli