Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yine Bir BOT konusu [CIVITTINIZ CİDDEN]

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
oCezaMelegi
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Mesaj gönderen oCezaMelegi »

Merhabalar şikayet ediyorum ediyorum ama bu sefer baya bariz bir konuyla geliyorum. Bir çok klanın bot attığını görüyorum hadi neyse diyip geçiyorum. Cidden başka klanlarda bunu yapıyor ve ciddi bir cinnet sebebi biraz sitemliyim çünkü GameTracker İpsiz sapsız kişilerin olduğu bir yere dönüştü. Kurucu gelmiş bakıyor attıkları botların hiçbiri yetkili falan değil bari user at specte tutma. Ben bir şey diyemiyorum. Bunları gördükçe SERVERIMI CİDDEN NO RANK yapasım geliyor. Neyse konumuza ve kanıtlara geçicek olursak.
Kanıt 1: Başka bir arkadaş atmıştı ondan alıntı yaparak attım.
https://www.youtube.com/watch?v=gGyGq9_dZGo
Kanıt2:
https://youtu.be/4KXMfr1ZYSU
BOT.png
SERVER 32 İKEN ÇEKTİĞİM BİR SSTİR.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

emirakpinar
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen emirakpinar »

Benimde dikkatimi çekti, öğle vakti almıştım bu ssi bende.

Resim

F5 yok diyenler illa ki olacaktır, şuan bile https://www.gametracker.com/server_info ... 233:27015/ GT sayfalarına gidip oynayış sürelerine bakarak en az 2 kişinin aynı oynayış süresinde olduğunu, serverlerine giderek AFK olduklarını da görebilirsiniz.

Cidden bot atarak neyi amaçlıyorsunuz? 1. olsanız dahi kazancınız ne olacak? Ben söyliyeyim: Kendinizi kandırmış ve madara etmiş olacaksınız..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
oCezaMelegi
İletişim:

Ben bunun Gt de birinci olmak için yapıldığını sanmıyorum. Diğer klanların ban yememesi şu düşünceye yer açmış bence "Kimse banlanmıyorsa bizde banlanmayız." Cidden saçma ve gereksiz GT diye bir yerin varlığı bana kalsa gereksizleşmeye başladı. Dünya sıralamasını belirleyen bir yer Sanki random BOT Serverı açılıyormuş gibi bir mekana dönüştü. Oldu olucak BOTLARLA OYUN OYNA diye buton getirsinlerde bizde rahat edelim!

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

emirakpinar
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen emirakpinar »

GT fazla ilgilenmiyor diye kimse ban yemez diye bir şey yok işte unuttukları kısım o. Şahsen ben sırf bu tür klanların hatalarından dolayı o IP'nin sonraki sahiplerinin mağdur olmasını istemediğim için şikayet dahi etmiyorum. Yoksa boşuna koymamışlar "Report" butonunu. Ama dediğin gibi jailin bile adı çürüyor bu şekilde.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

servera bakarmısın bı ? ya harbı can sıkıyorsunuz eskıden bır konu vardı fake le saldırı atılıyordu ıkı gundur serverım saldırı yıyıor adamlarımı cekıyorlar ona sımdı bende sasırdım sanırım server cokmus ben dun erken yattım sw cokunce bızınkınler pro atmıstır ve benı oyle atmıs olabılırler afk olmasın oyunda dıye dıgerlerı cıdden bot olabılır blmyrm ama bunu bız yapmadık dedım gıbı kac gundur serverım saldırı yıyor yetkı ıle olsun basqa sekılde olsun yoqsa serverım kendılınden de doluyor suan gırıp baqarsanız gorusrunuz ıyı forumlar yınede bunus sızden gordum tessekurler konu olmasaydı hergun olabılırdı bu fake atmamları ıcın bır cozum yolu varsa soylersenız sevınırım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

ayrıyetten serverımda deathrun bıle acmazken pro acmayı ıııı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
oCezaMelegi
İletişim:

O zaman benim her oyuncum csdurağının sitesinde gözükürken sizin niye gözükmüyor ? 2 gündür 32 full swniz gece bile BİZİ Mİ YİYORSUNUZ. Yani 2 gündür senin kurucun yetkili kişi bakıyor ve bu olaya müdahale etmiyor. BU 5 dakikalık bir olay değil ne yazık ki. Ben GTNİZİN BANLANMASI TARAFTARIYIM KUSURA BAKMAYIN. Bot Atılır Swnize hadi anlarım. Ama bu olayı görmemek için biraz kör olmanız gerek.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

oCezaMelegi yazdı:O zaman benim her oyuncum csdurağının sitesinde gözükürken sizin niye gözükmüyor ? 2 gündür 32 full swniz gece bile BİZİ Mİ YİYORSUNUZ. Yani 2 gündür senin kurucun yetkili kişi bakıyor ve bu olaya müdahale etmiyor. BU 5 dakikalık bir olay değil ne yazık ki. Ben GTNİZİN BANLANMASI TARAFTARIYIM KUSURA BAKMAYIN. Bot Atılır Swnize hadi anlarım. Ama bu olayı görmemek için biraz kör olmanız gerek.
kardesım suan bı baqarmısın bos konu cıdden kaos gamıngı bılen bılır kendınız dusuyorsunuz dıye bazılarına camur atmaya utanın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
oCezaMelegi
İletişim:

BU cümleyi cidden kurdun mu ? Senin kurucun oyunda milleti vuruyor botları görüyor. Ben mi UTANICAM ? SEN KURUCUNA ÖNCE BOTLARI KİCKLEMEYİ ÖĞRET! Görmedi gelmedi diye hikaye uydurcağına olmuş böyle bir şey der geçersin bana böyle bir cümle kurmaya hakkın yok ben işimi yapıyırum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

oCezaMelegi yazdı:BU cümleyi cidden kurdun mu ? Senin kurucun oyunda milleti vuruyor botları görüyor. Ben mi UTANICAM ? SEN KURUCUNA ÖNCE BOTLARI KİCKLEMEYİ ÖĞRET! Görmedi gelmedi diye hikaye uydurcağına olmuş böyle bir şey der geçersin bana böyle bir cümle kurmaya hakkın yok ben işimi yapıyırum.
okey devam et ozaman :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli