Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yine Bir BOT konusu [CIVITTINIZ CİDDEN]

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Poseidon* »

Çamur mu :) anladım hocam iyi kafaymış. 1.Oyuncu sa 2.Oyuncu sa(1) 3. Oyuncu sa(3) hepside aynı saniyede girmiş allah allah işe bak yav.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
oCezaMelegi
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Mesaj gönderen oCezaMelegi »

Bu iki arkadaşta beyin uzaklaşarak gitmiş ? botlar gözükmüyor zaten GTDE gözüküyor. Banane senin serverından sen kendini koruyamıyorsan. İpleri gözükmüyormuş 32 kişi var senin serverında spece atmış gözükmesin ipleri diye eeeee ? Kıskançlık diyor sanarsın boş bir konu açmışım gibi davranıyor videoları bile izlememişsin çok belli. He kardeşim BEN SENİN SERVERINA ÇAMUR ATIYORUM HEEE. Bu işlemi yapan 3/4 klan daha var. Sizin yapıp yapmamanız zerrrre umrumda değil ben gördüğüm botu banlıyorum sen 3 tane sa yazan botu banlamıyorsun. Tamam kardeşim çamur atıyorum eminim öyledir. Burda herhangi bir başka klan bu işlemi yapsaydı aynısını uygulardım. Sürekli kendinizi savunmayı bırakın saçmalıyorsunuz.
BU BOT İŞİNE TEMELLİ BİR ÇÖZÜM GELMESİNİ UMUYORUM 1-2 KLANIN BANLANMASIYLA ÇÖZÜLCEK BİR OLAYDA DEĞİL.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

TÜRKÇÜ

Mesaj gönderen TÜRKÇÜ »

Burası gt forumu değil git gt forumuna yaz çare bulsunlar derdine burda böyle konular açarak bişey yapılmaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

TeamTR yazdı:Çamur mu :) anladım hocam iyi kafaymış. 1.Oyuncu sa 2.Oyuncu sa(1) 3. Oyuncu sa(3) hepside aynı saniyede girmiş allah allah işe bak yav.
YAW KARDESIM AYNISINI LEADER IICNDE SOYLENDI AYNI SANIYELER BELKI SA ADAMLAR AYNI ISMI KULLANIYO MUNECCIMISIN KARDESIM

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

axe01
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.86
Clan İsmi: KaoS GaminG

Mesaj gönderen axe01 »

Mustafa Kemal1 yazdı:
axe01 yazdı:Arkadaslar Kaosun kurucusuyum bende aynı ip ile 1 kişi girebiliyor artık bizim işimiz gücümüz yok herkese nasıl bot atılır onumu ögreticez allah askına biz sw parasını öderiz oyuncuların swde kalıp kalmamasını biz karar vermiyoruz 4 saat göstermiş arkadas
gtde saat kasma diye bişey var illa 1 günde kasılacak diye birşey yok adam sürekli girer oynar öyle öyle saat birikir sacma sacma konular acmayı bırakın hadi gt den ban yedik diyelim elinize ne gecicek 32/32 diyorsunuz gece bile Gidin leaderede laf atın bakalım onlarında 32/32 sabah 32/32 swmiz kemik kadromuz geniş rica ediyoruz akşamları afk bırakıyorlar ayrıca sen sadece oyuncular kısmını görüntülemişsin karsısındaki ip kısmınıda bir gösterirmisin aynımı bakın
BEN takmıyorum sende takma ınsanlar kıskansın bız yasayalım :D serverları dolmazsa gecelerı dolanlara camur tıme :D
peki öyle olsun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Verilen kanıtların çoğu geçersiz.
Ancak tam şu saatte kendim kontrol ettim aynı ipden birden fazla giriş yapılmış.
1 ipden 1den fazla giriş yapılan eklentinin kaldırılmasından ötürü ve bot oyuncuların sokulmasından ötürü rank sıfırlanmıstır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli