Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yine Bir BOT konusu [CIVITTINIZ CİDDEN]

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

darbe456
Server Ip/DNS: cs65.csduragi.com
Clan İsmi: GokTURK GAMING
İletişim:

Mesaj gönderen darbe456 »

Azureden vds çek yasal olmayan yollarla hem sat vds diye dolandir hemde serverine bot at @Omer telli bi care bulur bu zihniyetsizlere

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
oCezaMelegi
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Mesaj gönderen oCezaMelegi »

1- Ben burda kimseye oturup sen attın BOT demiyorum.
2 - daha Önce olan olaylardan sonra Ömer Bey kimin attığını bilemediğimiz için bir şey yapamıyoruz dedi.
3- Ben bu bot olaylarından bıktım artık nasıl bir çözüm gelir bilmiyorum. Çıldırma noktasına geldim Çünkü.
Umarım artık bu bot konularına bir kesin çözüm getirlebilir diyip bitireyim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

D e n o w e n
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Mesaj gönderen D e n o w e n »

Mustafa Kemal1 yazdı:servera bakarmısın bı ? ya harbı can sıkıyorsunuz eskıden bır konu vardı fake le saldırı atılıyordu ıkı gundur serverım saldırı yıyıor adamlarımı cekıyorlar ona sımdı bende sasırdım sanırım server cokmus ben dun erken yattım sw cokunce bızınkınler pro atmıstır ve benı oyle atmıs olabılırler afk olmasın oyunda dıye dıgerlerı cıdden bot olabılır blmyrm ama bunu bız yapmadık dedım gıbı kac gundur serverım saldırı yıyor yetkı ıle olsun basqa sekılde olsun yoqsa serverım kendılınden de doluyor suan gırıp baqarsanız gorusrunuz ıyı forumlar yınede bunus sızden gordum tessekurler konu olmasaydı hergun olabılırdı bu fake atmamları ıcın bır cozum yolu varsa soylersenız sevınırım

Kardeşim şu k yerine q kullanma özürlü gibi şeyler yapma türkçe bilmiyo musun ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

D e n o w e n yazdı:
Mustafa Kemal1 yazdı:servera bakarmısın bı ? ya harbı can sıkıyorsunuz eskıden bır konu vardı fake le saldırı atılıyordu ıkı gundur serverım saldırı yıyıor adamlarımı cekıyorlar ona sımdı bende sasırdım sanırım server cokmus ben dun erken yattım sw cokunce bızınkınler pro atmıstır ve benı oyle atmıs olabılırler afk olmasın oyunda dıye dıgerlerı cıdden bot olabılır blmyrm ama bunu bız yapmadık dedım gıbı kac gundur serverım saldırı yıyor yetkı ıle olsun basqa sekılde olsun yoqsa serverım kendılınden de doluyor suan gırıp baqarsanız gorusrunuz ıyı forumlar yınede bunus sızden gordum tessekurler konu olmasaydı hergun olabılırdı bu fake atmamları ıcın bır cozum yolu varsa soylersenız sevınırım

Kardeşim şu k yerine q kullanma özürlü gibi şeyler yapma türkçe bilmiyo musun ?
alıskanlık kardesım ona mı aldırıs edıyorsun gozunu sevıyım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

noeldayi
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Moon Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen noeldayi »

@Kaos Gaming bende dikkat ediyorum özel mesaj yoluyla sanada belirtmiştim. ..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul
Clan İsmi: Atlanta Clan

Mesaj gönderen sizofrenresul »

Evax gaming kapanmadan önce bunu 2 klan daha yapıyordu ama evax kapanınca çektiler xfakeplayer ları acaba şuan atsak tekrar işlev gösterirmi yada bir cezası olurmu ? @Yekta

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

anonim01

Mesaj gönderen anonim01 »

noeldayi yazdı:@Kaos Gaming bende dikkat ediyorum özel mesaj yoluyla sanada belirtmiştim. ..
bakın şuan hala yapılıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

jottABey
Server Ip/DNS: Cs42.CsDuragi.COM
Clan İsmi: DayilaR JB
İletişim:

Mesaj gönderen jottABey »

Ya bunlar çocuk çocuk iş yapıyorlar rank için neler yapıyorlar bakarmısınız, Kendi serverlerinde bot olduğunu bile bile nasıl zevk alıyorlar şaşırıyorum. Gereken en kısa sürede yapılır inşallah. Birbirlerine çif cs açarak bot sokuyorlar sonra serverim full. Abi bırakın şu işleri.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

axe01
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.86
Clan İsmi: KaoS GaminG

Mesaj gönderen axe01 »

Arkadaslar Kaosun kurucusuyum bende aynı ip ile 1 kişi girebiliyor artık bizim işimiz gücümüz yok herkese nasıl bot atılır onumu ögreticez allah askına biz sw parasını öderiz oyuncuların swde kalıp kalmamasını biz karar vermiyoruz 4 saat göstermiş arkadas
gtde saat kasma diye bişey var illa 1 günde kasılacak diye birşey yok adam sürekli girer oynar öyle öyle saat birikir sacma sacma konular acmayı bırakın hadi gt den ban yedik diyelim elinize ne gecicek 32/32 diyorsunuz gece bile Gidin leaderede laf atın bakalım onlarında 32/32 sabah 32/32 swmiz kemik kadromuz geniş rica ediyoruz akşamları afk bırakıyorlar ayrıca sen sadece oyuncular kısmını görüntülemişsin karsısındaki ip kısmınıda bir gösterirmisin aynımı bakın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

axe01 yazdı:Arkadaslar Kaosun kurucusuyum bende aynı ip ile 1 kişi girebiliyor artık bizim işimiz gücümüz yok herkese nasıl bot atılır onumu ögreticez allah askına biz sw parasını öderiz oyuncuların swde kalıp kalmamasını biz karar vermiyoruz 4 saat göstermiş arkadas
gtde saat kasma diye bişey var illa 1 günde kasılacak diye birşey yok adam sürekli girer oynar öyle öyle saat birikir sacma sacma konular acmayı bırakın hadi gt den ban yedik diyelim elinize ne gecicek 32/32 diyorsunuz gece bile Gidin leaderede laf atın bakalım onlarında 32/32 sabah 32/32 swmiz kemik kadromuz geniş rica ediyoruz akşamları afk bırakıyorlar ayrıca sen sadece oyuncular kısmını görüntülemişsin karsısındaki ip kısmınıda bir gösterirmisin aynımı bakın
BEN takmıyorum sende takma ınsanlar kıskansın bız yasayalım :D serverları dolmazsa gecelerı dolanlara camur tıme :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli