Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yasaklı Devir Bildirimi

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen serkan ebcin »

Normalde Böyle Konular Açan Biri Değilim Fakat Herşey Kuralına Göre Oynansın Diyerek Videodaki Klanın Serveri Devir Ettiği Açık Gözükmekte Facebook Adresimden Bir Tanıdığın Çağırması Üzerine Gittiğimde Bu Durumla Karşılaştık Ben Kanıtı Atıyorum Gerisi Yetkililerde O Mesajlarıda Atabilirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

jottABey
Server Ip/DNS: Cs42.CsDuragi.COM
Clan İsmi: DayilaR JB
İletişim:

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen jottABey »

CSDurağında devir,satma,alma gibi şeyler yasak ama ben bu konuya birşey söliyemem konuyu Ömer TELLİ Beyefendi Cevaplar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

dozean3

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen dozean3 »

Bana göre 1 ay önceki bir video zaten şuandada devir edilmiş bir serveri yok satmak yasak , uyarma amaçlı serverleri sıfırlanabilir devir söz konusu olur ise ( herhangi birine satarsa , kiralarsa ) elinden alınmalıdır saygılar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen Ktalko »

Bu Clanın Kurucusu Forumda Olan Biri. O Ne Dicek Bakalım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Yasaklı Devir Bildirimi

Gereken yapılır ondan içim rahat kurallarına göre oynayalım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

gramuz123
Server Ip/DNS: cs8.csduragi.com

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen gramuz123 »

Satis yapmadim 1 ay onceki konu videoyu kesmissin yada cekmemissin sonra zaten vazgectigimizi size soyledik cs16 hala bizde 117 de bizde varsa satis islemi yaptigima dair bir kanit o kaniti gosterin size o gün satmiyoruz vazgectik dedik -Resul KARA

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Yasaklı Devir Bildirimi

Burda kimseyle tartışıcak değilim devir etmeyi sen teklif ettin herşey ortada önemli olan niyet demişler neyse yetkililer görür gerekeni yapar bu arada bu video zaten daha öncesinden facebook sayfasına paylaşmıştım bakabilirler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

jottABey
Server Ip/DNS: Cs42.CsDuragi.COM
Clan İsmi: DayilaR JB
İletişim:

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen jottABey »

O konuyu neden sıcağı sıcağına paylaşmadın ? eminimki birşey oldu ters düştünüz oyüzden intikam alma gibi birşeye kalkmışsın sadece şunu soracağım. Neden 28 gün önce değilde şimdi ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

gramuz123
Server Ip/DNS: cs8.csduragi.com

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen gramuz123 »

Ben satmiycagimi bildirdim varsa sattigima dair bir kanit isleme sokarlar o zaman bu arada biz sana ulasmadik siz bize ulastiniz biz sizin tsnize gelmemisiz siz bizim tsye gelip server alicagim diye geldiniz sonrq bi yerden sonra videoya cekmeye baslamissin amacin ne senin milletin acigiyla ugrasip ne zevk aliyorsun madem bu kadar zevkli ben senle oyle bi ugrasirim ki aklin alamaz bizimle bos bos ugrascagina bi ay once sikayet bolumunu acsaydin o zaman konusulur tartisilirdi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Yasaklı Devir Bildirimi

AKILLI İNSAN NUMAN KAYA ADLI ARKADAŞIN BANA TS GEL Bİ KONUŞALIM DEDİĞİ SSLRİDE ATIYORUM BİRAZDAN ZATEN 1 AY SONRA ATMIŞIM BURAYA İSTESEM İLK GÜNDE ATARDIM MANTIK LÜTFEN

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli