Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yasaklı Devir Bildirimi

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen serkan ebcin »

Benmi gelmişim ? :)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

gramuz123
Server Ip/DNS: cs8.csduragi.com

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen gramuz123 »

Bumu numan ayrica adam kendi agziyla soyluyor panel sahibi degil bisiy degil 16 yi satabilirim 16 yi diyor sana bu adam panel sahibi degil nasil satiyor ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen serkan ebcin »

Ama sende devir teklif ediyosun iyide o işler öle olmuyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vanessaaa

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen vanessaaa »

qramuz kardeşimm cs36 satılıga cıkmadan ordu gaming jailbreak nasıl oluyor ????

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

dozean3

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen dozean3 »

@vanessaaa o csd ile anlaşmadı aldı cs36yı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

gramuz123
Server Ip/DNS: cs8.csduragi.com

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen gramuz123 »

Onu [@Bilinmeyen Etiket] satti biz degil dostum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vanessaaa

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen vanessaaa »

her neyse acıklamayı ömer telli bey yapıcaktır zaten verilmesi gereken ceza neyse o dur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

qwee123

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen qwee123 »

Konu baya ciddi sadece merakımdan bunu yazıyorum CS16.COM VE CS36.COM Brothers'a aitti ve ben yaklaşım 1 aydır ip beklemekteyim ve her gün sabah 9 ila 12 arası kiralık serverleri bakıyorum cs31.com panelde param yetersiz olduğu için alamadım fakat cs36'nın kiralığa bile çıktığını görmedim ve şuan Ordu Jailbreak klanına var serverde Başka birisine ait Gametracker bilgileri ise halen Brothers klan yazıyor tabi satıldıysa adam bunu değiştirmemiş olabilir fakat yanılmadığımı biliyorum cs36.com kiralığa çıkmadı
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

gramuz122

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen gramuz122 »

Numan yada Ahmet mehmet beni ilgilendirmez kimin araciligiyla geldiysen geldin sonucta sende aynı sekil server almak ıcın benım yanıma geldın vıdeoda oldugu gıbı ben sordum sen evet dedın bana eger benm serverım kapatılır yada uyarı alırsam aynı sey senın cs32 ıcınde yapılması ıcın elımden gelenı yaparım cunku bu vıdeoda yasak bı ıs yapılıyorsa buna tahrık eden sensın ve ben tekrar soyluyorum vıdoyu neden yarıda kestın devamını neden almadın sonradan ben sana cs 36 yı bırakırım alt panel ıcın rıske gıremem dıger serverlerım kapanabılır dıye soyledım ama sen serefsızlık yaparak ısıne gelenı yapıp buraya atıyorsun burda bı yasak ıslem ben yaptıgım kadar sende yaptın bana uygulanan ıslem sanada uygulanacak kardesım kuralına gore yapılsın dıyorsan kuralına gore sanada ıslem uygulanması lazım...
NOT= senın kım oldugunuda arastırdım bu yazıyı okuyan arkadaslarada duyurum olsun bu sahıs sadece mılletı boyle tahrık edıp serverlerını kapattırmaya calısıyor bu sahıs yuzunden bı kac kısının de canı yanmıs.... Resul KARA

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

nasar55100
Server Ip/DNS: cs82.csduragi.com
Clan İsmi: Masquerade [ZP]

Yasaklı Devir Bildirimi

Mesaj gönderen nasar55100 »

Serkan senin kadar yüzsüz herif yokla bu csduraginda ben CoqqeR bütün clanimi sana çektim sırf para kazan mutlu ol diye sonra banliyorsun clan birleştirdikleri falan diyorsun sonra 1 ay geçmişteki şeyi buraya atiyorsun peki sana sunu diyim senin üst panel Deniz Abi de ne isi var bunun cevabını versene Ömer bey cs32 e ait e postanın hangi ip lerden girildiğinde bakmanizi istiyorum üst paneli milletin elinden geçiyor gereğinin yapılmasına arz ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli