Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Xander Af Konusu

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
xanderafkonu
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Xander Af Konusu

Mesaj gönderen xanderafkonu »

Öncelikle cümleten tum CSDurağı sunucu sahiplerinin bayramı mübarek olsun ailenizle mutlu bir bayram geçirme dileğiyle...
Şikayet bölumu kilitli olduğu için konuyu buraya açıyorum konu klan için değil tarafımca kendim içindir...
Ömer bey 2 ay önce sizinle yaşadığımız bir tartışmadan dolayı forumdan uzaklaştırıldım vpn bot olayından dolayı bu konuyu açmaya bile gerek yok ancak orada size karşı herhangi bir saygısızlıgım olduysa öncelikle sizden özür dilerim bu forum ortamında bulunmak benim için günümün her saatinde yardım isteyen kişilere yardım etmek benim için güzel birşeydi ancak şimdi bu ortamdan uzaklaştırılınca her günümde foruma bir bakıyorum içimden diyorum "yan hesap açıp destek sağlasammı ?" ancak yine uzaklaştırılacagım anlamına geliyor bu ortamda beni cogu kişi tanır ve birçok kişiyede yardımım dokundu ama öncelikle şu forum ortamında ve cs ortamında h erhangi bir kişiye bir sıkıntı yarattıysam kusura bakmayın ve sizlerdende özür diliyorum sayın dostlar...
Ömer bey sizden istediğim bu ortama geri getirilmem yani affım eğer bu affı kabul ederseniz çok mutlu olucam kabul olmazsada artık yapılacak herhangi birşey yok cevabınızı bekliyorum.
Tüm forum modlarının ve adminlerinde ( [@Bilinmeyen Etiket] , @Yek'-ta , @Taha Demirbaş , @PaZeeee) bayramı mubarek olsun ailenizle mutlu bir bayram geçirme dileğiyle iyi günler...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Xander Af Konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Şu 1000 TL olayında ciddi misin ?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli