Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

ts3 adresimiz saldiriya ugradi

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
metangaming
Server Ip/DNS: 213.238.173.13
Clan İsmi: MetanGaming

Mesaj gönderen metangaming »

Merhabalar;

Dun aksam siralarinda 2 tane kimligini belirleyemedigimiz sahislar,nasil yaptiginj anlamaksizin bizleri banladi,usluba yakismayacak davranislarda bulundu. Suan ts adresine giris yapamiyoruz,üstelik ts adresimiz baska bi ts ile cakisma yasiyor. Bu konu hakkinda bize yardimci olurmusunuz,bize bu terbiyesizligi yapan kisileri siber suçlara sikayet etmeyi dusunuyoruz. Lutfen ts adresimizi girilebilecek konuma getiriniz. Biz bu sahislar hakkinda gerekli,gerekecek herseyi yapacagiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

metangaming yazdı:Merhabalar;

Dun aksam siralarinda 2 tane kimligini belirleyemedigimiz sahislar,nasil yaptiginj anlamaksizin bizleri banladi,usluba yakismayacak davranislarda bulundu. Suan ts adresine giris yapamiyoruz,üstelik ts adresimiz baska bi ts ile cakisma yasiyor. Bu konu hakkinda bize yardimci olurmusunuz,bize bu terbiyesizligi yapan kisileri siber suçlara sikayet etmeyi dusunuyoruz. Lutfen ts adresimizi girilebilecek konuma getiriniz. Biz bu sahislar hakkinda gerekli,gerekecek herseyi yapacagiz.
panelden ts3 u sıfırlayınız yada yedek aldıysanız yedek atınız

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
metangaming

Hocam olmuyor 'server connection could not be initialized' hatasini veriyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Tasarimci v2

Mesaj gönderen Tasarimci v2 »

Önceden ts3 adresinizi ayarlattığınız kişiler kendi özel yetkilerini açmış ve sizleri banlayıp akıllarınca saldırı atmış olabilir.
Bu konuda CSDuragi'nin yapabileceği yoktur. Yetkili arkadaşlarında dediği gibi sizlere sorunsuz sıfır TS3 adresi verilir şuanki açtığınız konu kullanıcı hatası olduğundan ötürü CSD'nin yapacağı bir şey yoktur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
metangaming

Şuanda ben bunun aylık parasını veriyorum. Benımle alakası olmayan 2 tane karaktersız yüzünden ekibimdeki arkadaslara ve bana yapılmayan terbiyesizlik kalmadı.Bu adamlar kahkaha atıyor insanların hakkına girerek,dalga geçerek, tsmizi kapatıyor,ve bizde size ulaşmaya çalışıyoruz? Ticket atıyoruz sorunu dile getiriyoruz,"burdan sorununuzu iletmeyin" diye cevap geliyor,sorunun ne olduğu öğreniliyor fakat herhangibi bi destek,düzeltme olmuyor. Şimdi ben yaklaşık bir senedir csduragindayım. Şuana kadar asla ama asla usluba yakışmayacak şeyler yapmadım yapmamda. Peki ben bunları yaparken;benimle alakası olmayan 2 kişi ekibimdeki arkadaşlarıma küfür,saygısızlık,tsyi kapatma(bunların ssleri var bende) gibi eylemlerde bulunuyor,2 gündür ts adresime giriş yapamıyorum. Peki sen olsan ne yapardın? Ben sana;yetki ve özel yetki vermediğime nasıl inandırabilirim. Csduragina saldiran kimlikleri biliyorsunuz "nurireis" v.b şahıslar. Bu şahısların saldırı yaptığı aşikar,bu adamlar saldırı yapıyorsa ve biz mağdursak,gereken yapılsın,bizimde bu sorunumuz çözülsün.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MustafaBeyfendi

Mesaj gönderen MustafaBeyfendi »

Csdurağının ts destek ekibi yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
metangaming

Benim teknik bir destege ihtiyacim yok. Ts113.csduragi.com ipsine giris yapmiyor anlatamiyormuyum ben sorunumu? Makineyi mi resliyorsunuz artik napiyosaniz bilmiyorum,su durum duzelsin artik.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MustafaBeyfendi

Mesaj gönderen MustafaBeyfendi »

Emir verir gibi konuşmayın burası yardım yeri buradaki yetkili kişiler birşey yapamaz Ömer telliyi bekleyin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
metangaming

Kimse emir vermiyor yorum atma arkadasim mualefet olma,insanin halinden anlasan su kelimeyi kullanmazsin. Etiket olmak icin yazmayin su yorumlara.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Pro Ali

Mesaj gönderen Pro Ali »

ts3 nüzde acık veya biri hainlik yapıp yetkı vermis olabilir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli