Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Şaka gibi

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
tengrijaill
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Şaka gibi

Mesaj gönderen tengrijaill »

Merhabalar, ben tengri jailbreak forum hesabi sahibiyim bkz: ( tengrijail )
hakkımda onca konu acildi ve asla yan hesaplardan foruma giris saglamadim ve forum yonetimine guvenim tam onlar zaten kanit olmadan bi işlem yapmazlar dedim lakin 8 temmuzda forum banim 1 ay sonunda kalkacakti bugun forum hesabima giris yaparken ne gördüm farkli hesaplarla foruma giris saglamak olarak gordum
Egerki ben bu forumda yan hesabim olsaydi o hakkimda attiklari iftiralara cevap verirdim attiklari iftiralar buyuk bunu sende biliyorsun @Yek'-ta
ve forum hesabim sinirsiz olarak baska bir insan yuzunden yasaklanmakta
Forumda ziyaretci olarak bulundum 8 temmuzda ise foruma dahil olacaktim.
Attiklari iftiralara gelirse yanimdan attigim kovdugum ( yanimda klana zarar veren insan barindirmam serverde alt panel bile vermiyorum kimseye) bir insanin teamtrde en ust yetki verilip yalan atilmasi soylenmesidir hatta o mesaji bile buyuk ihtimal imansiz winston hoca hazirladigini dusunuyorum :D haksizliga gelemiyorum eger bi kanitlari varsa sikayet bolumu burada 2 ay once tsdede ayni iftirayi atan imansiz ( adi ustunde imansiz) winston hoca isimli şahısa söylemiştim bu arada psikolojik rahatsizlik demişsiniz kardeşim ben doktorluğa hazirlaniyorum kismetse saçma konuşmayın ruhsal bi sorunumda yok dun actiginiz konuya guldum baya :D tsde allaha soven insanlarin bana bunlari demesi ve attiginiz iftiralar çok can acitici vicdaniniz nasil rahat anlamiyorum tsde allaha sovup real hayatda ise icine kapanik insansiniz buyuk ihtimal
forum banimin kalkmasini talep ediyorum asla farkli bi forum hesabinda bulunmadım [@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Şaka gibi

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Tengri, daha evvelden de reklamları biz atmıyoruz diyordun, sonra bizimkiler atıyormuş haberim yoktu söyledim artık atmayacaklar dedin, daha sonra ip karşılaştırmasından senin yaptığın çıktı. Sağa sola saldırdığın için forum hesabın 2 kere ban yedi. İlk banı Ömer TELLİ ikinci banı ben attım. Kaşınarak geri geldin beni şikayet ettin, kaşıyarak geri gönderdiler. Sunucu banı olanlara genel af çıktı, normalde bundan sen yararlanamıyordun ama genede bir şey olmaz dedik banını kaldırdık. Forum içi davranışlarına devam ettin 1 ay yasak yedin. Bu 1 ay içerisinde forumda görünür isen hesabın kalıcı olarak yasaklanacak dedim, dinlemedin. Daha önceleri yaptığın davranışların birebir kopyasını yaptın.
Kanıtlar ektedir.
Sadece kendi konuna başarılar mesajların
Opera Anlık Görüntü_2018-07-04_121009_forum.csduragi.com.jpg
3 farklı sahte hesaptan aynı yazı tarzı ile şikayet bölümüne konu açıp onaylanmaması.
85.106.103.110 tengrijail narduzupse@ziyap.com
88.241.48.136 armegedongaming kgoodboyfaro@otonmail.ga
85.106.97.99 botifsax umarwals56h@safer.gq
Opera Anlık Görüntü_2018-07-04_121732_forum.csduragi.com.png
3 ip adresinin de kodu aynı. Buradan bile bu konuyu açan kişilerin aslında sadece kişi olduğu belli oluyor.
Zaten tek kullanımlık mail ile açılan üyelik görür isem sınırsız banlıyorum, buda o hesabın aslında banlı olması gerektiğinin başka bir gerekçesi.

Şunu da ekleyeyim, 1 aydır armegedongaming olarak takıldığını biliyordum, sadece işlem yapmıyordum.
Untitled-1.jpg
Ayriyeten, foruma giriş yaptığın vakit banlı olduğunu görüyorsun ve herhangi bir işlem yapamıyorsun. Bu sebep ile ziyaretçi olarak dolaşacak isen banlı hesabına giriş yapman anlamsız. Dün gece yan hesabına asıl hesabında ban yedi diyerek ban attım, ne hikmet ise 8 Temmuz gelmeden ertesi sabah hemen konu açmışsın.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli