Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

İp Reklam kapatılma

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
masquerade
Clan İsmi: Masquerade

İp Reklam kapatılma

Mesaj gönderen masquerade »

Selamin aleykum arkadaşlar konuda yazdigi gibi iki denir servete csxx.csduragi.com mroyuncusu vb kişiler geliyor ve bundan baya şikayetciyiz simdi biz yapalım dicen millet bunlarda yapıyor bari bizde yapalım dicek savaş çıkacak o yüzden bu nicklerin komple csduragindan engellenmesini istiyorum kesin cevap verirsenizi arz ederim.

@CSmiLeFaCe
[@Bilinmeyen Etiket]
@redarmygaming

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

İp Reklam kapatılma

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Eklentiyi 2 gün evvel 1 günlüğüne kurmuştum deneme amaçlı. Dünde düzenleyip değiştirilen oyuncu isimlerini CSDuragi-OyuncuX şeklinde ayarladım. Muhtemelen o deneme yaptığım zamandan çıkan oyunculara denk gelmişsiniz. Artık görmeyeceksiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
masquerade

İp Reklam kapatılma

Sadece siz değil kusura bakmayın sizide kattim ama sizdende çok gelmişti bunu çoğu kişi yapıyor ben sadece komple yasaklanmasını istiyorum çünkü ciddi ciddi severler arası savaş cikabilir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

KoRdON*!!.`[S]`*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: RevivaL Gaming

İp Reklam kapatılma

Mesaj gönderen KoRdON*!!.`[S]`* »

@CSmiLeFaCe
mroyuncusu vs gibi sorunu kurudugu test olarak eklentıdır..
Gözlemlerime göre eklentı amacı sanırsam reklamlı nıck csduragı.complayer ,mga,oyuny. gibi bırcok reklam ıceren nıcklerı oto degısıp kendı belırledıgı nıcklerı yapmasıdır..
gayet basarılı eklentı oldugunu dusunuorum.
fakat dedıgı gıbı kendısıde test olarak yapmıstı, kı zaten Nıck kısımlarını düzeltmiş..

ıstemedıgınız nıcklerle gırenler olabilir gerek reklam olarak gerek küfür iceren nıckler olarak...
bunun önüne gecmek ıstıyorsanızda NICK ENGELLEYICI eklentısı gıbı belırlemıs oldugun nıcklerle gırıs engeli yapıp kullanabılırsınız forumda mevcutu sanırsam biraz araştırın bulursunuz..

iyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
masquerade

İp Reklam kapatılma

Dostum oda benim oyuncu kapasitesi azaltacak öyle dediğini düşündüm ama öyle olmuyor iste burada ben sadece mr gaming demiyorum zaten serverim pro ve yönlendirmeli bi yon geldiğinde 3-4 tane mr gamıng bi kaç tane cs29.csduragi.com geliyor her zaman olmasa da geliyor ben simdi bunları engellesem oyuncu kaybın olacak yanlismiyim ben sadece mr gamingdeki japatilsin demiyorum bi çok eklenti yasaklandığı gibi bununda yasaklanmasını istiyorum sadece

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

İp Reklam kapatılma

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Oyuncu yasaklamak son çözüm olur, bir eklenti yazın/yazdırın. İstediğiniz isimleri, kendi belirlediğiniz isime çevirsin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

jottABey
Server Ip/DNS: Cs42.CsDuragi.COM
Clan İsmi: DayilaR JB
İletişim:

İp Reklam kapatılma

Mesaj gönderen jottABey »

[@Bilinmeyen Etiket] Abi eklenti yazmayı bilmiyorsa şölede yapabilirlermi o girdiği nickte adminlik eklesek b harfli giremezler buda bö çözüm olurmu ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
masquerade

İp Reklam kapatılma

Çözüm olabilir evet jotta ama ben oyuncu kaybedecegim benim tekrar kapatılmasını arz ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
masquerade

İp Reklam kapatılma

Kendi belirlediğim isme bende yaparım kolay bise ama dediğim gibi bunlarda yapıyor diyip her kez yapacak ve severler arasında savaş cikicak diye düşünüyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

KoRdON*!!.`[S]`*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: RevivaL Gaming

İp Reklam kapatılma

Mesaj gönderen KoRdON*!!.`[S]`* »

[@Bilinmeyen Etiket]
Dedigi gibi oyuncu yasaklamak son cozum..
Onun dısında dedigim gibi eklenti vs Kurabilirsim Nick Engelleme vs gibi ini dosyasına belirledigin nickleri yazarsın o nıcklerle servere gırıs yapamazlar..
girerse bile kick atar örnegın cs29.csduragi.com nick ile giris yasaktır vs gibi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli