Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Panel satışı

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
smithymia77

Panel satışı

Mesaj gönderen smithymia77 »

Öncelikle sunu demek istiyorum bugun benım başım agrıdı yarın sizlerin agrımasını istemiyorum. tabi suç bendede olabilir düşünmeyek haraket ettigimiz için sonucuna katlandık. Kadir Ergül adın arkadaşımız Bana Cs54 ve Cs74 ben oyunu bırakıyorum diyerek bana ıplerı satma teklifi sundu ilk önce benden 150 tl istiyen arkadaşımız daha sonra 100 tl konturde yollasan olur zaten ben sana e posta adresimi vericem deiştircen dediydi. ben kabul ettimdi yolladımdı işte fişi http://hizliresim.com/1LG9gY arada 3 gun sonra gecıp her şeyi tekrar almıştır ve milletti dolandırmaya başlamiştir. 100 tl elimizin Kiridir ama Arkadaşımızında Karakteridir. Aynı şekilde Dün cs27 Arkadaşlarımızın alt panelını alarak Saldırı yapmıştır. Zaten o arkaşlarımıza gerekeni iletmiş bulunmaktayım. Gerekeni Arz ederim. Ömer TELLİ

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Tasarimci v2

Panel satışı

Mesaj gönderen Tasarimci v2 »

CSDuragi'nda panel satışları yasaktır. Bu sizin suçunuz her önünüze gelene para vermeyiniz. Ayrıca satış yapan arkadaş hakkındada daha detaylı kanıtlar eklerseniz serverları kapatılabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Panel satışı

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Tasarimci v2 yazdı:CSDuragi'nda panel satışları yasaktır. Bu sizin suçunuz her önünüze gelene para vermeyiniz. Ayrıca satış yapan arkadaş hakkındada daha detaylı kanıtlar eklerseniz serverları kapatılabilir.
satıs yapan arkadasım yazık oldu forumda adı @ ! Laz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Tasarimci v2

Panel satışı

Mesaj gönderen Tasarimci v2 »

Kanıt olmadığı sürece müşteriye herhangi bir yaptırımda bulunulamaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

! Laz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.56 ve 74
Clan İsmi: OkyanusJB
İletişim:

Panel satışı

Mesaj gönderen ! Laz »

Teknik Olarak Ortaklık oldu iş biz arkadaş ana paneli verdik dedik bize takılmalık yer ver alt panel verdiler ts verdiler takılmalık 2gün sonra bu arkadaş ts3 saldırmışlar itirazları var ama ts3 de sadece kurucu olarka bunlardaydı ve 0 acık vardır. diyor yok ben saldırmadım ortagım saldırıdı adı umut o saldırdı filan dedi sonra diyor o salmdırmıstır filan eee kardeş adam gibi deseydin size yerim yok veremem ts filan ugrasmazdık sen kendin saldır sonra yok ben yapmadım de üste çıkmaya çalışma kendin kendini yakıyosun ben işin parasında değilim ben en basta dedim bu guün su saate biticek kiralıktan al diye şimdi şey yapma 257 tl değerinde şey veriryoruz hayla laf yapıosun server kapanırsa kapansın burda haksız olan sensin adam gibi konusuyuoruz argo lafla küfürler filan ediyorsun önce sen adam gibi konus sonra hakkını ara.. böyle milleti kafalarsın beni kafalıdın aldın mesela ama sen işte böyle adamsın.!!

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

BATUREIS-TR

Panel satışı

Mesaj gönderen BATUREIS-TR »

Laz denen kişinin Cs27.Csduragi.com Panelime Girerek, Adminlik ve Geçerli Dosyaları Sildiğini İdda Ediyorum İp'leri Kontrol Edilsin. @OMERTELLI

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

! Laz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.56 ve 74
Clan İsmi: OkyanusJB
İletişim:

Panel satışı

Mesaj gönderen ! Laz »

beni bilen bilir yıllardır csduragindayım. istediğiniz yere sorabilrisiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

dozean
Server Ip/DNS: 213.238.173.48
Clan İsmi: Ayyildiz Tim

Panel satışı

Mesaj gönderen dozean »

@! Laz ana panelin bir başkasıyla paylaşılması kesinlikle yasaktır ve hizmet sözleşmesinde de geçiyor hem adamdan parasını al sat sonra geri al tamam sattın bi hata ettin bari bırak da adam oyununu oynasın yazıklar olsun bu devirde adam kalmamış bişi demiyorum..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
smithymia77

Panel satışı

Mesaj gönderen smithymia77 »

ama bizdede suc çoluk cocugun eline 100 tl vericen cok şımarıyor die keşke vermeseydim sana ayıp etmişimi ama olsun elimin kiri o para benım sonucda sunu ogrendık senın adamlıgını.. ve karakterini millet seni çok yanlış tanımış ve millete kendi hack olarak tanıyorsun ya o ayıp sana :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Panel satışı

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

smithymia77 yazdı:Öncelikle sunu demek istiyorum bugun benım başım agrıdı yarın sizlerin agrımasını istemiyorum. tabi suç bendede olabilir düşünmeyek haraket ettigimiz için sonucuna katlandık. Kadir Ergül adın arkadaşımız Bana Cs54 ve Cs74 ben oyunu bırakıyorum diyerek bana ıplerı satma teklifi sundu ilk önce benden 150 tl istiyen arkadaşımız daha sonra 100 tl konturde yollasan olur zaten ben sana e posta adresimi vericem deiştircen dediydi. ben kabul ettimdi yolladımdı işte fişi http://hizliresim.com/1LG9gY arada 3 gun sonra gecıp her şeyi tekrar almıştır ve milletti dolandırmaya başlamiştir. 100 tl elimizin Kiridir ama Arkadaşımızında Karakteridir. Aynı şekilde Dün cs27 Arkadaşlarımızın alt panelını alarak Saldırı yapmıştır. Zaten o arkaşlarımıza gerekeni iletmiş bulunmaktayım. Gerekeni Arz ederim. Ömer TELLİ
bu fiş haricinde satış işlemleri ile ilgili bir konuşma kaydı vs varmı ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli