Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Panel satışı

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
smithymia77

Panel satışı

Mesaj gönderen smithymia77 »

vardıda ömer bey malesef bızı ts de banladıgı icin konusmalarıda silmiştir o ve zaten konusmalarda kendi itraf ediyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

! Laz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.56 ve 74
Clan İsmi: OkyanusJB
İletişim:

Panel satışı

Mesaj gönderen ! Laz »

panel satmak yasaktır evet biliyoruz ben cs 1.6 bıraktıgım için panelimde 77.50 tl vardır ve o para yanmasın diye bi arkadasa verdim. zaten yapcak birşeyimiz yok bu arkadaş adam gibi söleseydi bunlar olmazdı zaten böle olmasını kendisi istedi. :roll:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

dozean
Server Ip/DNS: 213.238.173.48
Clan İsmi: Ayyildiz Tim

Panel satışı

Mesaj gönderen dozean »

@! Laz bi arkadaşımda bana bıraktığı için cs25'i verdi ana paneline 1 kez bile giriş yapmadım para filan da atmadım devir söz konusu değil olamaz da ama Ömer TELLİ devir diyip kapattı yıldık mı yılmadık yeni serverimizi açtık. bu konuda karşı taraf para verip satın aldım diyor sen ise ben parayı aldım ama serveri bıraktığım için verdim diyosun devirden başka birşey olamaz kapatılsın bencede konuyu destekliyorum .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
smithymia77

Panel satışı

Zaten arkadaş yazıklarında her şeyi itraf ediyor..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
smithymia77

Panel satışı

Arkadaş zaten kendi agzı ile dior sattım dıor oda aldı dıor bide yag gibi üste cıkmaya çalışıyor daha neyin kafasını yaşıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Tasarimci v2

Panel satışı

Mesaj gönderen Tasarimci v2 »

@smithymia77 , satış yaptığına dair elinizde herhangi bir görüşme kaydı var mı?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
smithymia77

Panel satışı

@Tasarimci v2 o gün arkaşla sadece telefonda konuşmusdur. ve aksi taktirde bana 100 tl yolla al panale demiştir Ve bende yolladıgım fişi kaybetmedim sadece

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Panel satışı

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Şunu söyleyeyim; paneli alirken akliniz nerede idi? Panel satisi yasak, devir yasak. Bunu biliyorsunuz. E ne diye alıyorsunuz. Burada suç ayni zamanda sizde. Ve kandirildiginiz için buraya konu aciyorsunuz ama kanitlariniz yetersiz. Bariz kanitlar olmadigi müddetçe burada yaptiginiz hata ile bos yere cirpinirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

! Laz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.56 ve 74
Clan İsmi: OkyanusJB
İletişim:

Panel satışı

Mesaj gönderen ! Laz »

Teknik olarak Ortak gibi birşey oldu ben alt panel o ana panel kullandı.!
Yağ gibi üste çıkmaya çalısan sensindir. ben senle adam gibi konusurken sen bana argo & küfürler kullandın bende hakkım olarak geri çektim.
Destekleyen arkadaşlara teşekkür ederiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
smithymia77

Panel satışı

Ben yıne dıorum @! Laz biz 100 tl ile zengin olmadık Ama seni bilen cok iyi biliyor ben sadece senın adamlıgını gordum ama özür dilerim 15 yaşındaki cocuk nasıl adam olur ? adı üstünde cocuk cahil para insani böyle işte farklı boyuta sokuyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli