Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Özür Konusu

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Necati Doğan
Clan İsmi: Ke$`h Gaming
İletişim:

Özür Konusu

Mesaj gönderen Necati Doğan »

Öncelikle herkese iyi ramazanlar diliyorum.
Yaklaşık 2 3 sene önce Ömer Bey ile sitedeki ufak bir bug yüzünden tartışmıştık ve galiba yasaklanmıştım. Yasaklandığımı bile bilmiyordum ve bir gün foruma girdim (Forum takma adım Seksen1bin) ban yemişim. Öncelikle ne olduğunu bile hatırlamadığım o küçük tartışma yüzünden özür diliyorum. Ben CSDuragina hiçbir zaman saldırıdır, kötülemedir vs. saçmalıklarda bulunmadım. Böyle bir vizyonumda yok. Aksine forumda çok kişiye yardım etmiştim. Ama sonra bir küfür videosunda yer almıştım. Asıl olay orda patladı sanırım. Ondan daha önce özür dilemiştim ve tekrar özür dilemek istiyorum. Benim azımdan hiçbir küfür çıkmadı orda ama bulunduk birkere o videoda. Yaptığımız tüm saçmalıklar için kendi adıma özür diliyorum. CSDuragindan yasağımın kalkmasını diliyorum. İnşallah geri çevirmezsiniz. İyi günler dilerim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

KaosKG2013

Özür Konusu

Mesaj gönderen KaosKG2013 »

Yasağınız umarım kalkar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli