Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Özür Dilerim.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Alemdar Gaming
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

Başda serverlerinin
Panelıne Vurdugumuz,Ts3 une DDos Saldırısı Yapdıgımız,Serverine DDos Saldırısı Yapdıgımız,Ts3 une yetkı ile saldırdıgımız,Serverine yetki ile saldırdıgımız,Serverinde saldırı ıcın cfg kullandıgımız,Facebook Sayfalarını ele gecırdıgımız,İngstagramlarını Ele Geçirdigimiz,Plugınlerıne Açık Koyup Serverını Cokerttıgımız,Dalga Gecdıgımız,Kufrettıgımız,Kufrettıkden sonra dalga gecdıgımız, Dalga geçdikden sonra Kufrettıgımız,
Insanlardan ve yanında Omer Telliden Ozur Dılerım. Bırdaha bende Benı sevenlerde bunu yapmayacak.
Hayırlı gunler.

Ufak bir edit:Zaten şuanda server açmak gıbı bır nıyetım yok 1 2 hafta tatıldeyım belkı oda Ömer Telli kabu ederse geldıgımde yalnız
Kendisinin yaşı benden 6 7 yaş fazla nasıl çoluk cocuk bana kufrettımı ben uyuz oluyorsam kendısıde aynı şekilde bana sınırlenıyordur bu konuyu açmamdakı amaçda budur.
En son ReisV6 tarafından Sal Ara 19, 2017 11:16 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ogibaba911

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ogibaba911 »

Yazık...
Babamada Oğuzhan Allah a küfür ediyor demen komikti :D
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@ENESIZM hayırlısı Ömer telli biliyor.Bugune kadar ozur dılemedım ılk kez ozur dıledım benım yaşım dıgerlerı gıbı 12 13 de degıl 20.
Haksızım adam bir salak dedı bız tonla kufur ettık e Ayıp ettık. Adım hıdır elımden gelen budur. Ben ozrumu dıledım yapdıklarımın telafısı ıcın aklımda 2 3 seyde var bazı ıp classları var droplanması csdenın cok ısıne yaracakdır aynı zamanda su ts3 e vuran scrıpt perl dılınde cok rahat fıxlenır ne bıleyım tabiki bunlar için ömer telli okey demez ancak gene telafı etmeyede çalışırım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@TeamTR Sen teamtr den kımsın kardeş biz canla imansızwınston hoca ile birlikde server acmayı dusunuyoruz ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ogibaba911

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ogibaba911 »

ReisV6 yazdı:@ogibaba911 Anladım oguzhancım. Buna gulduysen aılene Mesaj atanlara makına verecegıme dair bir video cekeyım kahkaha krızıne gır. Bırdahada aranda 6 7 yaş olan ınsanlara ana bacı kufretme (ts3 den)
İlk başta odana girdiğim anda bana küfür edip yatırmasaydın aramızda bişey olmicaktı.Sorun çıkartıyorsun boşu boşuna.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@HEPAR Anladım hocam sen forumdan atılma mesajında sılınmesın. ben senınle facebookdan konusayım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen Poseidon* »

ReisV6 yazdı:@TeamTR Sen teamtr den kımsın kardeş biz canla imansızwınston hoca ile birlikde server acmayı dusunuyoruz ?
Teamtryi onlardan önce açan biriyim ben. Onlardan değilim Yani.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MehmetReis-
Server Ip/DNS: cs121.csduragi.com
Clan İsmi: Nationals

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen MehmetReis- »

Forumda böyle şeyler görmek istemiyorum rahatsız edici.
@Taha Demirbaş
@PaZee
[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen Yek'-ta »

@ReisV6 yetkili değilim ama yetkiliymişcesine yorum yapacağım. Bu forumda çoğu kişi ile terssin, belki Ömer TELLİ de istemez ama adettendir, yasaklı foruma konu açar insanlar yorumlar. Eğer ki forum çoğunluğu uygun görür ise Ömer TELLİ müşterilerinin onayı doğrultusunda yasağı kaldırır. Bundan bir önceki konun gösteriyor ki Ömer TELLİ affetmiş ama senden ciddiyet ve tertip istiyor. Özellikle özen göstererek konu açmalısın ki başda yazman beni yerlerde sürükledi. Çünkü doğrusu başta olmalı.
Yalnız sen normal bir yasaklı değilsin, sen Ömer TELLİ den özür dilemeyeceğine büyük yemin eden ve bu forumdaki arkadaşlarıma ağır küfürler savuran ve açık açık saldırdığını gösteren birisisin. Özellikle Taha ya olan davranışlarından ötürü ben senin özrünü kabul etmem. Sadece Taha da değil, LSR ile kavgalı olsam bile bu platform altında ortak düşündüğümüzden dolayı ona olan davranışlarından dolayı affetmem. Burada bir çok insan birbirleri ile kavgalı olmasına rağmen düşünceleri aynıdır, buda forumun kalitesini gösterir. Bu forum için çok uğraştık ve herkesin bir konuda ortak bir fikri varsa oda sensin.

Dalale ne kadar konuşsak bile, ben senin özrünü kabul etmiyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@Yek'-ta Guzel bir dil ile yorumu belirttin teşekkür ederim yanıt vermıyorum senın gorusun ne dıyım.
Yalnız lsr demede başkası de oda az değil hani.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli