Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Özür Dilerim. - Dikkat Edemedim

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
asilcakır

Mesaj gönderen asilcakır »

Oncelikle Selamun Aleykum Omer Telli Bey. ben ve clanım olagan bir durumdan çok üzgün.
ben ve clan arkadaşlarımızdan hiç kimse boyle bir durumdan hoşnut olmadıgını belirtiyor biliyorum güvendigim adamlara dikkat edemedim ama sizde bana hak verin. küçük bir olaydan böyle olacagını bilemedim. size açılan kufurlu konuyla hiçbir ilgim yoktur.
clan arkadaşım böyle yaptı. sonuçta dünya insanın ne yapacagı belli olmuyor. gezdim dolandım sızın sunucu kadar kaliteli görmedim.
Lütfen Clanımı Affedin clan arkadaşlarım ve ben geri dönüş yapalım saygılar. iyi forumlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

server açabilirsiniz.

Link: