Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

hakkınızı helal edın akreon.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Akreon

Mesaj gönderen Akreon »

sayın csduragı aılesı ve csduragı yonetım ekıbı
ben akreon adonya efsanesının sahıbıyım bundan 1 ay oncesıne kadar saldırı atıyordum ancak aklım basıma geldı neredeyse saldırı attıgım her serverdan ozur dılemeye calıstım helallık aldım unuttum varsa ts ıpsıı verıyım yuz yuze konusalım basta kaos gamıng olmak uzere tum serverlardan ozrumu dıledım serverım zaten kapandı kaosla da konustum eger yasagım kalkar ıse onla ortak olabılırız tabıkı yasagım kalkmasa oradan banlanıcam sayın tellı sızden rıcam yasagım ın kalkmasını ıstıyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

teheyt amaclı dogruluyorum benden ve klanımdan ozur dıledı bız guvenıyoruz yasagın ıns kalkar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ktalko »

Bundan 2 Hafta Önce Ts103'e Gidip Huntere Kaos Gelicek Vs. Şeyler Söylemişsin. O Zamandan Beri Demekki Kaostasın.Şahsen Ben Csdurağına Saldıran Birinin Affedilmesini İstemiyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

Ktalko yazdı:Bundan 2 Hafta Önce Ts103'e Gidip Huntere Kaos Gelicek Vs. Şeyler Söylemişsin. O Zamandan Beri Demekki Kaostasın.Şahsen Ben Csdurağına Saldıran Birinin Affedilmesini İstemiyorum.
senı aklım almıyor dostum kanıtsız buraya gelme! al kanıtlarını konu ac adam trafık kazası gecırdı zaten 2 hafta once youtube kanalına bakarsan gorursun geldı benden helallık ıstedı bende helal olsun dedım ne dıyım ? daha once geldıgı herzaman banlandı! yasaggo kalkmaz ose gıne banlanıcak

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ktalko »

Şuan Zaten Yasaklı? Niye Tsnizde O Zaman. Kendiniz Diyorsunuz. Yassagı Kalkmaz İse Gine Banlanıcak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

Ktalko yazdı:Şuan Zaten Yasaklı? Niye Tsnizde O Zaman. Kendiniz Diyorsunuz. Yassagı Kalkmaz İse Gine Banlanıcak.
Misafir kayıtlı vs yetkısı yol helallık almaya geldi diyorum anlamıyormusun?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Akreon

Mesaj gönderen Akreon »

Mustafa takma bunlara ben saldirdigim videolardaki kiailerden ozur dilidin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

noeldayi
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Moon Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen noeldayi »

HAYIRLISI.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

! Cly

Mesaj gönderen ! Cly »

her insan özür diler ama akıllanmassın sen ins yasagın hiç kalkmaz senin yaptıkların az her gün küfür edip ana bacı katım teamspeak'lerde 2-3 oda silip milleti ugrastır video at bide utanmadan köpeklere ders olsun yok *** küfürler yapıp paylas sonra gel özür dile. ben bu akreon denen kişiyi csduraginda olmasını istemiyor baska sunuculardada sunucu için yalvarıyorsun vermediler sunucu sana geldin csduragina. herkes laf yapıyor csduragina sonra tıpış tıpış geri geliyorusunuz.!! önce kendi içini temizle sonra gelin özür dileyin milletten neyse söz ömer abimizde.!
bu videoda oldugu ve daha fazlası ömer telliye vurgu bilmem ne cfg basıp geliyorsun ömer telliye vurgu diyorsun..
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QCaPxt0Y1nw&t=181s[/youtube]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

vıdeodakı saldırı bızız burada haklısın o vıdeolar sılınmeden afedılecegını sanmıyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli