Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Forum banım hakkında

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
tengriehlibay
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Forum banım hakkında

Mesaj gönderen tengriehlibay »

Merhabalar ben tengri jailbreak kurucusu ehlibay zamanında forumdaki biraz asabi,sinirli davranışlarımdan dolaylı olaraktan forum üzerinden ban yemiştim bundan 1-2 ay öncesinde insanlara eklenti yardımı-ts3 yardımı olsun adan zye yardımcı olmak istiyorum forumdaki aktiflik şuanda düşüşte vede bende ilgilenmek istiyorum
forum yasağımın kalkmasını sizden istiyorum Sayın [@Bilinmeyen Etiket]
Birdaha forum üzerinde hiçbir türlü kavgaya gitmeyeceğime dairde size garanti edebilirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Forum banım hakkında

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Forumda ki aktif üyeler konusunda bir sıkıntı yok öncelik ile bunu bahane edemezsin. İkinci olarak yakın bir zamanda sadece forum üzerinde yasak yedin ve seni yasaklayan bendim. Yasaklanmadan evvel bir çok kez ikaz edildin, alttan alındın vs.. Fakat hala inatla bazı davranışlarını devam ettiriyorsun. silinmis-konular/tengri-clani-reklam-atma-t27109.html iki gün evvel ki konu. Artık, o ben değildim/değilim yalanlarına da inanmıyoruz çünkü ip karşılaştırmasında sen çıkıyorsun. Üçüncü olarak, yasağının kalkması için Ömer TELLİ'den özür dilemeyeceksin, benden de özür dilemeyeceksin. Rahatsız ettiğin üyelerden özür dileyeceksin. Forumda sataştığın, laf atıp durduğun, sürekli olarak sunucularına gidip reklamla taciz ettiğin üyelerden özür dileyeceksin. Onlar özrünü kabul ederler ise forum yasağın kalkacak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli