Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSDurağı ve Tengriden Özür Dilerim.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
mR*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: PayitahtJB.ORG
Clan İsmi: Payitaht ~ JB !

Mesaj gönderen mR* »

Merhabalar,öncelikle bayramınızı şimdiden kutlarım :D.Forumda yazıdığım kelimelerden dolayı pişmanlığımdan ve özür dilemek amacıyla bu konuyu açıyorum.Tengrijail'e yazdığım kelimelerden pişman oldum.Birisine karşı böyle atarlı bir şekilde konuşmak yakışmazdı(Herkese).Tengrijail'in ts3 adresine gidip kendimde özür diledim.Ve yekta beyden'de o açtığım konudan dolayı özürlerimi sunuyorum - .@JaveranGe
@tengrijail

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Cezanız ne ise çekmeye mahkumsunuz, ve yasaklı durumunuzu çiğnediğiniz için bu hesabınız kalıcı olarak yasaklanmış olup, JaveranGe olan hesabınız 10 hafta uzaklaştırma almıştır.
Ben size farklı bir hesapta gelmeyin dedim, burası sizin sirk alanınız değil. Tekrar görür isem hesabınız kalıcı olarak yasaklanacak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli