Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs35 victory gaming serverime saldırı yapıyor

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

@visnely , yazdıklarını okumuyorum bile haberin olsun.
CAPSLOCK kapatıp öyle yaz.
Gerçi şu durumda bir şeyler yazman herhangi bir şeyi değiştirmeyecek, panelinize alt kullanıcılar, cs77nin paneline girip saldırı yapmış

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

kardeşim iyi hoş diyorsunda hadi normal saldırılar yaptın onu söylemem ama panel saldırısı nedir ? en sevmedigim şeylerdir panelime saldırı yapılması yapılacak bişey yok ben şikayetciyim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

visnely

Mesaj gönderen visnely »

öncelikle ömer bey şimdi bizim elimizdeki ip cs35 biz bu ip ye 300 tl vermısız saten server doluyor 30 dan asagıya ınmıyoruz allaha sukur sımdı bana adamlar gelıp yetkı alıp gidip o adla dıger serverlerına saldırı yapıyorsa bendeki suc nedir ? benım bu serverın sahibi ben reklam yapmıyorsam suc ve hak nerde csduragı kurallardada bulunmaktadır. öncelikle yapmadıgım saldırıyla benım alakam ve hıcbır hak hukuk yok ortada o yuzden ben sıkayet duyurusunda sıkayetcıyım arkadaslardan benım olayla benım serverımın alakası yoktur. o yuzden bunun geregının yapılmasını arzu ediyorum. teşekkürler benim ip mide alıp bakabilirsiniz giriş yaptıysam buyrun server sizindir. :) ömer bey

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

buna ne dıyeceksın ? gelıp gelıp sovuyorlar
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Adama panele giriş çıkış loglarını koymuşum, ben ne yapayım diyor hala.

Benimde yapacak bir şeyim yok.
CSDurağında yeriniz yok, victory gaming'in tekrar server açtığını görürseniz haber verin uzaklaştıralım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli