Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Booz Gaming Yasaklı Oyuncular

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ulu @ Team
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: Csxx.csduragi.com
Clan İsmi: Biizn-i Hüda

Mesaj gönderen Ulu @ Team »

BoozGaming cs78 adresinde yasaklı olan nexus, bobmarley ve ülkücübaşkan adlı şahıslar bulunmaktadır. Kanıtlarım ise

CSlord.net websitesinde server listte cs 78 adresinin bulunması

https://cslord.net/counter-strike-1-6.html

Resim

Bir oda aç takıl sunucusunda Bobmarleyin cslord.net ekibinde olduğunun kanıtı

Resim

Nexus (yasin) kişisinin cslord.nette olduğunun kanıtı

Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Bu kişilerin yasaklı olduğuna dair konu linki nedir ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ulu @ Team
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Tam olarak şikayet konusu veya yasaklı olduğuna dair bir mesaj bulunmamaktadır, yahut ben bulamadım. Ancak ben konuyu açarken konu hakkında tam bilgi vermemişim.

CsLord.net ekibi, csdurağına saldıran Mr.Savior, BobMarley NT, Ülkücü başkan ve Nexus'tan oluşmaktadır. Nexus ekibin başı ve cslord.net'in gerçek sahibi. Diğer üçlü (Mr.Savior, BobMarley NT, Ülkücü başkan) ise CsLord.net'te nexus'un arkadaşları. Şu anda da orda hâlâ barınmaktadırlar.

CsLord.net ts3 sunucusunda ise İlyasbey adlı biri var, yetkili ve moderatör olması gerekiyor. Kendisi csdurağı panellerine ve başka firmanında serverlerine saldıran biridir.
(Örnek video: https://m.youtube.com/watch?v=uxn61bL1Y3M)

Nexus forumda niye yasaklı tam bilmiyorum ancak forumdan da ban yemiş.

nexus-u15715/

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dragan Ratkoviç

Mesaj gönderen Dragan Ratkoviç »

Ömer bey bu kişiler yasaklanıp nick değişen tayfadan, CSDurağına vurmaktalar xxx tim vs vs. Klasik hekır tayfa işte. Bende bir şikayet konusu açtım bunlarla ortaklık yapan klan ile ilgili ama onaylamadınız izniniz olursa tekrae açıcağım. :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

Mesaj gönderen EnesReiS` »

Ömer bey, konuyu açan arkadaş haklı bu bob marley felan herneyse bunlar csduraginin bir çok sunucusuna saldırı yaptılar. Leaderbey, bobmarley vs hepsi amacıolmayantayfa teamspeak sunucusunda iş birliği yapıp sunucunuza saldırı yapanlardır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

YasiN.
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen YasiN. »

[@Bilinmeyen Etiket] , merhaba şöyle bir açıklam yapayım.

https://cslord.net/counter-strike-1-6.html şuradaki listelenmiş olan server önceden benim panelimdeydi. Fakat 04.02.2019 tarihinde iptal oldu. http://prntscr.com/nbvgsn

Ayriyetten bahsi geçen cslord sahibi benim. CS85.csduragi.com'da şuanda benim panelimde. Fakat ismi geçen kişilerin o serverda herhangi bir yetkisi dahilik yok. 2'de bir @Ulu @ Team'ın böyle bir davranış sergilemesinin sebebini anlamış değilim. 2 adet teamspeak 3 serverım var. Fakat her 2'si birbirinden farklı konumda.

CS85'e ait olan teamspeak 3 adresinde de o kişiler bulunmamaktadır.

Madem o kadar çok sıkıntınız var, gelin teamspeak 3 adresime konuşalım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

YasiN.
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen YasiN. »

Sayın [@Bilinmeyen Etiket] , bakınız ben youtube'da dolaşırken bu @ulu team denilen arkadaşın kanalını buldum sanırsam; https://www.youtube.com/channel/UCizyPJ ... JQw/videos

Bu tesadüf mü sizce?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ulu @ Team
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Benim kişisel herhangi bir problemim yoktur. CSD bünyesi altında hizmet alıyorsanız yasaklılar ile ortak olamazsınız.

Ulu ebeisin ben olduğumu iddia etmişsin, maalesef ki yanlış bir iddia. 31 martta taha'ya attığım mesajı alıntılayayım.
Ulu @ Team yazdı:Pzr Mar 31, 2019 3:55 pm Taha merhaba, eskiden ekibimizde bulunan bir üye yüzünden şu anda forum ismimin yasaklı isimlerde yer alacağını düşünmekteyim. O kişi ulu ebeistir, daha öncesinde belirli bir süre olarak imzamda "ulu ebeisle alakamız kalmamıştır" tarzı bir yazı tutmuştum, kendisi Ömer tellinin ev adresini vs. ifşa etmiş, daha öncesinde csdurağına saldıran bir birey. Ancak özür konusu açıp affedilmiş, (sikayet-bolumu/affet-omer-abi-hunter-t19118.html) bizde clanımıza almıştık. kendisi forumdaki ktalko, ban yiyince videoları felan açmış, acaba isim benzerliğinden ban yeme ihtimalim var mı?
Bilip bilmeden, tanımadığınız kişilere iftira atmanız yanlış. 2016dan beri forumdayım, öyle bir şey olsa idi ban yerdim, değil mi?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

YasiN.
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen YasiN. »

Anlatamıyorum galiba. Senin gösterdiğin oda aç takıl ts3'ü. Orada herkes istediğini yapar beni ilgilendirmez. Fakat cs85 ve ona ait ts3'de onlara dair yetki vs yok. Boş yere tatava yapmana da gerek yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkPolis
Clan İsmi: OTTOMAN

Mesaj gönderen DarkPolis »

yasaklı kişilerin ts3lerinde duruyorlar ömerbey

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli