Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Bilgisayarıma Saldırı Keylogger Trojan

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
|.Gene[R]aL.|
Server Ip/DNS: cs6.csduragi.net
Clan İsmi: STH Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen |.Gene[R]aL.| »

Merhabalar [@Bilinmeyen Etiket] Bey Biz Bu Sunucuyu Almadan Önce cs9.csduragi.com Serverinde Admin Olarak Sunucularınızda Oynuyorduk 9 Ay önce o Sunucuda 10 Arkadaş Tartısma Sebebi İle Banlanarak Yolarımız Ayrıldı Ve kendimize cs6.csduragi.net Serverini Aldık. 9 Ay Sureç Boyunca Bizim Hakkımızda Arkamızdan Konuştular Buralara Fazla Girmeyecegim Ömer Bey Son Bi Kaç Gündür Bizim Server Hakkında İleri Geri Konuşmaları Hakaret Etmeleri Tehdit Facebooktan Küfretmeleri Cizmeyi Haliyle Bayaha Aştı Tabi Bu Konular Sizi İlgilendirmez Ama ben Konuya Burdan Başlayıp Sonunu Baglamak için Anlatma Geregi Duydum Dün Aksam Ts adresimize ts26.csduragi.com adresimize cs9.csduragi.com Adresinin Eski Yönetim Ekibinden Bildigim WaNdrZe Adlı Şahıs Ahmet Orhan Kaplan Dün Aksam Cumartesi Aksamı Ts Adresimize Gelerek Hal Hatır Sordu Sancakla Aranızda Tartısmalar oluyormus Diye Bende Evet İleri Geri Arkamızda Hakeretlerde bulunuyolarmıs Ama Biz Bulaşmıyoruz Nevale Küfrediyo Engelliyor Felan Diye Konustuk Sonra Kendisinin Nevale Tarafından 1.5 Ay once Banlandıgı Ve Orda Oynamadıgını Söyledi Birazda Sohbet Ettik Bende sözlerine İtimat Ettim Ve Bu Gece Bana Facebook tan Server Alıcagını Elimde 1 tane top15 Plugini oldugunu Ama Acamadıgını Bana Bakmamı Söyledi Bende Tabiki Sözlerine İtimat Ederek Atmasını Soyledım Rar Olarak Bana Link Yolladı Bende Tıkladım Anti Vüris Programım Algıladı Sonra Dosyanın İçerigine Baktıgımda Trojan Keylogger ve Bissürü Sey Yolladıgını Farkettım Gece Ve Sonradan Banlandıgı Tsde Bugun 21:20 Sularında NeVaLe Adlı Sahısla Konustugunu Ogrendım Daha Sonradan Kendısıne NeVaLe İle konusuyormusun Dedigimde Bugun Toplantıda Gördüm Demesi Ve Banlandıgım dediği ts9.csduragi.com Adresinde Yine Yönetim Kadrosuyla Konusup Bana 23:51 Sularında Trojan Keylogger Linkini Atması Yeterince Onların Yaptıgını Göstermekte Simdi Asagida Ss leri Paylasacagım Ömer Bey.
Ve bu WaNdrZe Adlı Şahıs Cs35 de oynadıgını Soyluyerek Eklenti olayından Otürü Top10 top15 Eklentisi Arayısı Pesinde Sandıgım İçinde Yardımcı Olmak İstedim Hatta cs35 Core Sistemi Geldiginde Yardımcı olucaktımda.
Resim
Bu ss de Attıgı Link Mevcuttur.
http://dosya.co/oajgco62c9am/Sureli_Top ... i.rar.html Kimse İndirmesin Lütfen
Resim
Burdada Banlandıgını Soyleyım Ve Ben Keyloger Diyincede NeVaLe yle Konusuyomusun dememle Gordugunu Sadece Soyledıgının ss dir.
Resim
Burda ise 23:51 once Onların Ts sınde 21:18 Sularında NeVaLe İle Konusup Bu Keylogger İşini Planladıklarının Delilidir
Resim
Bu Fotografta Bana Atılan Dosyanın içerigidir.
Resim
[@Bilinmeyen Etiket] Bey Ben Egerki Bu Keyloggeri Trojan Olayını Anlamayıp Bilinçsiz Bir sekilde Acsaydım Suan Buyuk İhtimalle Panel Sifrelerimi Ve Burdaki Bütün Şifreli Girişlerim O Kişilerde olucaktı Ben Onlara Dalaşmıcam Size Bildirip Geregini Yapıcagınıza İnanarak. İstesem Bende Saldırı Yapıp Trojan Keylogger Atarım Ama Böyle Amatörce Değil. Lütfen Bu Şahıslara Geregini Yapmanızı Arz Ederim..

Kod: Tümünü seç

Server ip : cs6.csduragi.net / cs1.sthgaming.org
Team Speak3 ip : ts26.csduragi.com
Web Adresi : www.sthgaming.org
En son |.Gene[R]aL.| tarafından Pzt Mar 27, 2017 2:50 am tarihinde düzenlendi, toplamda 10 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

xdferlesh1
İletişim:

Mesaj gönderen xdferlesh1 »

daha dikkatli olmanı öneririm, antivirüs programı yüklemelisin
En son xdferlesh1 tarafından Pzt Mar 27, 2017 2:30 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

jottABey
Server Ip/DNS: Cs42.CsDuragi.COM
Clan İsmi: DayilaR JB
İletişim:

Mesaj gönderen jottABey »

Bu gibi dosyaları mutlaka taratarak açın.Saten kb düşük oluyorsa ve içinde .exe uzantılıysa kesin trojan veya keyloggerdir.
Keylogger yediğinizden şüpheleniyorsanız cmdyi açın net user yazın Administrator un altında başka birşey varsa keylogger yemişsiniz demetir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
|.Gene[R]aL.|
İletişim:

jottABey yazdı:Bu gibi dosyaları mutlaka taratarak açın.Saten kb düşük oluyorsa ve içinde .exe uzantılıysa kesin trojan veya keyloggerdir.
Keylogger yediğinizden şüpheleniyorsanız cmdyi açın net user yazın Administrator un altında başka birşey varsa keylogger yemişsiniz demetir.
dostum temizligi yaptım bi cok programdan gecirdım sifreleride degistirdim Teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
|.Gene[R]aL.|
İletişim:

Hızlı Resimde Bı sıkıntı cıktı [@Bilinmeyen Etiket] Acıklamalı Ve Fotograflar Burdan Bakabılırsınız.
Burdada Banlandıgını Soyleyım Ve Ben Keyloger Diyincede NeVaLe yle Konusuyomusun dememle Gordugunu Sadece Soyledıgının ss dir.
Resim
Burda ise 23:51 once Onların Ts sınde 21:18 Sularında NeVaLe İle Konusup Bu Keylogger İşini Planladıklarının Delilidir
Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

NeVaLe
Server Ip/DNS: cs9.Csduragi.com
Clan İsmi: SancaK gaming

Mesaj gönderen NeVaLe »

Yaptığın çocukluk farkındamısın bılmıyorum ama adam allahtan seni vurmamiş öldürmemiş yoksa Allah muhafaza başımı yakardın sonuçta akşam ts de benle aynı odadaymıs :-) Koray işine bak bnm adımı böyle yerlerde geçirme akranlarınla uğraş benım sw me ts me ayak basma dedikçe sen kendi kendine ss ler alıp kendini ıspat etme peşine düşüyorsun bnm adımı geçirme böyle paylaşımlarda bir kere daha benım ne senle ne sw inle işim olmaz Yok trojan attırmişim amatörmüşüm sana admınlık komutlarını öğreten kişi bnm kımın armatörlüğünden bahsediyorsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

NeVaLe

Mesaj gönderen NeVaLe »

Bahsettigin şahısta bnm samimi arkadasım ts de Admın permi değil yönetici permide olabilir ama onun yaptığı birşeyle beni burda itham edemezsin anladınmı.insanın fikri neyse zikride odur adamın iyi niyetle atmadığını kendıne yapılmış bir tuzak olmadığını nerde biliyorsun belkı başkası ona bunu yedirdi oda açamadı senden yardım istedi bu kdr fesatlık neyin nesi beni nasıl bağladın buraya işine bak çocuk avutamam benden ve sw'mden uzak dur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
|.Gene[R]aL.|
İletişim:

Sen benim muhattapim dilsin nevale ben Ömer beye gerekli aciklamalari yaptim hoca gelipte bana resul benide banladi yok 5 aydir pismanlar bende onlarla oynamiyorum etmiyorum deyipte diğer gun bana trojan keylogger atmaya çalışıyorsunuz komik durumdasiniz ama neyse sen benim muhattapa alicagim kisi bile olamazsin Son Karar Ömer beyin. Ve burdaki kucumsetici sözlerinide sana geri iade ediyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
|.Gene[R]aL.|
İletişim:

Resul niye bukadar tedirgin oldun anlamiyorum hoca senin kendisini banladigini soyledi ben tsdeki ssler elime ulasinca orhana sordum konusuyomusun diye yok ben sadece toplantida gordum dedi o kanal toplanti odasi dil 4 kisilikte toplanti olmaz ve yardim diyosun 9 aydan beri gorusmedigim kisi benle 1 gun konuşup diğer gun yardim istiyor buna sen kendin bile kedini inandirmaya çalış inanmazsin yani birak bu isleri bi halt yemeye calistiniz başaramadınız hevesiniz bursaginizda kaldi dilmi dedigim gibi gereksiz konusma lütfen son soz ömer beyindir. Kendisi bakıcak tarticak bicecek sonucu söyleyecektir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

NeVaLe

Mesaj gönderen NeVaLe »

Sen nıye bu kdr tedirgin oldun ne demek başkasıyla geçen konuşmalarının ss ile beni burda itham edıyorsun kımsin necisin benim adımı buraya yazmıssın sonrada tedirgin oldun ne demek ömer telli karar verecek illaki ama yaptığın çocukluktan başka birşey değil Orhan hoca iyiki seni öldürmemiş yoksa ben napardım :-) kucumseyici sözleri haketmesen buraya yazmazdım insanların boş beleş şeylerle zamanını harcama sana bu kdr diyorum benden uzak ol arkadaş benden uzak ol seni kovduğum icin sw'mden ts'mden kaldıramıyorsun bunu sana cvp dahi vermeyecegım artık kendini bi halt sanma

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli