Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Bilgisayarıma Saldırı Keylogger Trojan

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
|.Gene[R]aL.|
Server Ip/DNS: cs6.csduragi.net
Clan İsmi: STH Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen |.Gene[R]aL.| »

Hala yaziyosun benden uzak ol diyosun facebookta kitap yazar gibi yazip birde kufur hakaretli hitamlarda bulunuyosun benim burdaki arkadaslarima agliyosun telefon acipta benim agzimi actirma hoca kim ki beni vuruyor ben sanada dedim benle sanal alemde kelime cambazligi yapma gel yuz yuze goruselim dedim hala burda laf cambazligi yapiyosun facebookta yaptigin gibi siz kendinize delikanliyim demeyin serverden banlamadin biz kendimiz ilk ciktik senin serverinden ondan sonra banladigini saniyosun sw ts giris yasak dedin burdada kelime cambazligini birak daha onceki yazdigin seye cevap veriyorum ama sen onun cevabini vermeyim konuyu baska yere cekiyosun madem senin o samimi arkadasin 9 aydan beri benle konusmayan adam neden 2 gun once gelip resul benide banladi 5 aydirda pismanlar banladiklarina deyipte sonra eversi gun benden yardim istiyorda senden istemiyor niye 9 ay gectikten sonra ?
En son |.Gene[R]aL.| tarafından Pzt Mar 27, 2017 8:40 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
|.Gene[R]aL.|
Server Ip/DNS: cs6.csduragi.net
Clan İsmi: STH Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen |.Gene[R]aL.| »

Ve biz hic bi zaman sizle urasmadik sen serverime gelip eklentilerimi karaladin serverimi kötüledin ssleri bile duruyor onlar sana ulasmistir yonetimindeki kisilere gondermistim mesela ayaza steamin ss sini felan gonderdim ismin Small olarak girdigin gunleri iyi hatirla yani burda kendini yukseklerde gorme gordukce küçülürsün resul.. ve istiyosanda oo ssleri hafizani tazelemek amacla atabilirm hic sorun yok :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Başarı kıskanılır, hele ki arada bir husumet var ise daha da kıskanılır. Koray abiyi az çok tanırım, benim vaktim olmadığı zamanlar da benden server kurulumu hakkında yardım isteyenlere kendisi yardımcı olmuştur ve kolay kolayda kavgaya karışacağını zannetmiyorum. Ki zaten de bu kavga olayını da hiç buraya yazarak boş yapmak istememiş ama ortada bir keylogger aracılığı ile panel çalmaya kalkışan varsa, kim olursa olsun CSDuraginda yasaklanır. Eğer ki bu keylogger atan kişi sancak claninda barınıyor ise, bu posttan sonra(keylogger atma muhabbeti doğru ise, buna Ömer TELLİ karar verecek) sancak clani o sahisi bırakın TS de olmasını 1.6 iplerine bile sokmamalari gerekmektedir. Çünkü bu kişi panel çalmaya yönelik hareketinden ötürü yasaklanacaktır ve CSDuragi ip lerinde bulunması yasak olacaktır. Bir clanin bu kişiyi bilerek aralarına alması sonucunda ise clana önce uyari, devamında ise güle güle denilenecektir.
Kısaca @|.Gene[R]aL.| in buraya konu açması bu olay ile ilgili,doğrudur. Çocukça bir davranış değildir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

NeVaLe
Server Ip/DNS: cs9.Csduragi.com
Clan İsmi: SancaK gaming

Mesaj gönderen NeVaLe »

Soyledıklerıne katılıyorum adam öyle bi iş yapmış buna karar verilirse sw'me sokmam yanlız onun bana bnm ona facede telefonda soyledıklerımızde kimseyi alakadar etmez örneğin seni alakadar etmez bu davranışını ben çocukça buluyorum çocukluk onları buraya yazması

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

NeVaLe
Server Ip/DNS: cs9.Csduragi.com
Clan İsmi: SancaK gaming

Mesaj gönderen NeVaLe »

Oldu olacak mahallede su bana böyle dedi otobüsçü durmadı ne var ne Yok anlatsın bnm adımı buraya yazması egerki bnm hakkımda karar vermeye yetiyorsa buyursun versın ömer telli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

PaZee
Server Ip/DNS: Cs.teknoklan.com
Clan İsmi: TeknoKlan
İletişim:

Mesaj gönderen PaZee »

Bence herkez dusmanlik yapmak yerine .

Reklam vb seyler icin kendi onlemini alip gormezden gelmektir.

Anlamiyorum forumda donen kavga postlarini cok sacma degilmi kac yasina gelmis adam kufur edip trojan vb islerle urasiyor . Sirf sserverdaki slot/yetkililere kendilerini
Kral lider ooo agabey gostermek icin yapilmadik saklabanlik kalmadi. Olay dogruysa Omer abi gerekeni yapar

Keske kusler bu foruma gelip barissalar hepimizin iyi yonu kotu yonu var insanlari sevmiyorsaniz muhattap olmayin.

Ben Turklerin CSde ruslari gecip cag acmasini istiyorum fakat her zamanki gibi tum tarihteki gibi turkler kendi kendiyle kavga ediyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

holigan
Server Ip/DNS: 213.238.173.117
Clan İsmi: Holigan | Clan

Mesaj gönderen holigan »

|.Gene[R]aL.|"]Merhabalar [@Bilinmeyen Etiket] Bey Biz Bu Sunucuyu Almadan Önce cs9.csduragi.com Serverinde Admin Olarak Sunucularınızda Oynuyorduk 9 Ay önce o Sunucuda 10 Arkadaş Tartısma Sebebi İle Banlanarak Yolarımız Ayrıldı Ve kendimize cs6.csduragi.net Serverini Aldık. 9 Ay Sureç Boyunca Bizim Hakkımızda Arkamızdan Konuştular Buralara Fazla Girmeyecegim Ömer Bey Son Bi Kaç Gündür Bizim Server Hakkında İleri Geri Konuşmaları Hakaret Etmeleri Tehdit Facebooktan Küfretmeleri Cizmeyi Haliyle Bayaha Aştı Tabi Bu Konular Sizi İlgilendirmez Ama ben Konuya Burdan Başlayıp Sonunu Baglamak için Anlatma Geregi Duydum Dün Aksam Ts adresimize ts26.csduragi.com adresimize cs9.csduragi.com Adresinin Eski Yönetim Ekibinden Bildigim WaNdrZe Adlı Şahıs Ahmet Orhan Kaplan Dün Aksam Cumartesi Aksamı Ts Adresimize Gelerek Hal Hatır Sordu Sancakla Aranızda Tartısmalar oluyormus Diye Bende Evet İleri Geri Arkamızda Hakeretlerde bulunuyolarmıs Ama Biz Bulaşmıyoruz Nevale Küfrediyo Engelliyor Felan Diye Konustuk Sonra Kendisinin Nevale Tarafından 1.5 Ay once Banlandıgı Ve Orda Oynamadıgını Söyledi Birazda Sohbet Ettik Bende sözlerine İtimat Ettim Ve Bu Gece Bana Facebook tan Server Alıcagını Elimde 1 tane top15 Plugini oldugunu Ama Acamadıgını Bana Bakmamı Söyledi Bende Tabiki Sözlerine İtimat Ederek Atmasını Soyledım Rar Olarak Bana Link Yolladı Bende Tıkladım Anti Vüris Programım Algıladı Sonra Dosyanın İçerigine Baktıgımda Trojan Keylogger ve Bissürü Sey Yolladıgını Farkettım Gece Ve Sonradan Banlandıgı Tsde Bugun 21:20 Sularında NeVaLe Adlı Sahısla Konustugunu Ogrendım Daha Sonradan Kendısıne NeVaLe İle konusuyormusun Dedigimde Bugun Toplantıda Gördüm Demesi Ve Banlandıgım dediği ts9.csduragi.com Adresinde Yine Yönetim Kadrosuyla Konusup Bana 23:51 Sularında Trojan Keylogger Linkini Atması Yeterince Onların Yaptıgını Göstermekte Simdi Asagida Ss leri Paylasacagım Ömer Bey.
Ve bu WaNdrZe Adlı Şahıs Cs35 de oynadıgını Soyluyerek Eklenti olayından Otürü Top10 top15 Eklentisi Arayısı Pesinde Sandıgım İçinde Yardımcı Olmak İstedim Hatta cs35 Core Sistemi Geldiginde Yardımcı olucaktımda.
Bende aynı problemi yaşadım [@Bilinmeyen Etiket] bazı şeyleri kontrol edip gerekeni yaptı.Beklemede kal adalet yerini bulur zaten

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Shosen

Mesaj gönderen Shosen »

Öncelikle merhaba ve geçmiş olsun.

Böyle bir saldırıyı komple bir sunucuya, daha doğrusu sunucu sahibine yüklemek çok saçma. Bizim sizinle ancak sunucular üzerinde yöneticilere bağlı olarak işimiz olur keza bunun da sebebi sizin mesnetsiz bir şekilde kalkıp saldırı adı altında facebook sayfamıza resimler yüklemenizden kaynaklı.

Bu konu olduğunda direkt olarak bize gelip bunu iyi niyetli bir şekilde söyleseydin konu çok farklı şekilde ilerlerdi bizim sizin saldırınızda yapmış olduğunuz gibi. Ne yaptık? ts sunucunuza geldik, banladınız. Sebep? sağda solda sizin hakkınızda konuşuyormuşuz diye. Sizden böyle bir davranış beklemek çok saçma tabi, çamur at izi kalsın gibi hareketler gerçek anlamda sizlere yaraşır şekikde hareketler.

Yapmış olduğunuz hatadan dolayı özür dileyene kadar sizinle ilgili ne görüşlerimiz değişir, ne de düşüncelerimiz ancak bu hata bizi yok virüs atalım, yok truva atına girelim gibi saçma sapan durumlara sokmaz zira kesinlikle sizin seviyenize düşmeyiz.

Biz, yapmış olduğumuz bir hata varsa eğer ondan özür dileyecek, durumu düzeltmek için elinden geleni yapacak büyüklükte kişileriz. Hadi gidin serverlarına bakın ne yapıyorlar, toplantılarına girin ne konuşuyorlar, facebook sayfalarına girin sorun çıkartın, saldırı yapın küçüklüğünde değil. Bizim insanlara verdiğimiz değeri, hakkı, adaleti senin ve bizden giden ekibinin bilmesi gerekir ancak bilmediğiniz aşikar zira bilseydiniz hala bizimle beraber olurdunuz.

Uzun lafın kısası bahsettiğin şeylerle işimiz olmaz bizim. Bizim derdimiz sen ve senin gibi kendini büyük gören "arkadaşların" ile, serverın veya oyuncularınla değil. Yine de belirtmek fayda görüyorum ki bu olayı bir kişi üzerinden yola çıkarak bir topluluğa, sunucuya bağlamak çok saçma hem de alakamız olmamasına rağmen. Tekrardan oyuncularına geçmiş olsun

Selametle.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

d.gam3s

Mesaj gönderen d.gam3s »

Sancak Gaming adına herkeze merhaba,

Öncelikle buraya bu kaydı açan arkadaşın serverimizin eski adminlerinden biri olduğunu, adminliği ve diğer bildiklerini tarafımızdan öğrendiğini, arkadan çevirdiği işler ve kurallara riyakatsizlikbnedeniylede serverdan uzaklaştırıldığını belirtmek isterim.

Ayrıca attığı ss te solda konuşma listesinde yer alan tüm şahıslarda bizim server içersinde huzurluk çıkardığı nedeniyle yasakladığımız server ve ts mizden uzakaştırdığımız kişilerdir ve bu kişiler şuan sth klanında yer almaktadır.

Hatta daha ilerisini söylemek gerekirse kuralcı yapımız ve KESİN SAYGI prensibimiz nedeniyle serverimizdan uzaklaştırdığımız kişilerden kurulu STH GAMİNG in böyle bir karalama yapması beklediğimiz birşeydi

Sancak Gaming olarak 3 yılı aşkın bir süredir beraberiz ve cs durağındayız.

Klanımızda 24 yaş altı hiç bir üye bulunmamaktadır.

Bahse konu olan trojen keylogger vb şeylerle ilgili ne uğraşacak vaktimiz nede karşımızda kayda değer buna uğraşmaya değecek bir grup yer almamaktadır.

Biz kendileriyle muhattap olmadıkça bizle uğraşmaya devam etmeleri, sayfamıza saldırmaları, geçmişe yönelik aldıkları darbeler göz önünde bulundurulduğunda çokta manidardır !

Biz köklü ve kalabalık bir ekibiz.
Bu küçük şeylere ayıracak vaktimiz yoktur.

Lütfen SancaK GAMİNG i karalama kampanyasından vazgeçin.

Hiçbir alanda DENGİMİZ değilsiniz.

Konuyu cs durağı yönetimine sunarım.

Saygılarımla,

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd