Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

BaşkanBey Yasaklı mı The Avengers Yasaklımı ?

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
geves<3arıcan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.127
Clan İsmi: THE AVENGERS

Mesaj gönderen geves<3arıcan »

Selamun Aleküm Arkadaşlar Ben BaşkanBey Beyler Dogrudur Bakın 8 9 ay önce saldırı yapıyorudum sizin için burda 1 ton yazı yazıyorum arkadaşlar Saldırdıklarımdan Özür Diledim Benim Cs126 Cs127 Ts55 ts99 ts171 Benim ts cs serverlerim yasaklı olsam açmazdım arkadaşlar ben saldırı diye bişey bilmiyorum burda benden cok gıcık kapan var . Oyüzde ben eminim yasaklı olmasam bile Md Ler e Torpili Geçenler var md derler yasaklatırlar Eyw Ama yotube kanalıma bakın artık ne diyim Yotuber cs.1.6 jailbreak ta başlayarak İleri Bir yerlere varmayı düşünüyorum . Bakın 9 ay önce Dogru saldırı yapıyordum Ve özürümü 3 ay önce diledim baktım Böle saldırı yap yap yap Biyere gidmiyor izlenmemi kasıyoruz yok ama cs.1.6 vidyosu cekerek bi yerlere varmayı düşünüyorum . cs199 benimdi 32/32 doluluk oranım var. Serverim Doluluk oranım arkadaşlarım cok hep birlikte biyere varıcaz şuan Csd den de Bi Kusurum Olduysa Özür Dilerim . Arkdaşlar Ben Hatamı anladım şimdi bana tanıdıklarım saldırınca anlıyorum yada tanımadıklarım sw pulıgın yukle admınlık geri yaz cok uzun işler Kısa ve öz Adam gibi <3 Sizi Seviyorum Kusura bakmayın <3

Arkdaşlar bide 2 Gün Önce TeamTr de Kurucuydum Onların yanında Şikayet etmiyolar Kendim sw acınca şikayet böle insanlar arkadaş dedim para attım teamtr ve klanımı toplayıp yanına gittim 35 tl attım sw sahibi aldım ve banladılar Düşman olmadıgım içinmi şikaayet ediyolar acaba neyse ÖzrDlrm Ailem <3 Klanıma Degil Bir Türk Kürt Ayırtımı Olmadan Csd Ailemize Aileme tşk özürlerimizi sunduk

Son Söz ÖmerBey 'in
Yotube kanalım ve cektigim vidyolarım : https://www.youtube.com/channel/UCD9Eic ... BtpsYTUFXA

aşagıda Fotograflar da Toplantıdan Sw den eski anılarımız .
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

post92953.html#p92953
yasaklısın ki konu açınca forumdan uzaklaştırılmışsın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli