Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Açılan Konularım Onaylanmıyor !

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

Öncelikle Selamun Aleyküm.
Açtığım ne konu varsa hepsi engelleniyor. Forumda paylaşım kuralları ihlallerine girmememe rağmen.
Kalın yazdığım yerler oluyor evet ancak bu yazılar plugins.ini gibi yada sound/misc gibi dosya yollarını vurgulamak içindi. Ayrıca herkese yarayacak bir takım pluginler paylaşmama rağmen hiç biri onaylanmıyor.

Gerekçeler Şunlar.

Sebep: Mesaj illegal veya korsan yazılım bağlantıları içeriyor..
Sebep: Mesaj illegal veya korsan yazılım bağlantıları içeriyor. Forum kurallarina uygun konu aciniz..
Sebep: Bildirilen mesaj konu dışı. Eklenti paylaşım şablonuna birebir konu açın..
Sebep: Bildirilen mesaj konu dışı. Eklenti paylaşım şablonuna birebir konu açın..
Sebep: Bildirilen mesaj konu dışı. Şablona birebir konu açın.

Yani Ben Daha Ne Yapayım. 2 tane Plugine korsan yazılım dedi bunun birincisi şu yüzdeli olan oylama sistemi pluginine yenilikler yaptım ve herkes kullansın diye ekledim. Ve açıkça bildirdim bu pluginin temelleri Csmileface tarafındandan yazılmıştır dedim. Yani Hala korsan diyor.
Onun Resimleri :Resim
Resim Resim

Bir diğer korsan yazılım plugini dediği ise. El Başı müzik plugini. Bu pluginde normalde başkası tarafından yazılma evet ama o el sonu müzik çalması için. Ve ayrıca herkesin istediği müziği ekleyebilmesi için arayüzü de kolaylaştırmıştım. Csgo' da ki gibi el başı müzik çalabiliyordunuz. ancak yine engellendi.

Bir Diğer Plugin ise reset eklentisiydi. Reset eklentisinin alttan çıkan mesaj görünümü biraz daha güzelleştirilmiş ve reset atıldığında blip diye bir ses çıkarıyordu.
Resim

Bir diğer plugin ise adminlere özel bonus para eklentisiydi. Bu pluginde şöyleydiki belirlediğiniz cvar kodu ile adminler o kadar el bekledikten sonra para çekmesini sağlıyordu yani adminler için farklı bir plugindi. Yine engellendi.

Diper plugin ise Full serverler için daha çok yararlı olan bir plugindi. Server Fullenince Spec botlar otomatik olarak oyundan kickleniyordu. ve yerine normal oyuncular girebiliyordu buda engellendi.

Benim Artık iyice hevesim kırıldı. Yeni bir plugin paylaşmak için amxmodx studioyu açıp bir plugin yazmak istesem gerisin geriye kapatıyorum. Yani herkese faydalı olabilecek pluginleri paylaşıyorum. csduragi yonetimi engelliyor. Bunlar paylaşılsa zaten csduragina faydası olacak... anlamıyorum. Hem kendimi yazılım konusunda geliştirmeyi yeni fikirlerle uğraşmayı seviyorum . hemde bir yandan hersin seveceği pluginleri ortaya koymak istiyorum. Ama artık hevesim kırıldı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

xdferlesh1
İletişim:

Mesaj gönderen xdferlesh1 »

ben olsam paylaşmazdım aynısı banada oluyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Fatih ~ EjderYa
İletişim:

[@Bilinmeyen Etiket]
@CSmiLeFaCe

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Amacım herkesin yararına bir şeyler sağlamaktı. ancak gerçekten onaylamayan kişilerin kişilikleri hakkında farklı şeyler düşünmeye başlıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

seypa
İletişim:

Mesaj gönderen seypa »

:D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

serkan ebcin

Mesaj gönderen serkan ebcin »

herkese eşit davranılıyor çözüme gelirsek sizde paylaşılmama sebebini düzeltip yükleyin onaylansın bu kadar basit

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Hee evet çok haklısınız :P

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

serkan ebcin

Mesaj gönderen serkan ebcin »

evet

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Ben bunu niye düşünemedim ya

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Elimde hazırlanmış bir eklenti var EKLENTİLER bölümünde paylaşmıcamda nerede paylaşıcam ?

Neymiş Sebep: Bildirilen mesaj konu dışı. Eklenti paylaşım şablonuna birebir konu açın..

Başlığa RESET EKLENTİSİ demişim reset plugini göndermişim. Hadi Açıkla

Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli